Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 4. janvāris 2018 14:55

Mani tumsa un drūmums netraucē, lietus gan, bet tā pat eju, skrienu... samierinos ar to kas aiz loga. No Svētdienas sola saulainu laiku, jāsaka gan, ar salu. Laikam beidzot ziemas jaka jāvelk ārā no skapja :)
Un vispār, es happī, mans veselīgais un aktīvais dzīvesveids ir devis panākumus -19 kg... liekas pirms tam biju reāls pelmenis :D
:X

pece 4. janvāris 2018 11:56

Sveikas! Saule notinusies mākoņu segā un dienas pūkaini pelēkas. Noskaņojums arī pelēks.
Nespēju motivēties aizdoties kādā garākā pastaigā- viss šķiet tik slapjš....

Linduchy 4. janvāris 2018 10:25 thezeezee

Jā, gaidam saulīti :) Gribu brīvdienās doties uz mežu, paelpot priežu aromātu. Šķiet, ka pilnas plaušas ar sū...

thezeezee 4. janvāris 2018 10:18 Linduchy

Nu nez, kur tā saule aust agrāk. Man šorīt likās, ka pa nakti ceļos un eju uz darbu. Dēļ tā pelēkā debess juma tāda tumsa... Skatījos, ka 2dien sola saulainu un vēsu.. Tad jau cerams, būs gaišāks :).. uz doto brīdi esot 12 min klāt dienai

Linduchy 4. janvāris 2018 09:34 chika

Nē, nu tas jau skaidrs - Saule ar katru dienu par minūti ātrāk aust :D
Pēc sniega neilgojos, jo tad būs žļurga...cik optimistiska es :D

chika 4. janvāris 2018 09:26 Linduchy

Nesatraucies - šomēnes būs sniegs un būs drusku gaišāks no rīta ar! :) Man vispār šajā tumsā visu laiku salst.

Linduchy 4. janvāris 2018 09:24

Labrīt, meitenes!
Kā jums šis tumšais laiks? Nav grūti no rītiem saņemties doties darba gaitās?
Man akūti pietrūkst gaismas.

chika 4. janvāris 2018 09:03

(hi)
Hello šorīt! Vairs nav tālu līdz brīvdienām - un nelīst! ;)

Linduchy 3. janvāris 2018 21:44 chika

Pierīties un piedzerties bez svētkiem - uij, tā jau ir izvirtīga ķecerība :D :D :D

chika 3. janvāris 2018 19:32 Linduchy

phe... :D es jau kādu laiku vairs tā nesvinos - izēšanās un nemitīga lietošana!! Nav jau obligāti jābūt svētkiem, lai pierītos un piedzertos!! :D (piedodiet par sarkasmu - nav personīgi domāts!)

Linduchy 3. janvāris 2018 17:42 chika

Nu 2017. gada beigās jau ar varēja sarīkot sev pagarinātos svētkus - no 23. dec. līdz 2. janv. Tāpēc ir gan no kā atiet. Tika garas brīvdienas ar izēšanos un nemitīgu alko lietošanu (jo tak karstvīna un šampanieša svētku sezona) ir kaitīga :D

chika 3. janvāris 2018 17:29 Aggie

ko tu atiet - bij tikai 3 brīvas dienas! :D Šī gada beigās varēs attiet, jo tur var izkārtot pat 11 brīvas dienas, ja labi parunā ar priekšnieku!!

Linduchy 3. janvāris 2018 14:55

Cītīgi strādā UN nevar atiet pēc garajām brīvdienām :D :D :D
Sveiciens apkārt! (hi)

Aggie 3. janvāris 2018 13:53 chika

Vai arī "atiet" no garajām brīvdienām. ROFL

chika 3. janvāris 2018 09:18

(hi)
Labs, pelēks labrīt! Situācija stabila - nelīst! :D
Sniegu šogad noteikti sagaidīsim - kaut kad! :D
Tā kā te ir dikti kluss - tad ir divi varinati vai nu visi cītīgi strādā vai cītīgi atpūšas.

ofelija 3. janvāris 2018 02:56 Aggie

Tiesi taa iemesla deel,ka mees arii dziivojam vietaa,kur notiek visaadi briinumi (sobriid liekaas,ka paradiize,bet nu nekad neko nevar zinaat),viirs ir laimiigs ,ka mums ir gaaze!

Aggie 2. janvāris 2018 23:18

Aizvakar neapzināti biju uzvilkusi dzeltenu topiņu. Pat nezināju, ka dzeltenā suņa gads būs un, ka to sagaidod, jāvelk kas dzeltens mugurā. Vienkārši katru gadu sagaidod jauno gadu velku mugurā ko tādu, ko neesmu vēl nekad vilkusi mugurā. Un tas izrādijās dzeltens topiņš nopirkts, kurš gaidīja pavasari :D

Aggie 2. janvāris 2018 23:11

Mums šodien tāda vētra, ka pilsēta, kurā dzīvoju un pilsēta, kurā strādāju slīgst melnā tumsā. Nav elektrības nekur. Kādreiz man bija gāze, tad vismaz ūdeni tējai varēja uzsildīt. Bet tagad gan nekā. Saku vīram, ka vajag gāzes plīti atkal.

Aggie 2. janvāris 2018 23:09

Sveikas. Lai jums foršs 2018. gads. Lai visas vēlmes piepildās un visus mērķus sasniegtu. (party)

ofelija 2. janvāris 2018 20:23

Lai visaam piedziivojumiem bagaats jaunais gads!
Man jaunais gads saakaas loti labi-sapratu,ka dziivoju paradiizee- saaku eest beidzot nogatavojusos "asinaino apelsiinus",laika apstaakli turaas manaa pusee loti labi,saliidzinosi ar daudzaam citaam vietaam Amerikaa.Uzzinaaju ,ka deels ar gimeni grib mani apciemot sogad!Taa jau saka,kaa gads saakaas,taa beidzaas-liekas,ka man buus loti interesants gads!:)

pece 2. janvāris 2018 14:17

Sveicieni jaunajā gadā! Lai piepildās vēlmes un cerības!

thezeezee 2. janvāris 2018 10:55

Labrīt, dāmas! Lai lielisks, pozitīvu piedzīvojumu un mīlestības pilns Jums visām šis 2018.gads! :) (F)(Y)

chika 2. janvāris 2018 10:22

Labs rīts dāmas!

Sveiciens Jaunajā gadā, jaunajā darba nedēļā! :)
Laiks mūs šodien lutina - nelīst! :D ir silts!
Šīs nedēļas moto - es varu, varu un es varu! ;)

KRX 2. janvāris 2018 09:27

Labrīt jaunā nedēļā! ;)
Mums mazie svētki - 1 mēneša jubileja! (party) (F)(angel)

Kerstyna 1. janvāris 2018 11:48

Labrītdien Jaunajā gadā ! Laimīgi, veiksmīgi, prātīgi :)

1 2 3 4 5 6 ... 429