Par kosmētiku, skaistumkopšanu utt.

Aggie
Aggie 9. decembris 2017 01:55

Mēs visas esam sievietes un gribam labi izskatīties. Mums ir savi skaistumkopšanas noslēpumi. Mums ir ar ko padalīties. Tāpēc ierosinu jaunu foruma rubriku, kurā katra no SK dalībniecem var piedalīties. 

Dalies ar visu. Varbūt atklāji KO jaunu kosmētikas industrijā. Varbūt esi atklājusi ko jaunu skaistumkopšanā. Varbūt saņem mēneša kastītes un gribi padalīties ar savām domām. Bet varbūt tev ir ko teikt par veikalā saņemto paraudziņu. 

Izmēģināji jaunu sejas, matu, ķermeņa masku??? Vīlies kāda produktā??? Uztaisīji šodien manikīru un gribi padalīties tiki ar bildi? Vai ar jaunu matu griezumu? 

Bet varbūt gribi palūgt padomu skaistumkopšanā? 

Dalāmies!?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 23. marts 2018 11:29 Nymph

Laimīgā!!!

Nymph 23. marts 2018 09:00 Aggie

Saņēmu savu LF Beauty Egg Collection... OMG!!! Tiešām kolosāls noformējums un saturs vispār - trūkst vārdu!!! (inlove)

Ciao 16. marts 2018 12:48 Aggie

nelietoju nagu lakas (neprotu krāsot) :D

Ciao 16. marts 2018 12:47 Nymph

man patik salīdzināt ar Holiwudas zvaigznēm kā izskatās pasākumos toņi... vai brīvajā laikā.. un tad veikalos pētu toņus.. tas ir veids ko esmu atklājusi sev..

re kur smuki toņi

rasas 16. marts 2018 12:26

Es gan esmu par NUDE, jo tiem ir tik daudz apakštoņu. Īpaši patīk, ja arī āda ir mazliet iesauļota.
No rozā arī vairāk uz fuksiju, bet no sarkanajiem, tomēr vairāk ar lillā apakštoni, tīrās krāsas īsti nepiestāv, tāpat nepiestāv arī pasteļi. Bet vispār - es nekrāsojos :D

Aggie 16. marts 2018 11:31

Nude uz nagiem, gan neiebilstu.

Aggie 16. marts 2018 11:30 -Scarlett-

Tie NUDE toņi padara manu izskatu pelēku un slimu. Nācās atteikties.
Kad uzklāju NUDE pirmajās sekundēs patīk. Tad novērsu acis no spoguļa un paskatījos atkal, un vairs nepatīk.

Nymph 16. marts 2018 10:57 -Scarlett-

Tā piestāvēšana tiešām ne tikai no matu krāsas atkarīga, bet arī nokrāsas, toņa un arī sejas toņa... Tagad, kad esmu matos pārgājusi uz pelēcīgi (pat mazliet lillīgi) blondo, mati vairāk ir harmonijā ar sejas toni un seja izskatās patīkamākā tonī, bet es īsti neizprotu to "matemātiku", kā nonākt līdz pareizās krāsas nude tonim. Atliek tikai testēt, vai jāiet pie kāda speciālista uz konsultāciju. Vispār skatos, ka no rozā man arī vairak varētu piestāvēt kaut kas uz fuksiju, ar lillā piesitienu. Kaut ko tā lillā norkāsa manā toņu paletē neitralizē...

Ciao 16. marts 2018 10:33 Nymph

vispār Tev kā blondo matu krāsas īpašniecei piestāv nude toņi, nu vismaz vajadzētu tā būt... varbūt jāskatās, lai tonis arī piestāv sejas krāsai.. man nepiestāv.. jo tagad gandrīz attauguši jau visi mani mati.. un krāsa ir latviešu pelēkā, vēl nude lūpu krāsa padara mani vizuāli bēdīgāku un vecāku.. tā kā man vajaga ko spilgtu kā reizi.. vēl šķiet, kur violetais tonis ir iekšā arī nepiestāv.. vizuāli tads agresīvs skats šķiet

Ciao 16. marts 2018 10:27 Nymph

100% piekrītu.. pareiza lūpu krāsa ir reizēm viss, kas ir vajadzīgs (Y)

Nymph 16. marts 2018 10:24 -Scarlett-

Es vairakas reizes esmu centusies atrast kādu nude toni, kas man piestāv, bet pagaidām nesekmīgi. Nav jau tā, ka baigi gūtiski, bet vismaz pārmaiņas pēc. Domāju, ka vasarā arī varētu pievērsties kam rozīgam, jo patiesībā jau lūpu krāsa TIK daudz ko spēj piedot tēlam, ka bieži vien tā vietā, lai nopirku kārtējo jauno štāti, nepieciešams tikvien kā jauna lūpukrāsa :D

Ciao 16. marts 2018 10:20 Nymph

es arī neesmu bijusi nekāda fane agrāk uz krāsošanos vispār kur nu vēl lūpu krāsām.. lūpu spīdumi jā... un kā sāku tā ar jeptīgu sarkanu.. lai gan pirms tam mēģināju šo to no nude, aveņu toņiem... tomēr sevi neizjutu labi.. un tieši piesātinātais matētais sarkanais bija punkts uz I... tagad gribu pavasarim un vasarai ko piesātinātu rozā.. bet tomēr mazliet vieglāku kā sarkano...

Nymph 16. marts 2018 09:22 -Scarlett-

MM, vispār tie piesātinātie toņi izskatās tik "garšīgi". Es līdz rozā vēl neesmu nonākusi, kā no pilnīgas bezkrāsas pievērsos lūpu krāsošanai, tā pa taisno uz tumšajiem un intensīvajiem, bet ar visiem toņiem jau ir tā, ka vnk jāatrod savs īstais, kurš piestāv. :)

Ciao 16. marts 2018 08:46 Nymph

ļoti smukas lūpu krāsa (Y)

Man gribas kaut ko rozā :D Un pēc perfektās sarkanās lūpu krāsas, sapratu, ka noteikti matētu lūpu krāsu, jo izskatās daudz labāk... sliecos uz šiem toņiem bet sākotnēji gribētu redzēt kā uz manis izskatās... 2 4 un 6

rasas 15. marts 2018 20:05 Nymph

Kas par olu? :^)

Nymph 15. marts 2018 13:34

Lūpu krāsa - Maybelline Color Sensational Matte |Divine Wine 975|
Lūpu zīmulis - Catrice |Plumplona Ole 170|
Lūpu spīdums - Maybelline Vivid Hot Lacquer |Obsessed 76|

Nymph 15. marts 2018 13:24

Šodien nopirku jaunu lūpu krāsu, lūpu zīmuli un spīdumu. Uhhh, kas par toņiem!!! (inlove)

Nymph 15. marts 2018 13:23 Aggie

Jā, tad gan es saprotu, ka Tev ir daudz, es jau tā arī nepaņēmu to kalendāru, tādēļ man tikai tik, cik ienākas no ikmēneša kastītēm. Tām gan arī esmu apņēmusies mest mieru uz kādu laiku - maijā man beigsies abonements, esmu sev nodefinējusi vairākus favorītproduktus, pie kuriem kādu laiciņu pieturēšos, tad nu mēgināsu iztērēt to, kas iekrājies. Bet Lieldienu piedāvājumu gan pasūtīju galvenokārt dēļ Omorovicza un Elemis. :)

Aggie 15. marts 2018 12:41 Nymph

Man no Adventes kalendāra tik daudz mitrinošo krēmu, ka gadam pietiks. :D Tagad atvēru un sāku lietot Caudalie. Man uz plauktiņa 2 Elemis gaida un pēc tam Omorovicza pilnizmēra. Lai ari cik ļoti gribētu, laikam šoreiz savaldīšos :D

Nymph 15. marts 2018 09:17 Aggie

Lieldienu "olu" no LF redzēji??? Šo gan es laikam sūtīšu! :D

Aggie 14. marts 2018 13:01 rasas

Laimes hormoni ;)

rasas 13. marts 2018 20:42 Nymph

Tieši tā, šobrīd pilnīgi nekas neprasās un ir tik labs ādas stāvoklis, kas sen nav redzēts ;)

Nymph 13. marts 2018 16:20 rasas

Nu, Tev tagad (ja vien nav vēl kādi citi apsvērumi) tāds īpašs laiks, kad, iespējams, neko pat neprasās... :) Man, starp citu - vēl aptuveni pus gadu pēc bērna piedzimšanas āda bija perfektāka, nekā jelkad manā dzīvē tā ir bijusi. Pēc tam viss atgriezās "back to normal" jeb citiem vārdiem sakot - atkal ir jāpiestrādā, lai būtu smuki :)

rasas 13. marts 2018 16:07 Aggie

Arī maskas ne. Esmu wild šobrīd :D bet gan jau kaut kad atgriezīšos apritē ;)

1 2 3 4

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā