Viss ir galvā...

ilzy
ilzy 20. novembris 2019 09:27
236

Nedēļa pagāja ātri. Darbi, iešanas, sanāksmes dažādi svētki.

Sanāca mijiedarboties ar cilvēkiem, papētīt tos un pie reizes arī sevi.

1)      Man nepatīk izmaiņas. Nu tādas neprognozējamas. Tās, kur esmu izdomājusi, kas un kā, skaidrs, tur jau darīšanas vaina. Tomēr situācijas kur ir daudz dažādi nezināmi, mani mēdz satraukt. Tad nu es cenšos ik pa laikam pabīdīt sevi laukā no komforta zonas un paskatīties, kas notiks.

Novembra pirmajā nedēļā sanāca aizlidot komandējumā vienai. Nekad to nebiju darījusi viena. Arī jocīgi, it kā apzināti par šo nedomāju un nestresoju, bet secināju, ka zemapziņā sēž tāda dīvaina sajūta. Izdzīvoju šo situāciju un secināju, ka nekas atšķirīgs jau tas nav no tā, ka tu brauc kopā ar kādu, jo tāpat jau ir nezināmais un nedod dies pašai visu jārisina, kamēr otrs paniko.

2)      Secinājums, man nemaz nepatīk aiztikt svešus cilvēkus. Ir dīvaini. Protams, to izdarīt varu, bet kaut kas galvā rada diskomfortu. Apbrīnoju tos, kas ikdienā strādā fiziski pieskaroties cilvēkiem.

Pie šī secinājuma nonācu ķīniešu domformu medicīnas apmācībās, jo bija mums jāpraktizējas vienam uz otra. Te nu sapratu, ka savā profesionālajā laukā tomēr esmu savā vietā un tāpēc nodarbojos ikdienā ar tādu darbu, kas man tik tiešām ir piemērots(un neviens nav jāaiztiek).

3)      Secinājums, sākt kaut ko jaunu, vienmēr nozīmē pārvarēt sevī kaut ko. Jā, apmācības izgāju ar nolūku, darīt lietas sev un savai otrajai pusei. Tomēr, pieķerties praksei ar otro pusi, bija grūtāk kā man šķita. Tas mirklis, kad jāsaliek kopā ar ko tieši strādāsi, kādus punktus aktivizēsi ir grūts, tad vēl to visu procesā šķiet trakoti grūti atcerēties(tā jau tapa špikeris pirms tam) un tam pieplusojās sajūta, ka es tak vēl neko nemāku, ja nu nekas nesanāk utt. Bet pirmo reizi izdarīju. Tagad jāieplāno laiks, jo nezinu kā jums, bet ja neplānoju, tad bieži vien laiks kaut kur tā dīvaini pazūd.

Skatīsimies, kas būs tālāk.

Šai nedēļai man paredzēts viena veselības profilakses lieta, kas liks man pārkāpt nedaudz pāri sev. Principā man bija izvēle to nedarīt šonedēļ, bet ja reiz bija tāds risinājums, tad izlēmu noriskēt.

P.S. Daudzās aktivitātes un mūžīgie sastrēgumi Rīgā, šajā rudenī ir krietni cēluši manu ikdienas nostaigāto soļu skaitu, pietuvinot to optimālajam ikdienas soļu skaitam. Arī nav slikti!

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 20. novembris 2019 12:23 Linduchy

Ir, ir. :)

Linduchy 20. novembris 2019 12:00

O, kadiķīši no Sk pārgājiena (inlove)