Kas es biju iepriekšējā dzīvē? Vai manas iepriekšējās dzīves atstāj iespaidu uz manām attiecībām šajā dzīvē?

maris
maris 27. septembris 2010 14:59

Labdien, dāmas, gribu jums pastāstīt par brīnumainām lietām, par kurām tiek runāts visai maz. Par ceļojumiem Iepriekšējās Dzīvēs. Mans darbiņš ir parādīt jeburam cilvēkam, cik tuvu mēs esam no brīnumu pilnas pasaules, ka katram no mums ir Dvēsele, kura kā skolnieks no dzīves dzīvē mācās dažādas interesantas lietas. Dzimstot no jauna un no jauna, gan sievetes, gan vīrieša ķermenī, gūstot jaunu pieredzi un attistot savu garīgo apziņu. Sīkāk par to, ar ko es ndarbojos, var palasīt mājaslapā www.reinkarnacija.lv Tur diezgan smalki ir aprakstīts process, kā notiek šie ceļojumi, ja jums radīsies papildus jautājumu-ar prieku atbildēšu. Ar cieņu,Māris

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rudace 2. oktobris 2010 20:42

"Grāmatas, bet ne kura katra."

tā nav atbilde, jo visi lasa "ne kuru katru grāmatu",
taču zināšanas vai izpratne uz kaut ko balstās,
bez pārējiem 2 minētajiem faktoriem (intuīciju, draugiem)

charger 2. oktobris 2010 20:37

Mēs ar draudzenēm esam mēģinājušas ar pašhipnozi kaut ko vairāk uzzināt par savas dvēseles uzdevumiem, bet man tas neizdevās,nespēju,nemāku atbrīvoties un koncentrēties vienlaicīgi.
Varbūt ir vērts aiziet uz to lekciju, ko piedāvā Māris?
Bet vispār LV ir arī citi hipnozes speciālisti, par individuālu vienu seansu prasa arī ap 20ls, bet toties tad ir intīmāka gaisotne...nav bars

charger 2. oktobris 2010 20:34

Hm, kāda grāmata?
Mana ticība balstās:
1. jau sen sen man bija tāda intuīcija,ka šī pasaule ir tikai tāds kā spēļu laukums dvēselēm, kuras mācās ,pilnveidojas..
2. Grāmatas, bet ne kura katra.
3. Tie minētie draugi. Vienam ļoti smaga dzīve, kā rezultātā mēģinājis izdarīt pašnāvību ar auto. Ieskrējies līdz ļoti lielam ātrumam, atlaidis stūri un ļāvies liktenim. Piedzīvojis klīnisko nāvi, un redzējis savu ,nezinu kā to saukt, sargenģeli, atbildīgo vai garīgo skolotāju,vai "karmas vadītāju", kurš viņam sacījis, ka viņš satiks meiteni, kas pusotrā dienā iemācīs viņam dzīvot skaisti, redzēt skaisto neglītajā, skarbajā,problēmās..bet ja viņš vēlas, viņš var nākt viņam līdzi...bet tad nākamajā dzīvē viņam atkal būšot jāiet visam cauri..tā esot viņa izvēle..
Pēc šī gadījuma viņš gan dzīvo ar apziņu, ka viņam vienmēr ir izvēle, bet nekad nav domājis par pašnāvību.
Brīvā griba,atkārtošos,ir galvenais stimuls attīstībai.

sandija 2. oktobris 2010 20:23

charger

Šodien nopirku grāmatu par šo tēmu - regresoloģiju! Interesanti!!!

charger 2. oktobris 2010 15:48

Un īstenībā man arī ir jautājums
Rudace- no kurienes Tev tāda informācija? ļoti uzmanīgi klausos;)

sandija 2. oktobris 2010 15:41

rudace

Es vienkarsi nespeju but parak kategoriska saja jautajuma, lai 100% zinatu, kas notiek pec naves, kadi "valdnieki" kur valda utt.
Neticu, ka cilvekam var but sada informacija

charger 2. oktobris 2010 15:35

Katrā gadījumā es nevaru dzīvot bez ticības un maldos, šaubās un ar domu,ka cilvēks neko nevar zināt.
Mazliet var, ja iesaista dvēseli.
Visu nevar ,tur Tev Sandija ir taisnība. Bet pamatdoma ir galvenais, kas piešķir dzīves ceļam pareizo virzienu.

charger 2. oktobris 2010 15:29

No grāmatām ņemu tikai to, ko jūtu,ka ir patiess.
Ir man divi tuvi draugi,kas piedzīvojuši klīnisko nāvi....ar viņiem mēs daudz diskutējam par šīm tēmām, un viņiem ir daudzi fakti ar segumu.

rudace 2. oktobris 2010 13:07

Sandij, diskusijās mēs iepazīstam sevi, kā arī palīdzam citiem tikt skaidrībā par kādu no jautājumiem...un tas attiecas arī uz šo tēmu.
Pieejot no tava izteiktā viedokļa, cilvēkam neko vairāk nevajag kā tikai apmierināt savas fiziskās vajadzības?
Cilvēks aug un attīstās garīgi, bet tikai tad, ja viņam ir pareiza izpratne par garīgiem jautājumiem, nevis apšaubāmā literatūrā sagrābstītas "zināšanas".
Lai cilvēka gars varētu izvēlēties, kādos apstākļos viņam piedzimt, jānoiet tāls garīgās attīstības ceļš, grūts un smags, bet patlaban vairumā gadījumu viņš nav nekas vairāk par divkājainu būtni.
Nekā personīga.

sandija 2. oktobris 2010 12:30

rudace
charger

Kas mēs, Cilvēki, esam, lai spriestu par šīm lietām????

rudace 2. oktobris 2010 12:14

charger, interesanti kādās grāmatās visu to esi lasījusi?
tev nav pat saprašanas, kas ir garīgais skolotājs un Karmas valdnieki, spriežot pēc tā, ko raksti. :)

maris 2. oktobris 2010 10:39

amilo:"kādā veidā jūs ieskatieties otra cilvēka bijušajā dzīvē? "
atbilde: es neieskatos cita cilvēka iepriekšējā dzīvē, es izdaru tā, ka viņš pats ieskatās.
sandija: "Es vēlējos Jūs uzaicināt uz Sieviešu Kluba vakaru! Uzrakstīšu meilu"
atbilde: labprāt apciemošu, gaidu uzaicinājumu)
dadzabite: "Mari, cik sads seanss pie jums maksa? Vai tas notiek "aci pret aci" vai tikai kada grupa? Butu jauki palasit kaut ko vairak par so lietu SK."
atbilde: Seanss maksā 20 lati stundā, pirmais seanss ilgst aptuveni 2,5-3 stundas, tā kā mēs trenējamies šakt sadarbību ar savu zemapziņu, turpmākie seansi var ilgt arī pa stundai, tā kā cilvēks viegli sasniedz darbam nepieciešamo stāvolki, un treniņam nav jātērē laiks. Darbs notiek aci pret aci, tā kā bieži tiek apspriestas ļoti personiskas lietas.

charger 2. oktobris 2010 01:04

Gars nav cilvēks.
Cilvēks ar visu cilvēka prātu, analītisku,ar robežām nozīmē izprast to visu citādi.
Gars ir gandrīz tīra mīlestība + pieredze. Jo tīrāks gars,jo vairāk pilnīgs,jo vairāk tas spēj mīlēt.
Pat visnešķīstākā cilvēka dvēsele patiesībā nav ļauna, tā ir pilna maldu.
Un tur augšā tā to saprot pati, nav vajadzības piespiest.
Šeit cilvēki sūkstās par savu sūro likteni..bet tikai šeit viņi nesaprot,ka paši to ir izvēlējušies.
Garīgais skolotājs,karmas vadītājs vai kā to var nosaukt-vienalga, viņi ir dažādi, viņi vienkārši ir pieredzējušākas dvēseles,un varbūt ir tādi, kas pret karmas likumiem izturas bargāk,daži ne tik bargi, bet vienmēr dvēselei pastāv iespēja augt lēnām un karmiskos parādus atdot vairāku dzīvju laikā...
padomā...ja tev uzspiež, kas no tā var sanākt?
tikai cilvēkam liekas,ka tas ir vienīgais veids.
dvēsele,nometot cilvēka prāta lamatas, jūt citu ceļu un pati grib pilnveidoties

rudace 2. oktobris 2010 00:37

"rudace,es tomēr nepiekritīšu.
nevienu nevar piespiest tam,uz ko tas nav spējīgs. ja dvēsele,jūt,ka vēl nevar iet cauri smagiem pārbaudījumiem,viņa izvēlas vieglākus,un nekādi karams uzraugi nevar uzspiest to.
neviens jau gan nezina,kā ir patiesībā"

protams, katram mums ir tiesības uz savu viedokli.
Tomēr Smalkajā pasaulē ar brīvās izvēles tiesībām tik vienkārši nav, kā liekas.
Līdz zināmai robežai.
Brīvā izvēle nevar stāties pretī Karmas likumiem.
Un Karmas likumu ievērošanu pārrauga Karmas valdnieki.
Ja izvēles tiesības atstātu garam pašam, neviens labprātīgi neiemiesotos vairumā ģimeņu.
Tieši Karmas valdnieki piemeklē atbilstoši gara karmai attiecīgus apstākļus, kas veicina gara attīstību.
Tie, kas nevar pārbaudījumus izturēt, parasti no dzīves aiziet agrā bērnībā vai jaunībā.

charger 1. oktobris 2010 23:42

rudace,es tomēr nepiekritīšu.
nevienu nevar piespiest tam,uz ko tas nav spējīgs. ja dvēsele,jūt,ka vēl nevar iet cauri smagiem pārbaudījumiem,viņa izvēlas vieglākus,un nekādi karams uzraugi nevar uzspiest to.
neviens jau gan nezina,kā ir patiesībā

DADZABITE 1. oktobris 2010 21:21

Mari, cik sads seanss pie jums maksa? Vai tas notiek "aci pret aci" vai tikai kada grupa? Butu jauki palasit kaut ko vairak par so lietu SK.

DADZABITE 1. oktobris 2010 21:16

amilo, kas sajos seansos ta isti notiek? Es esmu lasijusi kas un ka, bet tomer gribetos kadam paprasit kas tiesam to ir darijis ;)

sandija 1. oktobris 2010 21:09

amilo

Hmm, tas ir KAUT KAS!!!

banderoso 1. oktobris 2010 21:03

Esmu veikusi sev pagātnes korekciju, bet atklāt kas es biju kaut kā negribas, tā bija sveša dzīve. Lai uz šo soli ietu es ļoti ilgi cīnījos ar sevi, tas ir grūti atvērties kaut kam tādam. Man to veica Enioloģijas korektors, kādā veidā jūs ieskatieties otra cilvēka bijušajā dzīvē?

sandija 1. oktobris 2010 20:59

Māri

Es vēlējos Jūs uzaicināt uz Sieviešu Kluba vakaru! Uzrakstīšu meilu:)

maris 1. oktobris 2010 20:57

Jēga ir tad, kad, piemēram, ir kādas fobijas. Piemēram, cilvēkam paniskas bailes no ūdens, kaut gan šajā dzīvē nav slīcis. Meklējam, kad un kur tas noticis, caurskatām situāciju un noņemam nevajadzīgo spriedzi.

banderoso 30. septembris 2010 10:25

Nesaskatu tam it kā lielu jēgu zināt, kas biju iepriekš. Laigan pagātni mainot var izmainīt arī šodienu un nākotni. Laikam nav noteiktas telpas kā mēs to parasti saprotam, tāpēc jau var ceļot gan uz preikšu nākotnē, gan ieskatīties pagātnē.

rudace 30. septembris 2010 09:33

"charger 29.09.10 17:16:19
Cilvēks, tas ir dvēsele pati izvēlas apstākļus , kādos vēlas iemiesoties,pat ķermeni. Tam nevaru neticēt. "

Nāksies tevi apbēdināt, bet tādas izvēles iespējas dotas tikai augsti attīstītiem gariem.
Pārējiem 99,9 un vairāk % dzīves apstākļus piemeklē Karmas valdnieki.
Ķermeni tik tiešām veidojam paši, precīzāk - ar savas iepriekšējo vai iepriekšējās dzīves nopelniem, un ne vairāk.

jeroma 29. septembris 2010 18:47

nu loģiski ka tas viss ir arī bizness ;) kā jebkas par ko prasa naudu.. :D
nu man tur bija rakstīti vecāku vārdi, mans vārds, ko es šobrīd mācos, cik gadus jau mācos utt utjpr..fakti kas ir bijuši vai ir tgd..pēc tiem kkā gribās domāt, ka nu nav tas viss viens liels bullshits ;) ok, cena iespējams uzskrūvēta mazliet, bet so what?! :)

sandija 29. septembris 2010 18:34

:)

Palm readers - jā, zinu par tiem, diemžēl negribu Tevi sarūgtināt, bet viņiem tas ir reāls bizness.Ar tiem cilvēkiem, ar kuriem braukšu uz Indiju, man bija tieši saruna par palm readeriem - viņi ļoti daudzas reizes ir bijuši Indijā un teica, ka tagad tas ir ienesīgs bizness tieši uz rietumu cilvēkiem. Cik tur patiesības, nu nezinu - tas palm readings ir tieši tas pats, kas horoskops, jebkurš astrologs to var sastādīt

1 2 3 4