SK "bibliotēka"

Linduchy
Linduchy 8. janvāris 2016 17:00

Tumšie ziemas vakari ir kā radīti dīvānam, siltai tējai un aizraujošai lasāmvielai. Sieviešu Klubā izskanēja doma, ka varētu sarīkot grāmatu apmaiņu. Ideja nav slikta :)

Meitenes, droši rakstiet komentāros, kādas grāmatas gribētu aizņemties izlasīšanai. Komentāros veidojam sarakstu ar grāmatām, kuras labprāt aizdotu citām meitenēm izlasīšanai.

Galvenais noteikums - grāmatas tiek aizdotas (ja vien nenotiek cita veida vienošanās). Pret grāmatām ir jāizturas saudzīgi. Un jāievēro atgriešanas laiks :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marta Marta 9. janvāris 2016 19:35 LosOjosVerdes

Pāvestu seksuālā dzīve :D kad būšu Rīga, satiksimies :D

LosOjosVerdes 9. janvāris 2016 18:39

Šobrīd pieejamas šādas. Pārējās pati neesmu izlasījusi, kaudze stāv kastès otrā mājā, bet daudz aizdotas tādiem pašiem grāmatmīļiem,:) Ja kas iepatīkas, welcome:)

Ardlem 9. janvāris 2016 18:00 VIT@

pasta stacija vai omniva ir lētāk nekā LV pasts

Nikte 9. janvāris 2016 17:41

Man ir daudz gramatu,bet esmu skopa ROFL

Linduchy 9. janvāris 2016 10:42 VIT@

auč, tiiik dārga sūtīšana :(

Ciao 9. janvāris 2016 10:24

AHH, skaisti... bet es passs :( sūtīt grāmatas turp šurp... tā ir ekstra nauda (līdz 1kg 15 euro), ērtāk nopirkt :D

LosOjosVerdes 8. janvāris 2016 21:56

Sabildēšu savas dažas, ko varu aizlienēt. Man to grāmatu mežonīgi daudz

Linduchy 8. janvāris 2016 21:13

Dažas grāmatas no manis :)

hiperkeri 8. janvāris 2016 21:10

Vaaaaai.Man vajadzētu kaut ko TĀDU,kas man liktu beidzot atsākt lasīt grāmatas! Nu kaut ko uhhh ahhhhh un vēlams klasisku,jo pēdējoreiz es biju aizgrābta ar Parīzes Dievmātes katedrāli un sen nekas tāds uhhh ahhh nav bijis. Tagad cenšos lasīt Nāve tās nav beigas,kas ir ok,bet pagaidām iet lēni.

Marta Marta 8. janvāris 2016 20:50

Es gribētu izlasīt
F.Dostojevskis "Spēlmanis"
Elita Safaka "Četrdesmit vārtu uz mīlestību"
Laiena Moriartija "Mana vīra noslēpums"
Ernests Hemingvejs "Sirmgalvis un jūra"
Un Jū Nesbe grāmatas.

Tas nedaudz no manas plānotās literatūras sarakstiem :)

LosOjosVerdes 8. janvāris 2016 19:24

Gan jau būs, tik jāpiebeidz jau iesāktās grāmatas un tās, kas jau rindā stāv:) Grāmatas ir kaut kas kas, kas aizstāj kārtējo kurpju pāri vai jaunu lūpukrāsu:)

Marta Marta 8. janvāris 2016 18:55

Catwoman Tu gan esi zibenīga (L) Paldies :) cerams, ka būs arī lasīt un mainīties gribētāji :)

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā