Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 1. janvāris 2018 00:24

Laimīgi!

Kerstyna 29. decembris 2017 09:48

Man šodien uz baļļuku jāiet (party)

Emmy 29. decembris 2017 08:32

Labs rīts.
Kaut kā šonakt smagi gulējās, pusnomoda, katra kustība un skaņa justa un dzirdēta, kaitinoši... bet gadās tādas naktis, jādomā, ka tuvojas pilnmēness. :)
Pēc vakardienas treniņa nedaudz jūtīga esmu, bet nav tik traki :)
Nu ko, šī laikam daudzām ir pēdējā darba diena šogad, tad nu, veiksmīgi :)

ilzy 28. decembris 2017 23:03 Kerstyna

Lūdzu! ;) No Tevis ar saņemts. Un vēl paldies Pecei!

Kerstyna 28. decembris 2017 21:38

Saņēmu sveicinājumus no Vēsmas, Ilzy un Inleilas - Pāldies , dāmas :)

Shalako 28. decembris 2017 11:47 Emmy

Ahā, tā ir :)
Vēl ir preču kategorija "it kā vajadzīgs, bet var nogaiīt". Piemēram, man tās ir galda paplātītes, jau nolietojās, palika tikai 2 un es tā ik pa laikam uzmetu aci piedāvājumam, ir daži varianti padomā, bet arī.... it kā labi, bet tajā pašā laikā iepriekšējās paplātītes bija veiksmīgākas cenas vs izskata un kvalitātes proporcijā, tāpēc šis paliek tāds gaisā karājoties līdz brīdim, kamēr būs piedāvājumā "o, tas ir ideāls piedāvājums" ;)

Emmy 28. decembris 2017 11:42 Shalako

Es uz to laiku pat veikalos negāju :)
Tagad, jā, ir atlaides, ieeju, paņemu kādu lupatiņu vasarai ( es laicīgi gatavojos ) :D bet nu, ja kko ļoti vajag, tad akciju negaidu, ņemu kā ir, bet reti ir tā.

Shalako 28. decembris 2017 11:32 thezeezee

Iespējams kā kurā valstī, jo mums patlaban piedāvājumā ir arī tas, kas agrāk jau "it kā" bija beidzies no jaunajām kolekcijām. Protams, ne visām precēm ir tās atlaides, pamanīju, ka arī dažas preces, kuras iepriekš biju noskatījusi vienalga palika ar veco cenu. Bet nu tās arī pagaidām vienalga vēl tad nepirkšu. Nopirkšu tiešām to, kur ir tā cenu starpība :)

Shalako 28. decembris 2017 11:29 Emmy

Tieši tā, pie mums arī dīvainā kārtā cenas daudz kam BF dienā bijušas augstākas kā pirms tam.

thezeezee 28. decembris 2017 11:28 Shalako

mana pieredze gan rāda, ka uz 50-70% paliek štruntīgākas preces. Es labāk nopērku tieši to lietu, kas man patīk, ar 20 vai 25% atlaidi, kā gaidu uz izpārdošanu, kad tā prece jau ir notirgota, jo bestselleri parasti plauktos tik ilgi neturas.. Protams, vienmēr jau var paveikties, un kāroto preci sagaidīt arī uz atlaidēm.. Kā piemēram, Tev ar konsīleri izdevās :)

Emmy 28. decembris 2017 11:25 Shalako

Tas ir lēts reklāmas triks. :) Nē, pieņemu, ka kaut kur citviet Pasaulē, ir tiešām atlaides, US, piemēram, bet LV...phh...sākumā saceļ cenas, tad it kā atlaides, kaut pirms tam maksāja tik pat...
Tā pat kā bija 11.11 vienā interneta veikalā, tur taču teju visam sākumā saleca cenas gaisā un tad bija ķipa atlaides...nē, bija lietas kas bija lētākas, bet teju viss bija tādās pat cenās vai pat dārgāk...jaunos klientus iespējams apmuļķoja, bet ne tos, kas seko līdzi cenām ikdienā. :)

Shalako 28. decembris 2017 11:22

Labrīt, taisos vēlreiz uz centru pa veikaliem :D
Man tiešām smiekls nāk par tiem, kuri uztver Black Friday par baigo atlaižu dienu ar tiem izsmiekla 20%, vot tagad gan ir tiešām labas starpsvētku atlaides - mums visiem veikaliem preces masveidā atdod par 50%-75% lētāk :) Vakardien sarūpēju gan vīram dāvanu uz Jauno gadu, mēs apdāvinamies šajos svētkos, gan arī sev nopirku jaunu apakšveļu, čības un tagad taisos pēc kosmētikas precēm. Mans konsīlers tagad maksā arī uz pusi lētāk, matu krāsu arī jānoķer, gan vēl šādi-tādi sīkum tiks noķerti.
Un galvenais, ka piedavājuma ir stipri vairāk kā pirms tam un uz BF ;)

Emmy 28. decembris 2017 07:40 ofelija

Cik zinu, ja nekas nav mainījies, tad viņai ir četri. :) Ja vien vīrs netiek skaitīts kā piektais :D

Kerstyna 27. decembris 2017 22:45 KRX

Pievienojos sveicinājumiem, Tu esi īsta lauva :)

ofelija 27. decembris 2017 20:44 KRX

Tev veseli 5!!!?Tad tu esi varone manas aciis,jo man jau 2 likaas loti daudz!:D

KRX 27. decembris 2017 19:58

Paldies arī pārējām par sveicieniem! ;) (F)

KRX 27. decembris 2017 19:57 Shalako

Nē, nē, paldies! Viss! Plāns nu jau ir pārpildīts! :D
Arī šī pēdējā reize pārvērtās materiālā pēc sākotnēji tikai kā joka :D
Kaut gan 5 taču ir skaists skaitlis :D tā man teica bērnu ārste, kad izrakstīja no slimnīcas :D

KRX 27. decembris 2017 19:55 mazaa raganina

Nu, cik tad tur tā darba :D :D :D
Marts bija tas liktenīgais mēnesis un nu mums ir mazā Marta :$
Bet vārds noteikti nebija saistīts ar mēnesi! To es pēc tam iedomājos pēc kursabiedru jociņiem tik :D

Emmy 27. decembris 2017 08:42

Viss ko par attiecībām varu pateikt, ja jūk, tad jūk... nav vērts mēģināt otru noturēt, ja ir gājējs,aizies. Lai cik sākumā liekas viss drūmās krāsās, 101 jautājums par to kā,kas,kur, vai utt... bet būs labi. :)

pece 27. decembris 2017 08:39 KRX

Lai mazā meitiņa aug grizdamās un mammai pietiek spēka un laika visiem!

pece 27. decembris 2017 08:38 mazaa raganina

Turies (hug) Lai vai kā, viss kas notiek, notiek uz labu, pat ja šobrīd tā nešķiet,

pece 27. decembris 2017 08:37

Labrīt!
Ģimeniski svētki ne reti liek pārvērtēt attiecības. Reizēm domāju - cik tālu ir "kopā priekos un bēdās līdz nāve mūs šķirs" un kurā brīdī tomēr vajag pateikt attiecībām Stop.

Emmy 27. decembris 2017 07:58 KRX

Sveicins ar mazo dāmīti. Lai veselība mazajai.:)

ofelija 26. decembris 2017 21:38 Kerstyna

Prieks pat tevi!
Tur jau taa lieta,ka mees nekad nevaram neko paredzeet dziivee! uz prieksu!Mees ar ar deelu veel nesen paarrunaajaam visas siis lietas-ka nekad,nemuuzam utt.Tas saakums jau visiem vairaak ,vai mazaak ir skaists ,vienreizeejs utt,bet tad kad ir nodziivoti jau tuvu tie 20 g.tad skats uz to ikdienu ir mazliet cits!Cilveeki biezi pieker sevi pie domas-un tas ir viss?
Tajaa pasaa laikaa es vienmeer priecaajos par paariem ,kuri nodziivo kopaa tos 50,70 gadus!Tomeer saadi paari paliek mazaak un mazaak muusu dienaas...:)

Kerstyna 26. decembris 2017 21:07 ofelija

Es arī labi satieku art vecākā dēla tēva tagadējo sievu, tā kā viss Ok. :)

1 2 3 4 5 6 7 ... 429