Par kosmētiku, skaistumkopšanu utt.

Aggie
Aggie 9. decembris 2017 01:55

Mēs visas esam sievietes un gribam labi izskatīties. Mums ir savi skaistumkopšanas noslēpumi. Mums ir ar ko padalīties. Tāpēc ierosinu jaunu foruma rubriku, kurā katra no SK dalībniecem var piedalīties. 

Dalies ar visu. Varbūt atklāji KO jaunu kosmētikas industrijā. Varbūt esi atklājusi ko jaunu skaistumkopšanā. Varbūt saņem mēneša kastītes un gribi padalīties ar savām domām. Bet varbūt tev ir ko teikt par veikalā saņemto paraudziņu. 

Izmēģināji jaunu sejas, matu, ķermeņa masku??? Vīlies kāda produktā??? Uztaisīji šodien manikīru un gribi padalīties tiki ar bildi? Vai ar jaunu matu griezumu? 

Bet varbūt gribi palūgt padomu skaistumkopšanā? 

Dalāmies!?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 13. marts 2018 13:26 Aggie

Es kaut kad pamēģināšu, kad sapratīšu, ko ar viņu iesākt :D Bet vispār, man patīk, cik viņa ir blīva, bet vienlaikus mīksta :)

Aggie 13. marts 2018 13:04 Nymph

Atcerējos vairāk par to toneri. Tas bija perfekts manai T-zonai, manām paplašinātajām porām. Savelkošs un dezinficējošs. Bet vaigus sausināja.

Aggie 13. marts 2018 12:51 Nymph

Pastāsti vēlāk savu pieredzi ar to kosmētisko otiņu "kurpju birsti"

Aggie 13. marts 2018 12:50 rasas

pat maskas ne?

Nymph 13. marts 2018 12:36 Aggie

Man arī tas NUXE patika, turklāt, man bija vēl mazliet palicis tajā brīdī, kad saņēmu Erno Laszlo, tādēļ varēju salīdzinaties un...mjā, pēdējais bija labāks. Bet - jā, man nebija toneris bet tieši losjons, kuram pamatfunkcija bija izlīdzinat ādas toni un mazināt nesmukumus un to šis paveic lieliski! NUXE vairak likās vienkārši kopjošs.

Nymph 13. marts 2018 12:34 -Scarlett-

Lietoju arī zīmuļus, jo man ir samēra izplūdusi lūpu kontūra + patīk tomēr, ka ar zīmuli īpasi tumšos toņos var labak iemodelēt lūpu formu, nekā vienkārsi ar lūpu krāsu.

rasas 13. marts 2018 12:32

Jūs tik "garšīgi" par šo stāstāt. Es ar gribu :D Kaut gan kosmētiku šobrīd vispār nelietoju.

Aggie 13. marts 2018 11:30 Nymph

No Erno Laszlo man bija toneris. Laikam. Pat īsti neatceros. Lai arī cik labs tas bija, nebija labāks par iemīļoto NUXE rožūdens toneri.

Esmu sajūsmā, ka Omorovicza mitrinātājs ir pilnizmērā.

Bet kā tev patīk tā kosmetikas otiņa "kurpju birste"? :D Kaut kā nespēju ar to sadarboties...

Nevaru sagaidīt, kad varēšu izmantot masku pēdām. https://www.lookfantastic.com/skimono-beauty-foot-mask-for-total-conditioning-16ml/11513409.html

Aggie 13. marts 2018 11:19 -Scarlett-

mana mīļākā lūpu krāsa ir no Revlon. Un zīmuļus nelietoju. http://www.revlon.com/products/lips/lip-color/revlon-ultrahd-gellipcolor#309977862025||0

Ciao 13. marts 2018 10:52 Nymph

Man sarkanā ir topā., taču nu jau tuvojas ļoti silts gribas kaut ko svaigāku, piemēram rozā.vai lieto arī pieskaņotus lūpu zīmuļus?

Uz lieliem svētkiem arī izvëlos make up artistus., lai gan pie mums pēc artistiem ir sajūta, ka seja ir nošpaktelēta tā., kai smaidīt nav vēlams... :X ļoti daudz liek kosmētiku.

Nymph 13. marts 2018 10:35 -Scarlett-

Es periodiski lietoju un nupat, pēc pagājušās nedēļas darba pasākuma, uz kuru pošoties nolēmu atkal izvēlēties apmeklēt profesionālu make-up meistaru, izmēģināju jaunu toni. Tur gan beigās sanāca, ka ir divi kombinēti - tāds vīna sarkans ar mazliet tumši violetu, bet rezultāts bija uhhhh! Esmu noskaņota atrast ko līdzīgu, tajā pucēšanās bardakā aizmirsu pierakstīt toņus. :)

Līdz šim lietoju klasiski sarkanu un tādu tumšu pūdersārtu...nezinu, kā lai nosauc...

Ciao 13. marts 2018 10:15

Ehh nav īsti ko teikt šeit., jo vienīgais īstenais kosmētikas prdukts ir lūpu krāsa. Vai jūs liwtojat lūpu krāsas? Ar lūpu zīmuli vai nē? Un kādas ir jūsu favorītu krāsas?

Nymph 13. marts 2018 09:41 Aggie

Pēdējās divas LF kastītes ir bijušas absolūti kolosālas (pretstatā pāris iepriekšējām), bet no tās, kura bija pirms tam mans TOP produkts noteikti ir Erno Laszlo losjons. Izskatās, ka man ir iegadījies cits, ne tas pats, kurš Tev (tur bija variācijas), bet esmu jau noskaņojusies nākammēnes sev pasūtīt šo produktu un vienalga, ka tas ir besīgi dārgs, jo tas ir absolūti fantatsisks produkts!!! (inlove)
Man tika šis: https://eu.feelunique.com/p/Erno-Laszlo-White-Marble-Lotion-Essence-200ml

No februāra kastītes kolosāls ir Elemis krēms (nu, bet atkal jau - tā cena par pilnizmēra produktu ir vienkārši kosmossssss) un Caudalie serums. Pēdējo gan esmu ielikusi jau savā wishlistē un nopirkšu, jo ir labs un par mazliet pieņemamāku cenu.

Vakar saņēmu arī marta kastīti un ilgi gaidīto Omorovitza... Aaaahhhhh... atkal jau noelšos un gaidu algas pielikumu, lai ar šo varētu paildināt savu kosmētikas plauktu, jo tas ir, goda vārds, labākais mitrinoši līdzsvarojošais krēms, kas man bijis jelkad dzīvē!!! Tik gluda āda, tik vienmērīgs tonis, momentā pazuda sārtie plankumi uz sejas... neticami, bet fakts... (emo)

Bet, ja ārpus skaistumkastēm, tad tikai pirms pāris dienām saņēmos beidzot izmēģināt kaut kad pirms gada dabūto Bellessence Hydra Splash ampulu (var nopirkt Douglas veikalos) - vienkārši megamitrinoša. Ar vienu ampulu pietik kādam 3-4 lietošanas reizēm.

Vēl viens kolosāls produkts ir Drogās nopērkams šampūns ar kaviāru... par to cenu - ļoti mīkstinošs, nogludinošs un mati paliek viegli un mīksti. http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,148342,20827582,hello-nature-nowosc-cece-of-sweden.html (titulbildē tas komplekts no labās puses). Maksāja ap 5 EUr, bet ar atlaidi ap 3,5. Nopirku, jo vajadzēja šmapūnu, bet negribējās tērēties ļoti, sparatu, ka bija laba izvēle un noteikti iegādāšos to vēl :)

Aggie 6. februāris 2018 16:14

Saņēmu šodien februāra skaista kastīti. Esmu sajūsmā.

Aggie 24. janvāris 2018 13:12

izlietoju ERNO LASZLO sejas toneri. Manai T-zonai patika. Bet Nuxe rožu toneris man joprojām ir vismīļākais...

http://eu.feelunique.com/p/Erno-Laszlo-Light-Controlling-Lotion-200ml?gclid=Cj0KCQiA-qDTBRD-ARIsAJ_10yLQTfWjZ8jb1wlXSH8oImRnF3Wo9r1KD-j0mPFnxj5lp8A3ilbf_6IaAvfcEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Kāds ir jūsu pēdējais tukšinieks???
Ko jūs izmantojat sejas ādas PH līmeņa atjaunošanai?

Aggie 18. janvāris 2018 17:09 mng

Man būtu grūti ko ieteikt, jo ķermeņa losjonu, krēmus nelietoju. Eļļiņas gan. Kait vai no BBfactory.

pece 18. janvāris 2018 15:35 Kerstyna

Šo man vajadzēs ietestēt, paldies.

pece 18. janvāris 2018 15:34

Nezinu vai man kas galvā, vai niķi un stiķi, bet reti kura sropstu tuša negrauž :D man pašai tīk dzintara, bet nu jauno versiju vēl neesmu testējusi. Bail, ka uzlabojums neizrādās ar mīnusa zīmi.

mng 18. janvāris 2018 14:30

Es te nesen Siberikas veikala nopirku kermeņa eļļu, tā žust no ķermeņa temperatūras un tad rto ir vērts nomazgāt. Attīra adu un baro to. Domāju, varbūt vēl kādu krēmiņu ieteiksiet? Labak nakts krēmu, bet lai ātri žūst.

Kerstyna 18. janvāris 2018 13:39 rasas

Es arī :D

rasas 18. janvāris 2018 08:37 Linduchy

A es pat uz darbu eju bez sejas :P :D

Linduchy 17. janvāris 2018 13:36 Aggie

Man ir absolūta katastrofa ar tušām...esmu izmēģinājusi n-tās, bet man pēdējā laikā no visām asaro un sūrst acis, paliek sarkanas kā zombim. Cenšos pēc iespējas mazāk vispār krāsoties. Pat uz veikalu varu aiziet "bez sejas" :D

Kerstyna 17. janvāris 2018 13:24

Mana pēdējā skropstu tuša ir Baltkrievijas produkcija "Gold relocus. Brūna, bez spirta, man patīk.
Nopirku izmēģināšanai.
http://irecommend.ru/content/tush-relui-gold#&gid=gallery_node173974field_product_images&pid=2

Aggie 17. janvāris 2018 12:59

Nu kā jums ir ar skropstu tušām. Es šobrīd lietoju tušu no DOUCCE. Tušai nav ne vainas, bet tā otiņa gan man nepatīk. Neērta.

https://www.amazon.com/Doucce-Maxlash-Volumizer-Mascara-Travel/dp/B073QB9RJ2

Shalako 9. decembris 2017 20:05 Aggie

Zināšu, tās vēl nebiju mēģinājusi, tāpat daudzu citu firmu :)

1 2 3 4

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā