Par un ap restorāniem un kafejnīcām (un citām līdzīgām vietām)

Nymph
Nymph 13. janvāris 2015 14:17

Šķiet, ka šādas tēmas forumā vēl nav, bet katrai noteikti ir vietas, ko ieteikt un vietas, ko noteikti nerekomendētu apmeklēt. 

Aicinu dalīties aktualitātēs, viedokļos un pieredzē. :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 15. janvāris 2015 16:55

Rīgā ir tik daudz foršu vietiņu, kur ieturēt pusdienas vai uzrīkot pasēdēšanu ar draugiem vakarā, tas priecē. Reizēm gan skumdina, ka daža laba vieta pozicionē sevi kā augstākās raudzes "iestādījumu", bet patiesībā ne vella neatbilst tam (emo)
Noelles pieminētās vietas ikdienas pusdienošanai ir super (pārbaudīts uz savas ādas un savā kuņģī) :D Vēl lieku klāt Fazendu (gan centrs, gan Nometņu ielā), Raw Garden, Dārzs, Pētergailis - nu šīs vietas neliek vilties :)

Linduchy 15. janvāris 2015 16:11 Nymph

O jā, piekrītu gan .... šodien bija perfektas pusdienas (inlove) :P (Y)

Nymph 15. janvāris 2015 13:05

Bet šodien kārtējo reizi pārliecinājos, ka Muusu (Antonijas ielā) ir vienkārši dievīgs ēdiens (Catwoman noteikti man piekritīs) - tas bija baudījums, pilnīga ekstāze un svētki garšas kārpiņām - Grilēta sviestzivs, spinātu kartupeļbiezenis, dārzeņu nūdeles, dzidrinātā sviesta mērce un desertā - Mandeļu parfē ar zemeņu želeju un melno šokolādi... :)

Nymph 15. janvāris 2015 13:02 Kerstyna

Klondaika ir tā, kas tagad ir TexMex? Ja tā, tad - jā, man tā vieta arī ļoti patīk un ir jau konkrēti ēdieni, kas man tur iegaršojušies un kurus gandrīz vienmēr tur izvēlos :)

Kerstyna 15. janvāris 2015 11:44

Es Rīgā cauri laikiem esmu iecienījusi divas vietas, vienu no pirmajām Klondaikām, pie viesnīcas Latvija un Elandi, uz Brīvības ielas. Tie krogi jau darbojās, tad, kad studēju un nekas daudz nav mainījies, man patīk gan apkalpošana, gan ēdienkarte un arī tas, ka bērni arī tur satraukumu neizraisa.

Nymph 13. janvāris 2015 16:50

Lai nebūtu tā, ka es tikai negatīvo pieredzi - šonedēļ bijušas arī ļoti baudāmas pusdienas.
Vasarā krietnu vilšanos sagādāja Rossini, toties vakar nolēmām aiziet un pārbaudīt, vai atrašanās vietas maiņa (Antonijas ielā) nav ko mainījusi arī ēdiena kvalitātē. Likumsakarība vai sakritība, bet tas bija patiess pārsteigums. Gan iekārtojums jaunajā vietā patīkams, mājīgs un "silts", gan pasniegtais ēdiens aromātisks un garšīgs. Šoreiz priecājos, ka devu šai vietai "vēl vienu iespēju",:)

Nymph 13. janvāris 2015 15:02

Man pašai arī ir ko teikt un sajūtas ir pavisam svaigas! :)
Rīgas Klusais centrs ir bagāts ar dažāda veida restorāniem un arī itāļu/Vidusjūras virtuves pārstāvju šeit netrūkst, tomēr nupat šeit atvēries vēl viens restorāns - "Bocelli" (Elizabetes un gandrīz Antonijas ielas sūris), kurš, acīmredzot, pozicionē sevi kā itāļu restorānu.
Intereses vadīti kolektīvi nolēmām doties "ekspedīcijā" uz jaunatvērto (atvēršanas svētkus svinēja pagājušajā nedēļā) vietu, protams, patīkami satraukti un ar zināmām ekspektācijām, jo ir jau ar ko salīdzināt.

Sajūtas ierodoties.
Nokāpuši pa kāpnītēm uz pagrabstāvu un ienākuši iekšā, mazliet apjukuši stāvam netālu no durvīm - vizuāli šķiet, ka šī vieta pretendē uz smalka restorāna statusu, tomēr, neskatoties uz to, neviens mūs nesagaida. Pēc mirkļa atnāk mazliet apjukusi viesmīle un laikam īsti nesaprata, ko mēs tur stāvam. Atļāva izvēlēties jebkuru mums tīkamu galdiņu (restorāns uz to brīdi bija pilnīgi tukšs).

Ēdienkarte un ēdiens.
Ēdienkartē diezgan plašs piedāvājums (varbūt varēja būt arī mazāks), lai gan, jāsaka, ka arī pietiekami klasisks, bez savdabīgām kombinācijām un netverama šefpavāra fantāzijas lidojuma (kas nebūt nav jāuzskata par mīnusu). Cenu amplitūda - no aptuveni 5 EUR līdz 20+EUR. Mazliet pārsteidza milzīgā cenu atšķirība lasim (ja nemaldos, 16 EUR) un Tunča steikam ( 8.50 EUR) - šķiet, ka vajadzēja būt otrādi. :)
Orientējoši - ūdens - Aqua Panna lielā pudele - 4 EUR...
Ēdiens - izvēlējos Pasta Carbonara un bija neliela vilšanās. Spēcīga valriekstu piegarša mērcei, tā bija arī diezgan piparota, līdz ar to radās sajūta - ja nebūtu pieparu, ēdiens būtu tik pliekans, ka nevarētu saprast, kur atšķiras pasta no mērces. Pavārs gan izskatījās "autentisks", tādēļ cerams, ka viņš zina, ko dara un tā tam jābūt :)

Apkalpošana un atmosfēra.
Pat neskatoties uz to, ka ierašanās brīdī bijām vienīgie apmeklētāji un nākamie uzradās krietnu laiciņu pēc mums, nebija sajūta, ka esam gaidīti. Ļoti ilgi bija jāgaida ēdiens - šķiet, vismaz pusstunda.
Mūzika - no Pavarotti un Tiziano Ferro līdz Spice Girls - itāliski līdz sirds dziļumiem.

Interjers
Šķiet, šai vietai trūkst dvēseles, bet, var jau būt, ka esmu pārāk emocionāla un piekasīga. Itāļu virtuve asociējas ar mājīgumu, bet nebūt ne sterilitāti. Restorana telpas izvietotas pagrabstāvā, interjera speciālists izvēlējies atstāt redzamas autentiskās (cerams) sarkano ķieģelīšu velves, tomēr sienas pārklātas ar reģipsi, pie sienām gleznu reprodukcijas par dažādām tēmām - tostarp Parīzi un Eifeļa torni, balti galdauti (jāatīst - ar satīna lāsumiņiem) :D un laškrāsas salvetes, uz katra galda piecžuburu "sudraba" svečturi, kombinēti ar moderniska stila mēbelēm... - tas viss atstāja vairak slāvisku, nekā itālisku priekšstatu.

Viena ēdiena baudīšana (no atnākšanas līdz rēķina samaksas brīdim) mums aizņēma vairak kā stundu, gandrīz pusotru. Kopumā - ņemot vērā, ka tepat aiz stūra ir Itāļu Prego un Rossini (kas līdz ar atrašanās vietu ir mainījis arī ēdiena kvalitāti uz labo pusi), joprojām tepat ir arī Riviera un VinoMetr un vēl šādas tādas jaukas vietas - šī manu sirdi neiekaroja.

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā