Vingrošanas minimums

sanny
sanny 4. maijs 2012 13:50
965

Ja tomēr klasiskai vingrošanai nav laika, nav spēka vai ir pamatīgs slinkums, tad varu ieteikt vingrošanas minimumu jeb padomus kā neiesūnot pavisam.

Uz sporta aktivitātēm esmu uz tu un man patīk, bet šajā pavasarī tomēr lieku lietā minimālu vingrošanu, jo visi spēki aiziet ganot mazo un aktīvo rāpotāju. J

Viendien pa radio dzirdēju raidījumu, kur par veselīgu dzīvesveidu runāja Inese Ziņģīte un dr. Visvaldis Bebrišs (noteikti izlasīšu kādu šī daktera grāmatu) – klausījos muti pavēsusi, lai gan viss it kā zināms, tomēr no jauna iedvesmojošs. Padomi, ko guvu no sarunas:

padoms. No rīta pirms ceļamies no gultas ir svarīgi pamosties. Izstaipīties – rokas stiept pret griestiem, muguru kūkumā izliecot uz vienu un otru pusi, kājas izstaipīt. padoms. Dienas laikā vismaz 30.minūtes iet ar kājām – no darba, uz darbu, vakarā ar bērniem, kad ir iespēja. padoms. Izbērt pelēkos zirņus kurpju kastē un ik pa laikam uzkāpt un pamasēt pēdas, jo tur atrodas daudz punktu ko izmasēt. Un ausis arī ar plaukstām apļveida virzienā – tas var uzmodināt miegainā darba dienā.

Vēl par vingrošanu – mani noteikti neiedvesmo vingrojumu apraksti 2-3 garos teikumos, kamēr izlasu ko darīt, esmu jau aizmirsusi kā darīt. Tad nu manā īpašumā ir vingrojumu apraksts, kas mani apmierina. Tādu vienmēr ir labi turēt izdrukātu, kad ir kaut 5 minūtes laika var pavingrot uzreiz pie rokas ir un var vingrot, ja ne - kamēr meklēsi vingrojumus datorā ātri vien paies tās pašas minūtes.

Un pēdējais – reiz uz ielas redzēju vecu tantiņu un viņa maziem, maziem pussolīšiem ar staiguli pārvietojās šurpu turpu. Apbrīnas vērts gribasspēks un apņēmība, kas mani iedvesmo un liek saņemties, jo katrs mazais pussolis prasa tik daudz spēka.

Ar sveicieniem,

Sanny

Foto: my.cc-ob.org

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies