Zaļās tējas diēta

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 15. augusts, 01:04:01
Zaļās tējas diēta

Viena no vieglākajām un veselīgākajām metodēm kā uzlabot pašsajūtu un ārējo izskatu.

 

Ir tikai divi veidi kā samazināt svaru : samazināt kaloriju uzņemšanu vai palielināt ķermeņa enerģijas patēriņu. Zaļās tējas diēta ietver abus likumus un ir visvieglāk ievērojamākā diēta. Šo dietu var ievērot arī paralēli kādai citai diētai. Šajā diētā izmantotais zaļās tējas ekstrakts uzlabo vielmaiņu un samazina apetīti. Regulāri dzerot zaļo tēju bada sajūta vienkārši nav iespējama!

 

Zaļo tēju jau vairāk nekā 4000 gadu izmanto ķīniešu kultūrā un medicīnā, lai ārstētu visu sākot no galvassāpēm un beidzot ar depresiju. Vairākos pētījumos ir atklāts, ka zaļā tēja spēj palīdzēt pat cīņā ar vēzi, artrītu, paaugstinātu asinsspiedienu un dažādām sirds slimībām. Zaļā tēja būtiski stiprina imūnsistēmu un palīdz cīnīties ar vīrusiem.

 

Par zaļās tējas saistību ar veselību viss ir skaidrs, bet kā tā varētu palīdzēt cīņā ar lieko svaru?

 

Zaļā tēja regulē cukura līmeni asinīs un aiztur tauku uzkrāšanos organismā. Zaļās tējas lietošana būtiski palielina enerģijas pieplūdumu. Vienkārši dzeriet zaļo tēju pirms un pēc katras ēdienreizes! Jūs sajutīsiet, cik ļoti tā apslāpē apetīti un uzlabo vielmaiņu.

 

Katru dienu izdzeriet 4 - 5 tases zaļās tējas. Protams, ir cilvēki, kam zaļās tējas garša nav patīkama. Bet šajā diētā jūs drīkstat to saldināt ar medu, pievienot tai citronu sulu vai vasaras karstumā pievienot tai ledus kubiciņu. Garša kļūs daudz patīkamāka. Pagatavojiet zaļo tēju visai dienai, ielejot to termosā un dzerot visas dienas garumā. Ieteicamāka ir tā zaļā tēja, kas nopērkama kā uzlejamā tēja nevis tējas maisiņos, jo kā uzlejamā tēja tā saglabās sevī daudz vairāk labo īpašību.

 

 Raksta avots: sieviesuklubs.lv arhīvs


Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu šobrīd rūpējies par savu pašsajūtu?