Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 6. janvāris 2018 12:33 Emmy

Nāvi nevar aizkavēt (devil) Var, protams, elpināt un masēt, bet nu.... :D

Emmy 6. janvāris 2018 12:31 Linduchy

Nu ja, iedomājies kāds komentāru skaits būtu :D
Labāk jaunu tēmu nevērt vaļā, no kauna sk mirs ka tik neaktīvas meitenes.

Linduchy 6. janvāris 2018 12:30

Ik pēc 5min, vienkārši jāieraksta "uu-uuu"...un tad jāskatās, kas atsauksies :D

Linduchy 6. janvāris 2018 12:29 Emmy

Kā es varu zināt, ja tu klusē? :D

Emmy 6. janvāris 2018 12:26 Linduchy

Nu kā, extra ir tas ka es te esmu :D ar to vien jāpietiek :D

Linduchy 6. janvāris 2018 12:25 Emmy

Man ar visu laiku būtu zvaigzne :D SK nonstopā ir vaļā, sekoju visam līdzi, vienīgi laika neatliek pļāpāšanai :D Ja nu vienīgi kkas extra :D

Emmy 6. janvāris 2018 12:24 Linduchy

Tad man visu laiku būtu zvaigznīte :D nē, nav tik traki, bet bieži paliek vaļā...iemetu savu kaulaino aci, bet nekā, nu tad nekā, klīstu uz citiem portāliem, kur var parunāt, ja gribas. :)

Linduchy 6. janvāris 2018 12:18 Emmy

Nja, kad gribās ar sevi parunāties, tad jau var pie spoguļa :D Man patika, kad agrāk varēja redzēt, kas ir onlainā. Nu agrākos laikos bija pie nikiem zvaigznītes. Tad vismaz bija skaidrs, ka klīst apkārt vēl kāds spoks :D

Emmy 6. janvāris 2018 12:11 rasas

Man jau nav problēmas beztēmā runāt, bet pašai ar sevi kaut kā neērti :D

rasas 6. janvāris 2018 08:57 Emmy

Taisnība... ;) Un arī par spokiem!

Emmy 6. janvāris 2018 08:51 chika

Domājams ka rasas to izteica sarkastiski :D vismaz es to tā uztvēru, svētki jau katru dienu ir, katru dienu kāds svin vārda dienu vai dz.dienu :D tas jau nemaina faktu, ka pa SK drīz pārvietosies vien spoki. :)

chika 5. janvāris 2018 17:05 rasas

Nuuuuu.... tos jau var svinēt, kad nu katrs grib, kaut katru mēnesi vai nedēļu! Jo mīlestība ir gaisā! ;)

rasas 5. janvāris 2018 12:45 chika

Aha, sirsniņsvētki tuvojas ;)

chika 5. janvāris 2018 11:56 rasas

klusums pirms vētras :D

rasas 5. janvāris 2018 11:18

Tāds miers, ja vien tāds būtu pirms svētkiem, nevis pēc ;)

chika 5. janvāris 2018 11:01

Laba diena!
Nelīst! juhuuu..... :D
No rīta tur aiz mākoņiem bija saule - nu ir tikai mākoņi.
Linduchy - forši. Šķirsim to jauno lapu - p.s. tā varētu darīt arī turpmāk, sākt katru gadu no jauna! ;)

Linduchy 5. janvāris 2018 10:34 chika

Man nav pretenziju :) Šo nedēļu vēl dzīvojam šajās pļāpiņas un ar pirmdienu sāksim jaunu - pāršķirsim jaunu lapu :)

Linduchy 5. janvāris 2018 10:33

Sveiciens apkārt! (hi)

ssfinkss 5. janvāris 2018 10:13 Linduchy

Tumšais laiks izsauc depresiju. Netieku no tās vaļā. Ļoti gaidu saulīti! Nu ļoti!

Emmy 5. janvāris 2018 07:43

Vakar biju uz individuālo treniņu, kopā ar treneri darbojos 2 stundas, gan cardio, gan spēks - ideāli man :) un pat nav dārgi, manuprāt. Pagaidām vēl nav, bet gaidu muskuļu sāpes, īpaši kājām :D ak es, sadiste.
Un labi ka Piekdiena, laiks gan palidoja, atkal.
Lai laba un ražīga diena

chika 4. janvāris 2018 20:01 Linduchy

klau - var būt var izveidot jaunas ikdienas pļāpiņas, kas sākas šogad no baltas lapas? Vnk te jau tik daudz piepļāpāts pa pagājušo gadu, ka vajadzētu to atstāt pagājušajā gadā. Kā nekā 10tūkst. un vairāk komentu. Varētu tad salīdzināt cik šogad mēs būsim čaklas uz viedokļu apmaiņu. ;)

Emmy 4. janvāris 2018 17:47 thezeezee

Man tie daži kg netraucētu, bet tās miesas palika par daudz, jutos neērti jeb kurās drēbēs. Diezgan nepatīkami. Un arī neveselîgi. Nesaku, ka tagad dzīvoju super veselīgi, bet vismaz cenšos .:)
Jā, ja tā padomā, teju 20kg, drausmīgs cipars, kaut tā ļoti apaļa, izteikti, nebiju, manuprāt :D

thezeezee 4. janvāris 2018 16:45 Emmy

Wow, baigais malacis esi! Iespaidīgs svara kritums.. Es arī tagad pēc svētkiem bišķi ierobežoju, ko ēdu.. Citādi man tie pāris kg šurpu turpu nonstopā..

Emmy 4. janvāris 2018 15:37 rasas

Pirmo mēnesi bija low calorie diet, pēc tam stabilizēju uzņemto, sabalansēju, daudz dārzeņi, liesa gaļa, bez saldumiem, junk food ... rīsi, griķi, daudz šķidruma, daudz kustos, vingroju ik vakaru, reizi ned.eju uz zāli kur ar treneri vingroju ar svariem, cardio + muscles.
Sākums bija grūts, jo no ikdienas ierastā bija grūti attiet, vakaros vienmēr kaut ko ēdu, grauzu ... tagad nekā, bet nu jau esmu pieradusi.:)
Šobrīd gan baigi vairs neiespringstu uz svaru, jo tagad ir 60, liekas pamatskolā bija tik mazs :D šobrīd vairāk gribas tvirtumu, muskulīšus, bet neko wow, tā lai viss ir smuki, vismaz lai man liekas ka tā ir :)

rasas 4. janvāris 2018 15:12 Emmy

Jā, es sekoju līdzi Tev, -19kg ir iespaidīgi. Ko Tu dari?

1 2 3 4 5 ... 429