Zaļās tējas diēta

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. augusts 2014 01:04
2455

Viena no vieglākajām un veselīgākajām metodēm kā uzlabot pašsajūtu un ārējo izskatu.

 

Ir tikai divi veidi kā samazināt svaru : samazināt kaloriju uzņemšanu vai palielināt ķermeņa enerģijas patēriņu. Zaļās tējas diēta ietver abus likumus un ir visvieglāk ievērojamākā diēta. Šo dietu var ievērot arī paralēli kādai citai diētai. Šajā diētā izmantotais zaļās tējas ekstrakts uzlabo vielmaiņu un samazina apetīti. Regulāri dzerot zaļo tēju bada sajūta vienkārši nav iespējama!

 

Zaļo tēju jau vairāk nekā 4000 gadu izmanto ķīniešu kultūrā un medicīnā, lai ārstētu visu sākot no galvassāpēm un beidzot ar depresiju. Vairākos pētījumos ir atklāts, ka zaļā tēja spēj palīdzēt pat cīņā ar vēzi, artrītu, paaugstinātu asinsspiedienu un dažādām sirds slimībām. Zaļā tēja būtiski stiprina imūnsistēmu un palīdz cīnīties ar vīrusiem.

 

Par zaļās tējas saistību ar veselību viss ir skaidrs, bet kā tā varētu palīdzēt cīņā ar lieko svaru?

 

Zaļā tēja regulē cukura līmeni asinīs un aiztur tauku uzkrāšanos organismā. Zaļās tējas lietošana būtiski palielina enerģijas pieplūdumu. Vienkārši dzeriet zaļo tēju pirms un pēc katras ēdienreizes! Jūs sajutīsiet, cik ļoti tā apslāpē apetīti un uzlabo vielmaiņu.

 

Katru dienu izdzeriet 4 - 5 tases zaļās tējas. Protams, ir cilvēki, kam zaļās tējas garša nav patīkama. Bet šajā diētā jūs drīkstat to saldināt ar medu, pievienot tai citronu sulu vai vasaras karstumā pievienot tai ledus kubiciņu. Garša kļūs daudz patīkamāka. Pagatavojiet zaļo tēju visai dienai, ielejot to termosā un dzerot visas dienas garumā. Ieteicamāka ir tā zaļā tēja, kas nopērkama kā uzlejamā tēja nevis tējas maisiņos, jo kā uzlejamā tēja tā saglabās sevī daudz vairāk labo īpašību.

 

 Raksta avots: sieviesuklubs.lv arhīvs


Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu šobrīd rūpējies par savu pašsajūtu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bathshe 26. novembris 2020 18:34

Notievēšanas tabletes - http://acaiberry900.lv Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta. Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Acai Berry. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.

puppode 3. jūlijs 2018 14:57

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.

hiperkeri 15. augusts 2014 10:14

Tā nav diēta. Tas ir -Beidzot dzer vairāk šķidruma!!!:D

Cerīte 15. augusts 2014 09:06

Šitas ir man kā radīts variants,jādubulto tik tasīšu daudzums:D

pece 15. augusts 2014 08:31

Izskatās, ka jāņeras klāt zāļās tējas krājumiem un jāliek tos lietā!