Kas es biju iepriekšējā dzīvē? Vai manas iepriekšējās dzīves atstāj iespaidu uz manām attiecībām šajā dzīvē?

maris
maris 27. septembris 2010 14:59

Labdien, dāmas, gribu jums pastāstīt par brīnumainām lietām, par kurām tiek runāts visai maz. Par ceļojumiem Iepriekšējās Dzīvēs. Mans darbiņš ir parādīt jeburam cilvēkam, cik tuvu mēs esam no brīnumu pilnas pasaules, ka katram no mums ir Dvēsele, kura kā skolnieks no dzīves dzīvē mācās dažādas interesantas lietas. Dzimstot no jauna un no jauna, gan sievetes, gan vīrieša ķermenī, gūstot jaunu pieredzi un attistot savu garīgo apziņu. Sīkāk par to, ar ko es ndarbojos, var palasīt mājaslapā www.reinkarnacija.lv Tur diezgan smalki ir aprakstīts process, kā notiek šie ceļojumi, ja jums radīsies papildus jautājumu-ar prieku atbildēšu. Ar cieņu,Māris

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rudace 2. februāris 2011 19:07

atraksti man uz e-pastu
rudace42@inbox.lv

neesmu gan baigā lietpratēja, bet šo to paskaidrot varu
Varam mēģināt sarunāties arī pa skype - Rudace63

Ja ar cilvēku notiek daudz kas slikts, tas automātiski nenozīmē sliktu karmu, ir arī citi dziļāki skaidrojumi
Raksti droši, būšu priecīga palīdzēt :)

florencefj 2. februāris 2011 12:24

rudace, es arī vēlētos ar Tevi parunāt, šķiet, ka Tu ļoti smalki izproti tādas lietas, kuras nav izskaidrojamas. Arī mani nomoka jautājumi par karmu, dzīvību pēc nāves, vai ar nāvi viss ir beidzies vai tas ir kā jauna sākums, vai turpinājums. Nesen zaudēju vīru, mani nomoka šīs lietas. Domāju, varbūt man ir slikta karma, jo daudzas lietas ir neizskaidrojamas, pat bezjēdzīgas, bet, kad paskatos pagatnē, kas noticis ar maniem vecākiem, ar vīra vecākiem, liekas, ka veidojas kāds aplis - diezgan biedējošs.....

alex 21. janvāris 2011 12:51

Tikko izlasīju kintijasieviesuklubslv iespaidus un man drusku savādi palika, kad lasīju par smaguma sajūtu - kad nevar pakustēties, bet it kā visu dzirdi, kas apkārt notiek. Tā bieži jūtos naktī sapņojot. Man ir sajūta, ka esmu tikai drusku iemigusi un pati sevi redzu vai jūtu no malas, es it kā zinu, ka tas ir sapnis, bet nav spēka atvērt acis vai pakustēties, lai ko mainītu.. Es pat nevaru vārdos to izstātīt, tā ir tik sirreāla sajūta...
Bet nākamā dienā parasti nevaru atcerēties, par ko sapņoju, kaut zinu, ka sapņoju...
Vai kādai ir līdzīgas sajūtas? Kad kādam mēģinu pastāstīt - visi brīnās un nesaprot, par ko runāju..

sandero 21. janvāris 2011 10:18

Arī es kādu laiku biju aizdomājusies par tēmu "Kas es biju iepriekšējā dzīvē?" Iespējams, ka esmu bijusi vīrietis, jo padodas vīrišķīgi darbi. :) Nav nepieciešama īpaša izglītošanās šajā jomā. Daudzi varbūt tos sauc par talantiem, bet varbūt tur ir kas dziļāks. Daudzi gan saka, ka līšana pagātnē nav laba lieta, jo var būt arī nepatīkamas lietas kam neesi bijis gatavs uzņemt. Ar laiku nomierinājos un dzīvoju te un tagad. Lai nu kas arī nebiju, tomēr atstāšu aiz muguras, kaut gan interese vienalga ir palikusi. :)

sandija 5. janvāris 2011 11:36

mari

Tieši par Jums šodien iedomājos - vai Jūs negribētu mums Sieviešu Klubam kādu regulāru blogu rakstīt par šo tematu? Vismaz reizi nedēļā lai varam aizdomāties par šīm interesantajām lietām!

maris 5. janvāris 2011 11:25

12 janvārī krievvalodīgajiem jauniešiem no 18-25 gadu vecumam LabDarības seminārs, sikāk www.reinkarnācija.lv

sandija 4. decembris 2010 11:37

kā g;aja vakardienas pasākumā?:)?

rudace 29. novembris 2010 13:28

inta74, ko tas tev dos, ja uzzināsi, kas biji iepriekšējā dzīvē, ja pirms tam vēl to bijis vairāki simti? vai domā, ka iepriekšējā svarīgāka par citām?

inta74 28. novembris 2010 18:56

ka var uzinat kas esmu bijusi iepriekseja dzive?

mellene1985 25. novembris 2010 11:00

sekas no ieprikshejas dzives ir ,bet ar tam tiku gala ejot pie psihaloga (grutniecibas kriizes centra)

indijs 20. novembris 2010 06:29

izskatās,ka iepriekšējā dzīvē lapsa esi bijis:) ir pat tāda pasaka latviešiem,kur lapsa savā alā balli uzrīkoja:)

kintijasieviesuklubslv 19. novembris 2010 16:59

Māri, lūk, jau esmu uzrakstījusi savus iespaidus :) http://www.sieviesuklubs.lv/psihologija/mistika-un-magija/iepriekseja-dzive-biju-vientuls-karavirs/

vēlreiz paldies! man vakars tiešām ļoti patika!

maris 19. novembris 2010 16:22

Kā ar iespaidiem-vai būs kāda atsauksme?)

sandija 29. oktobris 2010 20:44

Paldies, Māri, par sagādāto iespēju! Ar nepacietību tiksimies!

maris 29. oktobris 2010 12:57

Rīt, sestdien, plkst 15 notiks seminārs Māmiņu Kluba telpās Vīlandes 1, iepazīsimies..))

sandija 11. oktobris 2010 15:47

viss, kas notiek bez maksas, lūdzu

sandija 11. oktobris 2010 15:47

Maksas seminārus šajā portālā bez redakcijas saskaņošanas nedrīkst reklamēt

maris 11. oktobris 2010 15:44

Seminārs bija brīnišķīgs, nākamais pēc mēneša, laipni lūgtas)

maris 4. oktobris 2010 12:23

Tuvākais seminārs-trenings "Reinkarnāciju Terapija jeb Ceļojumi Iepriekšējās Dzīvēs" notiks 10.oktobrī !!!

Dalības maksa 25 lati

Sākums 11:00

Adrese: Stabu iela 20, 1 telpa, Centrs GAISMA.

Līdzi ņemt segu un paklājiņu, noderēs arī apsējs acīm.

Iepriekšējais pieraksts pa tālruni 28-333-777

Dalībnieku skaits ierobežots!

rudace 4. oktobris 2010 08:57

"Nepilnība rada sāpes."

Jā, tā tas ir.
Vari par to priecāties.
Tā ir dvēsele, kura ir pamodusies, un tās ir viņas alkas pēc brīvības.

rudace 4. oktobris 2010 08:54

protams, ka varam satikties, ja ir tāda vēlēšanās.
rudace42@inbox.lv

charger 4. oktobris 2010 01:29

Nepilnība rada sāpes. Tādēļ jau uz šīs pasaules esot visgrūtāk.

charger 4. oktobris 2010 01:26

Sandija:D man vienkārši ir ļoti bail no pārmaiņām, jo izejot no tā,kādas tās būs, es vēlos plānot savu dzīvi- palikt te, pabeigt māju,kas tiek būvēta, vai braukt uz Tibetu un tur dzīvot pilnīgi nemateriālu dzīvi.
Nē,protams, es ar to nedomāju tādu pasaules galu kā viss- pasaules vairs nav.
Bet pārmaiņas būs grandiozas, to jūt katra mana šūna, bet gribas, lai es zinu,vai tā intuīcija ir patiesa.
Tagad sapratu,ka tā patiesi nebija augstprātība.
Tu dzīvo LV,Rudace? Mēs varētu kaut kad satikties dzīvē?
Es tagad zinu, ka esmu uz pareizā ceļa.
Tikai man ir viens jautājums- kādēļ karma var būt tāda-kolektīva? Tas ir lai mēs iemācītos izjust saiknes,vienotības ,kopatbildības sajūtu ? Jo viss taču tiecas kļūt pilnīgs,Radītāja daļa. Viss iet uz vienu mērķi, tādēļ nevar katrs būt par sevi.

rudace 3. oktobris 2010 22:52

nu redz, tādu iznākumu arī paredzēju. :(
Jā, protams, es nebūt netaisos apgalvot, ka esmu tikusi vaļā no visām rakstura sliktajām īpašībām, varbūt no kaut kādas īpašības jā, no citām lielākā vai mazākā mērā. Garīgās attīstības ceļš pirmkārt ir izcīnīt un uzvarēt cīņu ar savu "es". Un tā ir grūtākā no visām cīņām.
Rakstot, ka lielākā daļa no jums nesapratīs kādu no jautājumiem, nevadījos no augstprātības vai tamlīdzīgi. Austrumu garīgajās mācībās, arī Agni Jogā, ir termini, ko cilvēks no malas nesaprot. Man pašai tādu daudzums. Un sākt ko skaidrot, labi zinot, ka labākajā gadījumā mani nesapratīs, vai sliktākajā izsmies - ir neprātīgi. Bez tam neesmu vēl iemācījusies sarežģītas lietas pasniegt vienkāŗši - visiem saprotami. Bet tas ir būtiski.

Par pasaules galu domāt ir muļķīgi.
Pasaules gals nebūs.
Bet izmaiņas būs milzīgas, tā tas bija, kad 4.rase (Atlantīda) nomainījās ar 5.rasi (mūsu), un 3.rase (Lemūrija) ar 4.rasi. Par to rakstīts H.Rērihas grāmatā "Austrumu kosmiskās leģendas".
Kam būs izredzes izdzīvot?
Tiem, kas būs gatavi paplašināt savu apziņu - augt garīgi.
Saprotot un pieņemot, ka ir reinkarnācija, karma. Tie ir 2 no galvenajiem Kosmosa likumiem, kurus izprotot, var cilvēks sākt sevi mainīt. Tas nozīmē - atbildību par savām domām, vārdiem, darbiem. To saprotot, cilvēks sāk mainīt sevi, pirmkārt sevi, nevis citus.
Saprast, ka zeme nav atsevišķa patstāvīga Kosmosa daļa, bet kā vienota organisma viens no locekļiem. Tas, kas notiek ar Zemi, atstāj ietekmi uz Visumu. Visums ir bezgalīgs, tam nav ne sākuma, ne gala. Un cilvēce nav vienīgā saprātīgā civilizācija Visumā. Drīzāk otrādi - viena no atpalikušākajām. Vienota ir cilvēce, tāpēc ir planētas karma, tautas karma, valsts karma, ģimenes karma utt.
Ir Augstākais Saprāts, kas vada Visumu, un tas nebūt nelīdzinās baznīcas dievam. Un Šim Saprātam ir daudz Palīgu, Augsti Gari, kas reiz bijuši cilvēki (pirms miljardiem gadu), kas virza planētu un to iedzīvotāju evolūciju.

Iesaku palasīt A.Klizovska "Jaunā laikmeta pasaules izpratni".
Moudija grāmatas ir ļoti labas, tajās aprakstīts, kas notiek pēc nāves ar cilvēka garu Smalkajā pasaulē.

sandija 3. oktobris 2010 21:29

charger

Tev nav nekas labāks par ko domāt?:D

1 2 3 4