Kas es biju iepriekšējā dzīvē? Vai manas iepriekšējās dzīves atstāj iespaidu uz manām attiecībām šajā dzīvē?

maris
maris 27. septembris 2010 14:59

Labdien, dāmas, gribu jums pastāstīt par brīnumainām lietām, par kurām tiek runāts visai maz. Par ceļojumiem Iepriekšējās Dzīvēs. Mans darbiņš ir parādīt jeburam cilvēkam, cik tuvu mēs esam no brīnumu pilnas pasaules, ka katram no mums ir Dvēsele, kura kā skolnieks no dzīves dzīvē mācās dažādas interesantas lietas. Dzimstot no jauna un no jauna, gan sievetes, gan vīrieša ķermenī, gūstot jaunu pieredzi un attistot savu garīgo apziņu. Sīkāk par to, ar ko es ndarbojos, var palasīt mājaslapā www.reinkarnacija.lv Tur diezgan smalki ir aprakstīts process, kā notiek šie ceļojumi, ja jums radīsies papildus jautājumu-ar prieku atbildēšu. Ar cieņu,Māris

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jeroma 29. septembris 2010 18:08

sandija

es to uzzināju caur palmu lapām ;) pasūtīju no latvijas lai indijā atrod manu, 2nedēļu laikā zināju kas biju, kas būšu :) tas tā - īsumā sakot :)
kas tieši - parasts cilvēks.. :) precīzāk nevēlos teikt ;)

charger 29. septembris 2010 17:16

Cilvēks, tas ir dvēsele pati izvēlas apstākļus , kādos vēlas iemiesoties,pat ķermeni. Tam nevaru neticēt. Brīvā griba ir attīstības pamats.

sandija 29. septembris 2010 17:10

Vispār interesants temats, bet, ja padomājam filozofiski, tad tas, kas bija iepriekšējā dzīvē nav nekādā saistībā ar šīs dzīves EGO, Personību, dzimumu u.c. tīri fiziskās dzīves laikā iemantotām īpašībām.
Tātad tas , kas bija, tomēr nav ES

sandija 29. septembris 2010 17:09

jeroma - KAS?

Kā Tu uzzināji?:)

charger 29. septembris 2010 16:56

Kas esi bijis iespriekšējā dzīvē var uzzināt ar pašhipnozi, hipnozi, vai arī, lai kāda arī rekacija uz to rodas, ar narkotikas LSD palīdzību,tādēļ arī to sauc par ceļojumu, bet no tā var arī neatgriesties, dvēsele iziet no ķermeņa un saprot to,cik šeit ir grūti un cik Mājās ir labi, mierīgi un cik tur ir daudz mīlestības un sapratnes. Draugam tā bija, bet viņš knapi agriezās.
Nevienam neiesaku tā eksperimentēt ar savu dvēseli.
Varbūt kāds ir lasījis Maikla Ņūtona grāmatas "Dvēseļu ceļojums" un "Dvēseļu liktenis".
Tajās aprakstīts,kā grāmatas autors ieved cilvēku dziļākajā teta stāvoklī un tādējādi runā jau ar indivīda dvēseli un tā stāsta visu par sevi,arī par iepriekšējām dzīvēm.
Latvijā arī ir pieejama hipnoze,bet domāju,ka teta stāvoklis lv ir pārāk sarežģīts.

charger 29. septembris 2010 16:51

Sapņu tulks nav tik viennozīmīgs,kā varētu domāt.
Piemēram,tajā suns nozīmē draugs. Bet vai visiem??? Kā ir tādiem,kuriem ir paniskas bailes no suņiem? Zemapziņa nav kolektīva. Tajā ir daudz individuālā,tādēļ es arī kritienu drīzāk tulkotu tā kā Sandija.
Sapņu tulkos var skatīties universālas lietas,kuras zini, ka Tev ir mācīts un Tu domā tāpat kā vairums cilvēku.
Ja esi ļoti atšķirīgs no citiem,tad tas var vispār nedarboties.

lakrica83 29. septembris 2010 16:36

Reiz ar māsu runājām par šitām lietām un apspriedām raxtu ko bijām lasījušas žurnālā "LILIT".Tur bija raxtīts par to, kas ar mums notiek šajādzīvē un kapēc.? Ja man neiet ....nav nauda, vīrs krāpj, cilvēki ir baigie murmuļi pret mani...Vajadzētu apsēsties un patīt filmu atpakaļ. Vai iepriekšējās attiecībās es nebiju tā, kas lika ragus savam draugam? Vai nebiju negodīga un skopa pret citiem? BUMERANGS....Un tad Tu sapratīsi, ka pati vien esi vainīga. Un es ar vienreiz pasēdēju un paštukoju....jā viss atgriežas un droši vien tāpat ir ar tām iepriekšējām dzīvēm. Kautkur arī lasīju, ka šajā dzīvē esam ieradušies,lai labotu iepriekšējā pieļautās kļūdas. Nu cik turpatiesības, nezinu, bet nu...! :)

jeroma 29. septembris 2010 16:24

es zinu kas biju iepriekšējā dzīvē ;)

zancene 29. septembris 2010 09:04

Man šī tēma arī vienmēr ir interesējusi. Esmu pat vairākas grāmatas par to lasījusi, piemēram, Maikla Ņūtona, ja nemaldos, nosaukums bija "Dzīve starp dzīvēm" vai kaut kā tā.
Es patiešām ticu, ka dzīvojam vairākas reizes. Man reiz viena kolēģīte stāstīja, kā viņa slimības laikā atstājusi ķermeni, un bijis tik viegli, tik labi... Raudājusi mamma, taču viņa nevarējusi saprast, kāpēc mamma raud, ja viņai ir tik labi un viegli. Un tad viņa atgriezusies ķermeni. Šis process bijis nepatīkams - it kā viņu kaut kur iespīlētu.
Ar mani pašu nekas tamlīdzīgs nav noticis... Un nezinu, vai gribētu ko tādu piedzīvot... Bet interesanti gan un vilinoši mazliet ir.... Bet arī bail...

28. septembris 2010 20:17

No sapņu tulka viedokļa tā ir krišana, man nav ne jausmas kāds sakas karmai ir sapņiem, jo Maris manuprāt runā par karmu (dvēseļu iemiesošanos citā ķermenī) un cik noprotu, tad tava variācija varētu būt telepātija?

sandija 28. septembris 2010 19:48

vitula

Krišana var arī nozīmēt,ka astrālais ķermenis atgriežas no sapņa "mājās":D

28. septembris 2010 19:46

Krišana nav laba, jo norāda, ka nākotnē būs kritumi, vairums tas attiecas karjerā, bet ir izņēmumi, kas nozīme, zaudēt līdzsvaru attiecības, nedomājot par krišanu...

mazaa raganina 28. septembris 2010 17:34

talysia
Bet varbūt tas sapnis ir nevis pagātne,bet brīdinājums par nākotni?

plastic 28. septembris 2010 16:04

es krītu no trepēm...šis sapnis arī jau kopš sevi atceros.... :D

sandija 28. septembris 2010 13:05

talysia

Šāds sapnis ir pilnīgi visiem cilvēkiem:) Kritiens ir viens no izplatītākajiem sapņiem

talysia 28. septembris 2010 13:01

es ticu ieprieksejai dzivei.. jo kops bernibs mani moka viens un tas pats sapnis kura iekapju lidmasina un ta pacelas un tad krit un krit un kliedz cilveki un tad bridi kad saduras ar zemi s pamozos.un tas sapnis atkartojas nu jau vairak ka 20 gadus.

plastic 27. septembris 2010 21:25

tiešām, butu ļoti interesanti palasit blogu. Maris varetu par šo tēmu uzrakstīt kaut ko vairāk. :D

sandija 27. septembris 2010 18:36

nedomaju, ka tik viegli kadam ir kaut ko atdot, kas pec butibas nav tavs

lcte 27. septembris 2010 18:18

Reiz strādājot veikalā viena meitene sāka stāstīt par dvēselēm un gariem, viena lieta kas man neiziet no galvas, viņa sāka stāstīt par pusi, kurš vienkārši pateicis, ka vēlas atdot dvēseli velnam un kopš tā laika viņš traki mocoties... Nezinu cik no tā ir tiesa, bet man šos vārdus pat bail nodomāt, ka tik es ar neapzināti dvēseli kādam neatdodu...
Kad kādam to stāstu par mani pasmīn, tad nu nolēmu pavaicāt vai tiešām vienkārši tos vārdus pasakot tā var notikt? Tas noteikti taču ir ļoti jāgrib, ne tā?

sandija 27. septembris 2010 17:50

maris

Gaidam blogu Sieviešu Klubā, kur aprakstiet to!

maris 27. septembris 2010 14:59

Labdien, dāmas, gribu jums pastāstīt par brīnumainām lietām, par kurām tiek runāts visai maz. Par ceļojumiem Iepriekšējās Dzīvēs. Mans darbiņš ir parādīt jeburam cilvēkam, cik tuvu mēs esam no brīnumu pilnas pasaules, ka katram no mums ir Dvēsele, kura kā skolnieks no dzīves dzīvē mācās dažādas interesantas lietas. Dzimstot no jauna un no jauna, gan sievetes, gan vīrieša ķermenī, gūstot jaunu pieredzi un attistot savu garīgo apziņu.
Sīkāk par to, ar ko es ndarbojos, var palasīt mājaslapā www.reinkarnacija.lv
Tur diezgan smalki ir aprakstīts process, kā notiek šie ceļojumi, ja jums radīsies papildus jautājumu-ar prieku atbildēšu.
Ar cieņu,Māris

1 2 3 4