Vitamīnu kūre pavasarim sākoties

merrcy
merrcy 21. februāris 2011 16:02
1026

Mīļās dāmas!

 

Tuvojas pavasaris un pamazām atkāpjas bargā ziema ar sev sekojošo gripas epidēmiju.

 

Gribēju padalīties, kādi, manuprāt, ir vislabākie un vērtīgākie vitamīni ziemas periodā un pavasara sākumā. Tātad nekādi aptieku vitamīni un ķīmijas! Vienreiz kādu no šiem mēģināju lietot, jo organisms prasīja. Bet sekas šķita vēl briesmīgākas nekā pirms tam - neparedzēta asiņošana, slikta pašsajūta u.c. Jā, izklausās neticami, bet tā nu toreiz bija.

 

Kopš tās reizes esmu iemācījusies lutināt sevi ar dabas dotiem vitamīniem. Ziemā, kā jūtu pirmās saaukstēšanās pazīmes, ātri sagatavoju medu kopā ar dzērvenēm -  100% palīdz! Jau pēc 2 dienām jūtos daudz labāk!

 

Vēl vajag lietot daudz šķidruma. Nedzeru veikala tēju ķīmiju pa 0.30 Ls. Tā vietā labāk izvēlos citronu ar ingveru, kurus apleju ar verdošu ūdeni un pievienoju cukuru - mmm, sanāk tik garšīga dabiskā tējiņa, un galvenais - veselīgi!

 

Nu un pavasarim tuvojoties ēdu augļus - jo krāsaināk, jo labāk! Īpaši manā sarakstā izceļās kivi un banāni. Bet vēl labāk - augļu salāti! Garšīgi un veselīgi.

 

Piekritīsiet taču, ka daudz patīkamāki vitamīni, nekā aptiekās mopērkamie? :)

 

Kāds ir Tavs stāsts "Es un vitamīni?" Uzraksti blogu un laimē Vitakur!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
aijux 22. februāris 2011 06:30

Es ingveru tējai ieteiktu labāk pievienot medu ;)