Kas es biju iepriekšējā dzīvē? Vai manas iepriekšējās dzīves atstāj iespaidu uz manām attiecībām šajā dzīvē?

maris
maris 27. septembris 2010 14:59

Labdien, dāmas, gribu jums pastāstīt par brīnumainām lietām, par kurām tiek runāts visai maz. Par ceļojumiem Iepriekšējās Dzīvēs. Mans darbiņš ir parādīt jeburam cilvēkam, cik tuvu mēs esam no brīnumu pilnas pasaules, ka katram no mums ir Dvēsele, kura kā skolnieks no dzīves dzīvē mācās dažādas interesantas lietas. Dzimstot no jauna un no jauna, gan sievetes, gan vīrieša ķermenī, gūstot jaunu pieredzi un attistot savu garīgo apziņu. Sīkāk par to, ar ko es ndarbojos, var palasīt mājaslapā www.reinkarnacija.lv Tur diezgan smalki ir aprakstīts process, kā notiek šie ceļojumi, ja jums radīsies papildus jautājumu-ar prieku atbildēšu. Ar cieņu,Māris

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
charger 3. oktobris 2010 21:28

Tagad man atkal būs jādomā par pasaules galu:(

charger 3. oktobris 2010 21:27

Strīdēties vispār nav vērts ne par ko.
Diskutēt gan:)
Mani tikai ļoti uzmanīgu dara augstprātība;)

sandija 3. oktobris 2010 21:25

Par reliģiju, nacionālajiem jautājumiem un gaumi nav vērts strīdēties, meitenes....

charger 3. oktobris 2010 21:21

Piedod, bet ja neesi vēl tikusi vaļā no augstprātības,tad Tev vēl augt un augt..
"Es par to nerakstīšu, jo diez vai kādai no jums tas būs tik vienkārši saprotams."
Man brīžiem liekas,ka Tu runā pati ar sevi, no sērijas- tas,kurš nezina ceļu, māca to citam, un tādējādi beidzot var uzsākt arī pats pa to iet.
Bet viena lieta gan mani ļoti ieinteresēja...
"cilvēka karma tuvojas savam noslēgumam"
Tas ir kā?
Es daudz esmu domājusi par to,vai būs vai nebūs pasaules gals. Zini,kāds ir vienīgais izskaidrojums tam,ka tas tomēr varētu pienākt. Cilvēki neattīstās, šis laikmets dara savu, dvēseles tiek apraktas dziļi atsvešinātības,pastarpinātības un sekluma muklājos, tās vienkārši nepilda savu uzdevumu un krīt atpakaļ. Te man ir neliela nesaprašana. It kā brīvā griba nosaka to, ka Radītājam būtu "jāstāv malā un jāļauj visam notikt"...no otras puses varbūt glābt šīs dvēseles? tik tiešām tik daudz ir seklu cilvēku un dvēseļu, kas neattīstās...
Vai man tikai vienai tā liekas?
Bet to gan es nesaprotu- kādēļ obligāti vajadzīgs skolotājs?
Tas man tomēr liekas pārāk līdzīgi cilvēkiem,kas tikai Baznīcā spēj lūgt un saskatīt Dievu.
Es samērā veiksmīgi tieku galā tikai ar dažām stutēm,kas nav tik nozīmīgas kā Garīgais skolotājs.

rudace 3. oktobris 2010 21:20

dadzabite, manuprāt, neko vairāk kā ziņkārību tādā seansā nepamierināsi.
Pareizi jau te tika minēts, ka tas, ka uzzināsi, kas tu biji kādā no iepriekšējām dzīvēm, tev neko nedos. Tas bija cits iemiesojums, šī ir cita dzīve ar citu dzīves pieredzi, ko cilvēkam jāiegūst.
Neņemos spriest, kā tas ir gadījumos, kad cilvēkam nepieciešams atbrīvoties no kaut kādas fobijas, varbūt...nezinu par sekām...varbūt arī palīdz un nerada negatīvas sekas. Katrā ziņā mani tas neinteresē.

Es arī zinu vienu no savam iepriekšējām dzīvēm, pareizāk sakot, kas biju. Nu un tad? Man ar to personību nav nekā kopēja. Ja neskaita tajā dzīvē iegūtās pieredzes uzkrāšanos individualitātē, kas ir nemirstīga un kopēja visām viena cilvēka personībām.
Pareizāk - daudzo dzīvju personības veido nemirstīgo individualitāti.
Ja reiz cilvēkam atņemta iespēja atcerēties savas iepriekšējās dzīves, tad tam ir pamats. Reiz pienāks laiks, kad aizliegums tiks noņemts, bet līdz tam garīgi jāaug.

rudace 3. oktobris 2010 21:05

Ejot garīgās attīstības ceļu, ikviena dzīvē pienāk brīdis, kad garīgā attīstība tālāk bez Skolotāja nav iespējama. Pirms tam ir gari meklējumu gadi, atklāsme par apkārtējās pasaules iluzioritāti, vēlme sevi ziedot labākas pasaules veidošanā cilvēcei.
Ir Zemes Skolotājs un Neredzamais jeb Debesu Skolotājs. Tikšanās ar otro NEKAD nav iespējama, apejot pirmo. Zemes Skolotājs ir tas, kas sagatavo skolnieku tādai sadarbībai.
Ir tāds visiem labi zināms teiciens, kad skolnieks gatavs, gatavs arī Skolotājs.
Ko nozīmē šī gatavība? vai tā ir tikai kaismīga vēlēšanās Skolotāju satikt, vai to raksturo izlasīto grāmatu daudzums, garīgums, vai kas cits?
Tas ir - kas cits.
Es par to nerakstīšu, jo diez vai kādai no jums tas būs tik vienkārši saprotams.
Bet viens no faktoriem - cilvēka karma tuvojas savam noslēgumam. Protams, šis tas vēl palicis, ko atstrādāt, un galvenais - neradīt jaunu, bet tieši šis apstāklis ļauj satikt Skolotāju.
Skolotāju tagad daudz, varbūt pat vairāk nekā skolnieku. :) Par tādiem Skolotājs precīzi pasaka - aklais ved aklo un abi iekrīt bedrē. Precīzi.
Bet arī tas ir daudzu cilvēku ceļš, līdz viņš atrod Īsto Skolotāju.

Kā atšķirt dimantu no parasta stikla?
Vienkārši tad, kad cilvēks viņu satiek, klausās viņā vai lasa, ko viņš raksta, viņš saprot - tas ir Viņš, mans Skolotājs. Nav viegli atpazīt Patiesību no puspatiesības vai meliem. To prot tikai sirds. Sirds ir tā, kas pasaka, Kas ir cilvēka priekšā, kas reaģē uz Viedumu, Patiesību, Skaistumu un Vienkāršību Viņa vārdos. Cilvēks saskata to, ko līdz šim nav sastapis nevienā citā skolotājā. Vēl viens no mana Skolotāja teicieniem ir, ka Patiesība vienmēr ir vienkārša un nekad - sarežģīta.
Bet kaut kur iepriekš jau rakstīju, ka sirds ne vienmēr ir nekļūdīga savu iepriekšējo dzīvju pieredžu rezultātā. Tāpēc vairums nonāk viltus skolotāju rokās.

Mans Skolotājs ir no Krievijas. Un lielākoties visi viņa skolnieki saistīti ar Agni Jogu, kas ietver sevī gan kristietismu, gan budismu un Karma Jogu. Principā tā ir tāda pati Mācība kā savulaik Bībele vai Korāns, tikai iepriekš minētās tika dotas to laiku cilvēku apziņai un, protams, laika gaitā tika sagrozītas, bet šodienas cilvēku apziņa ir mainījusies, tāpēc Mācība ietver sevī jaunas kvalitātes, ņemot vērā gan visu iepriekš minēto, gan to, ka jaunā laikmeta atnākšana nāks ar kataklizmām, kas izmainīs zemes virsu, bet galvenais, to pavadīs Kosmiskā uguns. Cilvēku upuru būs ļoti daudz. Tāpēc nepieciešams sevi mainīt.

Ko nozīmē tav izpratnē - "paņēmi no viņa savu nostāju?"
Tas būtu raksturīgi fanātiķiem vai tiem, kuri tic baznīcas dogmām.
Viens no Kosmosa likumiem ir, ka līdzīgs pievelk līdzīgu.
Skolotājs mēdz uzsvērt, ka pievelkas idejas, nevis cilvēki. Cilvēks ir tikai idejas nesējs, ne vairāk. Es atsaucos vai pareizāk mans "ES" atsaucas uz ideju, nevis cilvēku. Un Skolotājs palīdz šīs idejas labāk izprast un paskaidro, kā tās pielietot. Tam ir dažādas praktikas.

charger 3. oktobris 2010 15:28

Bet vispār.
Rudace.
Pastāsti par savu Garīgo skolotāju. Kas viņš ir? Kāda nostāja viņam ir?
Tu to vienkārši paņēmi no viņa, savu nostāju?

charger 3. oktobris 2010 14:18

Mūdija grāmatas ir visai nepilnīgas. Tagad vairs nespēju atcerēties,kādēļ pie tāda secinājuma nonācu, būs jāpārlasa.

DADZABITE 3. oktobris 2010 13:54

Bet vienalga gribetos ko sadu izmeginat. Ko par so lietu saka tavs SKolotajs?

DADZABITE 3. oktobris 2010 13:52

Sandija
Es vakar samekleju to gramatu Amazon. Palasot atsauksmes secinaju, ka vina varetu but lidziga Maikla Nutona "Dveselu celojumam". Vel skatijos uz gramatam ar CD kopa, prieks meditacijam, bet tad tomer nolemu tadu nepirkt, jo tomer bez zinasanam un Skolotaja, tadas lietas darit nav prata darbs.
Man tad lielaka ticamiba saij lietai paraditos, ja veicot sadu seansu, mana zemapzina aizcelot uz vietu un notikumiem, par kuriem vesture skali neruna, bet kaut kadi fakti ir fikseti. Nu ka "Brida" ;). Bet, ja man pateiktu ka esmu bijusi Kinas Imperatore, zudamiba pazustu. Es nedomaju, ka Dievs, Karmas Skolotaji vai ka kadam pienemamak, tik viegli atlauj uzzinat TAS lietas.

sandija 3. oktobris 2010 10:21

Tāpēc, ka man liekas neticami, ka visi šie stāsti par Napaleoniem vai vismaz karalienēm iepriekšējās dzīvēs...:)

rudace 3. oktobris 2010 10:06

Sandij, kāpēc, tavuprāt, tas nav iespējams?

sandija 3. oktobris 2010 06:24

dadzabite

Palasijos to gramatu - vis it ka interesanti un forsi, lidz nonak liidz keisam, kur viens no sis autores pacientiem atceras, ka piedalijies Jezus apglabasanaa...

nu viss..ticamibas moments, ka tiesi sis konkretais vinas pacients atcerejies savu ieprieksejo dzivi tiesi tadu, zuud!:D

sandija 2. oktobris 2010 23:26

dadzabite

atslēgas vārdi ir regression hypnotherapy

DADZABITE 2. oktobris 2010 22:03

Paldies! Tulin pameklesu.

sandija 2. oktobris 2010 21:58

Bringing Your Soul to Light: Healing Through Past Lives and the Time Between, autors - Backman, Dr Linda

DADZABITE 2. oktobris 2010 21:53

Sandij, bet man joprojam Google neko neizmet par regresoloģiju :). Ne latviska, ne angliska varianta. Nu nevar ta but, drosi vien kompis dumpojas ;).

DADZABITE 2. oktobris 2010 21:50

Latvija ari ir loti energiski speciga vieta. To ir apstiprinajusi gan dziednieki, gan ari zinatnieki ir ko tadu teikusi.
Magija ka bursanas man neinterese. Man vairak viss interese par dveseli. Esmu runajusi par reinkarnacijam ari ar luteranu un katolu macitajiem. Vini apstiprinaja ka Bibele ir mineets sads fakts, bet nekad netiek uzsverts, jo galvenais ir nodzivot godigi tagadejo dzivi. Ta jau ari sanak, sadu dzivi sada izskata un situacija tu dzivo tikai vienreiz (nu es ta esmu sapratusi ). Protams, mes seit varam izteikt katra savu minejumu, bet ka tur isteniba ira, sobrid nezinam. Bet es loti gribetu satikt TADU Skolotaju :).

rudace 2. oktobris 2010 21:41

"Tomēr es nevaru būt tik kategoriska, lai paziņotu, ka viss, kas nopērkams Rēriha grāmatnīcā vai izlasāms šajos rakstos, man dos 100 % informāciju,kā saprast VISU, KAS NOTIEK."

Protams.
Bet es jau arī nekur neesmu apgalvojusi, ka pieejama 100% informācija par visu. Tas vienkārši NAV iespējams vispār.

Tomēr ir ne mazums jautājumu, uz kuriem atbildes iespējams saņemt.

sandija 2. oktobris 2010 21:27

dadzabite

Brida ir ļoti laba grāmata! Man tiešām patika un interesanti, ka manā dzīvē ir diezgan līdzīgs scenārijs - ar to Mēness ceļu (Skolotāju-Sievieti) un Saules ceļu, ko pārstāv Vīrietis. Esmu atradusi savā dzīvē tādus cilvēkus, hmm protams, ar mani nenotiek tik fantastisko notikumi gan:D

Tas vairāk ir tādas iekšejas sajūtas un pārdomas, bet mistiskais mums apkārt ir tiešām ļoti daudz. Man pat sāk likties, ka Latvija ir burvju un raganu zeme, mēs tik to neapzināmies.

Maģija gan kā tāda savā klasiskajā izpratnē man nav pieņemama

sandija 2. oktobris 2010 21:25

rudace

Ar DzĒ grāmatām un mācību esmu ļoti labi pazīstama...

Tomēr es nevaru būt tik kategoriska, lai paziņotu, ka viss, kas nopērkams Rēriha grāmatnīcā vai izlasāms šajos rakstos, man dos 100 % informāciju,kā saprast VISU, KAS NOTIEK.

Man tomēr šķiet, ka cilvēks nevar izkāpt ārā no savas saprašanas un aptvert visu.

Vispār ezotērika ir laba, bet slidena lieta.

es ar to saskāros, kad biju pavisam jauna... diemžēl ne visai laba pieredze, lai gan, kas to zin, laba vai slikta

rudace 2. oktobris 2010 21:08

"Es vienkarsi nespeju but parak kategoriska saja jautajuma, lai 100% zinatu, kas notiek pec naves, kadi "valdnieki" kur valda utt.
Neticu, ka cilvekam var but sada informacija"

Sandija, šāda informācija nav super noslēpums, tā atrodama ezotēriskajā literatūrā. Un to apstiprināja arī mans Skolotājs, kad uzdevu viņam tiesi šo jautājumu, lai gan par to iepriekš jau biju lasījusi.
Bet ir viens liels BET...ezotēriskās literatūras tagad ir milzum daudz, un atrast pareizo nav viegli.
90-tajos gados, kad mani sāka nodarbināt dzīves jēgas meklēšanas jautājumi, bija daudz vieglāk, jo tad šīs literatūras bija salīdzinoši maz.
Pirmās atbildes guvu, lasot Rēriha biedrības izdoto žurnālu "Mir Ogņennij".
Tālāk sekoja Dzīvās Ētikas 1.,2.grāmata, R.Moudijs "Dzīve pēc dzīves" , "Dzīve pēc nāves", K.Antarovas "Divas dzīves", L.Rampas grāmatas (kuras ne visai pieņēmu), A.Klizovska "Jaunā laikmeta pasaules izpratne", Mahatmu vēstules u.c.
Jau labu laiku atpakaļ sapratu, ka pilnīgi pietiek ar Agni Jogas grāmatām, Agni Jogas skaldnēm, Rērihu darbiem, H.Blavatskas darbiem, Mahatmu vēstulēm un vēl dažām, par kurām diez vai kāda no jums ir dzirdējusi.
Saskaņā ar Agni Jogu, sirds ir tā, pēc kuras ir jāvadās. Bet arī te ir viens BET.
Daudzajās dzīvēs mūsu sirdis zaudējušas savu pirmatnējo šķīstibu un tīrību, tāpēc ne vienmēr sirds balss būs pareizā, kura spēs atpazīt Patiesību. Ne velti ir teiciens, ka katram sava patiesība. Lai gan Patiesība ir tikai viena, bet, lai to saprastu, līdz tam jāaug garīgi. Un šis ceļš nekad nebeidzas, jo pilnību sasniegt nav iespējams.
Un tāpēc Agni Jogā uzsvērts, ka sirds ir jāattīra, lai tā spētu pareizi atpazīt.
Bet tas jau ir cits stāsts.

DADZABITE 2. oktobris 2010 21:07

Es tikko beidzu lasit Bridu, tadel pavisam esmu saintrigeta ar so lietu. Kaut gan man viss sis interese jau daudzus gadus, bet kaut ka jau si gada sakuma, sis jautajums palicis loti aktuals.

DADZABITE 2. oktobris 2010 21:06

Charger. Pie Mara ari esot privati seansi, nevis bara.
Sandij, ka sauc to gramatu? Meginu google meklet par regresoloģiju .... nevarot neko atrast ;).

charger 2. oktobris 2010 20:44

Ne kura katra nozīmē ,ka lasīts ir daudz,bet uzreiz var just,kuras grāmatas ir bez seguma.
Neesmu tajā posmā- kuru grāmatu lasu,tai ticu uz vārda:D
Rudace,bet Tu pati neatbildēji, no kurienes Tavas pārliecības?

1 2 3 4