Vitamīnus - jā vai nē?

chika
chika 19. septembris 2015 17:49
1814

Manās rokās nonāca Editas Ūberhūberes grāmata - Vitamīnus - jā vai nē? Dabā ir zāles pret visām slimībām, bet mums jāmācās tās lietot.

Gramātā ir izklāsts nelielos rakstos par dārzeņiem, augļiem un ogām, un ārstniecības augiem. Beigās ir sadaļa par uzturu un dzīvi kopumā.

Tas, kas mani diez gan ieinteresēja bij par bietēm, burkāniem, kāpostiem, upenēm, kliņģerītēm, asinszāli. Tas ir tas ko bieži lietoju, un protams, ir vēl visādas tējas, bet par tām šajā grāmatā nebij, jo beigās kā nopratu, tā ir vairāk grāmata ar domu, ka izvairīties no jebkāda vēža šūnu rašanās.

Izrādās, ka lietojot uzturā svaigas sulas, var daudz labāk ko ārstēt nekā ar visiem tiem uztura bagātinātājiem vai arī diētam vai svaigēšanu. 

Tas ko pati mēģinu ieviest ikdienā ir apēst pa vienam nelielam burkānam katru dienu, jo svaiga burkānu sula man pagaidām negaršo nemaz, tāpēc izvēlējos alternatīvu sev. No tām receptēm man pagaidām nekas īsti nepiesaistīja. Bet jāmēģina pašas spēkiem tik pie vitamīna B17, kas ir aprikožu kauliņos vai arī plūmju kauliņos. 

Man pat vīrs ir iesācis interesēties par veselīgām un dabiskām lietām! Tik vēl ar bērniem palēnām jātiek galā un jāpieradina pie svaigām lietām vairāk nekā šobrīd, jo atkal ir periods iesācies - dārziņa mums tādu netaisa tāpēc man negaršo, kaut arī nav nemaz paskatījies kur nu vēl pagaršojis ko mamma uztaisījusi. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 21. septembris 2015 08:51

Neviennozīmīgi - svaigās sulas ir labas, BET tur iztrūkst organismam vajadzīgās šķiedrvielas, tāpēc grauzt burkānus ir pat labāk kā dzert sulas.

Bez tam, jāatceras, ka svaigēšana arī īsti nav cilvēka labā un dabā un jo cilvēks nav zālēdājs pēc savas būtības. Bet mazliet vairāk svaigu dārzeņu par ļaunu nenāks ;)

Kerstyna 19. septembris 2015 23:02

Paldies par anotāciju - BET arī svaigās sulas var nodarīt skādi organismam. Vienkārši jaatcerās - Kas par daudz, tas par skādi.