Vitakur Plus vitamīnus dāvinām...

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 22. februāris 2011 14:30
1067

Līdz pat šorītam gaidījām tavu stāstu un pieredzi par to, kā ziemas beigās nodrošini sev pietiekamas vitamīnu rezerves. Vienai no iesūtīto blogu autorēm Sieviešu Klubs dāvina Vitakur Plus vitamīnus. Kurai? Lasi tālāk!

 

 

Blogere, kurai dāvinām Vitakur Plus vitamīnus, mums rakstīja šādi:  

 

Esmu stingri pārliecināta, ja cilvēks prasmīgi ieklausās sava organisma nepieciešamībās, viņš lieliski pratīs izveidot savu ēdienkarti un nodrošināt organismu ar vitamīniem.   Bet vairums cilvēku ir slinki vai pārāk aizņemti ar darbu, lai veltītu pietiekoši daudz pūles sava uztura sabalansēšanai. Es neesmu izņēmums un sāku pastiprināti piedomāt pie uztura vien tad, kad sāk lūst nagi, nezin kādēļ izkrīt mati, āda sāk lobīties vai parādās sieviešu bieds – pumpas. Un, protams, hronisks nogurums un apātija, kas ir nopietna diskomforta pazīme….  

 

 

PAREIZI! UZVARĒTĀJA IR SIEVIETE, AR NIKU ACISCIET! Lai lasītu viņas blogu pilnībā, spied ŠEIT!  

 

 

Apsveicam uzvarētāju!  Lai uzzinātu, kā saņemsi savu balviņu, sazinies ar redakciju, rakstot kintija.bulava@sieviesuklubs.lv 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
maijucis11 22. februāris 2011 20:32

(F)

Aggie 22. februāris 2011 17:08

(F)

madmozele 22. februāris 2011 15:28

(F) (F) (F)

pece 22. februāris 2011 15:26

(F)

rozhuks 22. februāris 2011 14:58

Sveicu (F)