Par kosmētiku, skaistumkopšanu utt.

Aggie
Aggie 9. decembris 2017 01:55

Mēs visas esam sievietes un gribam labi izskatīties. Mums ir savi skaistumkopšanas noslēpumi. Mums ir ar ko padalīties. Tāpēc ierosinu jaunu foruma rubriku, kurā katra no SK dalībniecem var piedalīties. 

Dalies ar visu. Varbūt atklāji KO jaunu kosmētikas industrijā. Varbūt esi atklājusi ko jaunu skaistumkopšanā. Varbūt saņem mēneša kastītes un gribi padalīties ar savām domām. Bet varbūt tev ir ko teikt par veikalā saņemto paraudziņu. 

Izmēģināji jaunu sejas, matu, ķermeņa masku??? Vīlies kāda produktā??? Uztaisīji šodien manikīru un gribi padalīties tiki ar bildi? Vai ar jaunu matu griezumu? 

Bet varbūt gribi palūgt padomu skaistumkopšanā? 

Dalāmies!?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 6. februāris 2018 16:14

Saņēmu šodien februāra skaista kastīti. Esmu sajūsmā.

Aggie 24. janvāris 2018 13:12

izlietoju ERNO LASZLO sejas toneri. Manai T-zonai patika. Bet Nuxe rožu toneris man joprojām ir vismīļākais...

http://eu.feelunique.com/p/Erno-Laszlo-Light-Controlling-Lotion-200ml?gclid=Cj0KCQiA-qDTBRD-ARIsAJ_10yLQTfWjZ8jb1wlXSH8oImRnF3Wo9r1KD-j0mPFnxj5lp8A3ilbf_6IaAvfcEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Kāds ir jūsu pēdējais tukšinieks???
Ko jūs izmantojat sejas ādas PH līmeņa atjaunošanai?

Aggie 18. janvāris 2018 17:09 mng

Man būtu grūti ko ieteikt, jo ķermeņa losjonu, krēmus nelietoju. Eļļiņas gan. Kait vai no BBfactory.

pece 18. janvāris 2018 15:35 Kerstyna

Šo man vajadzēs ietestēt, paldies.

pece 18. janvāris 2018 15:34

Nezinu vai man kas galvā, vai niķi un stiķi, bet reti kura sropstu tuša negrauž :D man pašai tīk dzintara, bet nu jauno versiju vēl neesmu testējusi. Bail, ka uzlabojums neizrādās ar mīnusa zīmi.

mng 18. janvāris 2018 14:30

Es te nesen Siberikas veikala nopirku kermeņa eļļu, tā žust no ķermeņa temperatūras un tad rto ir vērts nomazgāt. Attīra adu un baro to. Domāju, varbūt vēl kādu krēmiņu ieteiksiet? Labak nakts krēmu, bet lai ātri žūst.

Kerstyna 18. janvāris 2018 13:39 rasas

Es arī :D

rasas 18. janvāris 2018 08:37 Linduchy

A es pat uz darbu eju bez sejas :P :D

Linduchy 17. janvāris 2018 13:36 Aggie

Man ir absolūta katastrofa ar tušām...esmu izmēģinājusi n-tās, bet man pēdējā laikā no visām asaro un sūrst acis, paliek sarkanas kā zombim. Cenšos pēc iespējas mazāk vispār krāsoties. Pat uz veikalu varu aiziet "bez sejas" :D

Kerstyna 17. janvāris 2018 13:24

Mana pēdējā skropstu tuša ir Baltkrievijas produkcija "Gold relocus. Brūna, bez spirta, man patīk.
Nopirku izmēģināšanai.
http://irecommend.ru/content/tush-relui-gold#&gid=gallery_node173974field_product_images&pid=2

Aggie 17. janvāris 2018 12:59

Nu kā jums ir ar skropstu tušām. Es šobrīd lietoju tušu no DOUCCE. Tušai nav ne vainas, bet tā otiņa gan man nepatīk. Neērta.

https://www.amazon.com/Doucce-Maxlash-Volumizer-Mascara-Travel/dp/B073QB9RJ2

Shalako 9. decembris 2017 20:05 Aggie

Zināšu, tās vēl nebiju mēģinājusi, tāpat daudzu citu firmu :)

Aggie 9. decembris 2017 14:36

Rimmel

Aggie 9. decembris 2017 14:33 Shalako

Es neieteiktu Rimme tušas. Es tajās vīlos. MaxFactor cik ir bijis neesmu vīlusies.

Aggie 9. decembris 2017 14:30 VIT@

Kas tas īsti ir? Parādi

rasas 9. decembris 2017 14:21 Emmy

Man savukārt patīk Collistar skropstu tušas, noturīgas un ar dabīgu finišu, nekairina acis, kas man ir svarīgi sēžot pie datora.
No tonalajiem patīk Clinique tonālās bāzes, pat BB krēmi ir samērā sedzoši. Bet, ja nav problēmu uz sejas, tad ikdienā man patīk Loreal kušoni. :) Ļoti atsvaidzina sejas ādas toni.

Shalako 9. decembris 2017 13:33 Emmy

Ooo, redz kā, a es gan ar laineri tā arī neiemācējos sadrauzēties, lai gan tik ļoti mīlu zīmēt melnās acis :) Vienalga kuru nopērku, bet nesanāk tā, lai laineris klātos vienmērīgi, visu laku ādas faktūra nobīda līniju un skats kā gotei beigās :D Tāpēc zīmēju acis tikai ar ēnām, bet, ja vajag ilgāku efektu, tad ņemu acu zīmuli, abos variantos var notušēt visu un tad tas izlīdzinās ;)
Veiksmi, gan jau atradīsi kaut ko savu.
Sagaidi Hiperkeri, viņa noteikti zinās daudz vairāk par visiem līdzekļiem (Y)

Emmy 9. decembris 2017 13:13 Shalako

Nu man laineris tāds ka pirmās reizes biju melna :D nesapratu kur un kā, bet nu jau piešāvos un varu ar vienu vilcienu uzvilkt meln svītriņ :D
Nu, nav ko vasarā, karstā laikā, zem ķiveres vēl nosmacēt sejas ādu ar kaut kādiem krēmiem, kurš tad redz, ne velti ir dažādi joki par sievietēm moto braucējām pirms un pēc ķiveres uzlikšanas :D kādi klauni tik neizlien pēc tam. :)
Paldies, par ieteikumu, varbūt šodien atkārtoti ieiešu veikalā un tad jau, ja paņemšu, palielīšos :D

Shalako 9. decembris 2017 13:08 Emmy

Jā, notestē varbūt sākumā, jo nezinu, vai Tev derēs tieši konkrētā Max Factor, viņa ir šķidra un ķēpīga, jāpiešaujas, lai nenosmērētu visu mūlīti :D Bet tiešām ar pamanāmu efektu un ūdensnoturīga.

Par ķiveri vs kosmētiku nemācēšu teikt, man šķiet, ka ķivere pasliktinās visu produktu efektivitāti, ja nu tikai... tā Lancome skropstu tuša, par viņu 100% garantēju, ka ne ķivere, ne sviedri to tik viegli nenokasīs nost. :D

Emmy 9. decembris 2017 13:01 Shalako

Tie vārdi man jāpieraksta un jāiet atkārtoti uz veikalu :D
Tas ūdens noturīgums man nav tik ļoti svarīgs, pat lētā gala tušas reti notek, runa par mitriem laikiem.
Man ir ar plāno otiņu, saķepina visu, rodas iespaids ka 5 skropstas un viss :D it kā nebija baigi lētā, bet nu, jā, negribētos iztērēt lielu summu par 5 skropstu efektu. Bet nu, var jau uz vietas izmēģināt. Nav arī tā ka ikdienā krāsoju acis, tāpēc vai 35 eur man vajag, šaubos.
Būs jāpaskatās arī tas tonējošais. Vasarā gan baigi neder, īpaši ja ķivere tiek vilkt un novilkta...būtu man tādi noberzumi :D vietām ir un vietām nav, bet vispār, bieži esmu domājusi, daudzas taču krāsojas, kā daļa nepaliek pie ķiveres :^) bet nu jā, dekoratīvajā kosmētikā esmu baigais analfabēts, parasti skropstas un reizēm laineris, vsjo tā teikt.

Shalako 9. decembris 2017 12:41 Emmy

Hmm, skropstu tušu izvēle ir ļoti subjektīva lieta, principā kā jau viss pārējais kosmētikā :D
Bet, no sevis varu pastāstīt par Max Factor Falsh lash waterproof ~ 18 eur un Lancome Hypnose - waterproof ~35 eur. Man svarīgi kritēriji, lai pati tuša ir šķidrāka, otiņa vēlams biezāka un pats svarīgākais - ūdens noturīga, jo lietoju lēcas un periodiski mitrinu acis ar šķīdumiem. No vidējās cenu kategorijas nepievīla minētā Max Factor, ļoti patīk, ka klājums ir biezs, pietiek ar vienu reizi noklāšanai, lai redz, ka uz skropstām ir tuša, labi pilda arī ūdensnoturīguma funkciju. No dārgākām minētā Lancome atbilst kritērijiem. Šeit pati otiņa nav tik bieza, klājums vienalga labs, bet toties 1. vietā ir ūdensnoturīgums, tik ļoti, ka to nomazgāt ir ārkārtīgi grūti, nākamajā dienā vēl paliek uz skropstām.

Ko neieteiktu - Lumene skropstu tušas, pāris reizes iegrābos, vienreiz paķerot HM pie kases, kur tai bija atlaide, 10 eur - rezultātā biju ļoti vīlusies, kaut kāda sausa, efektu gandrīz kā neredz, lai arī smērē vairākas reizes, otiņa plāna. Devu arī otru iespēju šīs firmas skropstu tušai, pērkot bez atlaides nedaudz citu, - rezultāts tas pats. Galīgi garām.

Toties par Lumene Matt Control tonējošām bāzēm tikai labākās atsauksmes, jau kuro gadu pērku tikai Lumene matējošo bāzi, kura pilnībā nomaskē ādas nepilnības un turās dienas garumā.

Shalako 9. decembris 2017 12:26

No tā, kas jauns kosmētikā ienāca, ļoti labas atsauksmes par aptieku produkciju Bio Oil eļļu - ļoti patīkama, mitrina ādu un smaržo pēc priežu skujām un meža (Y):)

Emmy 9. decembris 2017 11:34

Man ir dāvanu karte vienā veikalā, ieeju, domāju, paņemt kosmētiku, piemēram, skropstu tušu, skatos..skatos..neko nesaprotu, ir kas maksā ap 10, ir kas virs 20 eiro...un kā saprast kura ir laba? :D Man tie nosaukumi neko neizsaka, galvenā prasība, lai redz ka ir acis uzkrāsotas...
protams, varētu domāt kaut ko par tonālajiem krēmiem utt , bet tur ir vēl tumšāka bilde :D

-Scarlett- 9. decembris 2017 10:27

Forša tēma :)

Man ir jauns rīks parādījies plauktiņā.. elektro sejas sitējsROFLROFL laba štellīte, masēju seju tā teikt