acs plakstiņa raustīšanās

12. decembris 2011 14:14

Sveikas! Vēlējos pajautāt vai Jums tā ir bijis? Jau 2.nedēļu ik pa laikam raustās acs plakstiņš, šķiet ka tas varētu būt kāds nerva izraisīts impulss...ikdienā strādāju pie datora, šī raustīšanās ir diezgan nepatīkama...dzeru vitamīnus vitiron, cerams ka pāries pēc kāda laiciņa... Kā Jūs esiet šādu problēmu novērsušas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sarmitemite 12. decembris 2011 15:06

Piekrītu, ka plakstiņa raustīšanās varētu būt uz nervu pamata. Esmu pati ar to kādreiz sastapusies. Toreiz homeopātiskajā aptiekā ieteica iegādāties Avena pilienus,. Man tas palīdzēja ļoti ātri.
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.

kintijasieviesuklubslv 12. decembris 2011 14:53

esmu runājusi ar dažādiem ekspertiem un jautājusi - kādēļ raustās plakstiņi - man palicis atmiņā šāds skaidrojums: tas viss ir uz nervu pamata. vajag pacensties sakārtot stresa skartās dzīves jomas, un raustīšanās paliks retāka. nezinu, varbūt arī tavai situācijai der šāda atbilde? tu jau pati zini, cik stresains un saspringts tev ir šis laiks.

12. decembris 2011 14:52

bet iet jau 2.nedēļa! un ik pēc kādām 10 min tas notiek :(

inteligentaa 12. decembris 2011 14:50

Man ar tā ir bijis, paciešos un pēc brīža pāriet... :)

12. decembris 2011 14:49

es parasti smereju ko spirtveidigu,lai izkarsetu,tulinas pariet,parasti ta gadas no spriedzes :D un javingrina acis,sedot pie datora ;)

12. decembris 2011 14:14

Sveikas!

Vēlējos pajautāt vai Jums tā ir bijis? Jau 2.nedēļu ik pa laikam raustās acs plakstiņš, šķiet ka tas varētu būt kāds nerva izraisīts impulss...ikdienā strādāju pie datora, šī raustīšanās ir diezgan nepatīkama...dzeru vitamīnus vitiron, cerams ka pāries pēc kāda laiciņa...

Kā Jūs esiet šādu problēmu novērsušas?

1 2