VIDEO: vēnu operācija ar lāzermetodi un tvaika mikroimpulsu metodi

14. maijs 2012 18:00
1106

Portāls www.sieviesuklubs.lv sadarbībā ar Veselības centru 4 piedāvā video – vēnu operācija ar lāzermetodi un tvaika mikroimpulsu metodi, ko konkursa uzvarētājai veic flebologs Dr. Ints Ūdris!  

Portāla www.sieviesuklubs.lv un Veselības centra 4 rīkotajā vēnu konkursā bija iespēja laimēt bezmaksas vēnu operāciju abām kājām.

Turpinājumā tev ir iespēja noskatīties pirmo video un uzzināt, kā noritēja operācija vienai no trim konkursa dalībniecēm – Norai! 

Sieviešu Kluba vēnu konkurss notika sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
norau 15. maijs 2012 19:06

Jā, bija tāds kā asinsvadu tīkliņš pie potītes un arī tas ir veiksmīgi likvidēts, bet tas bija tai kājai, kuru ar tvaiku operēja.

lavave 15. maijs 2012 13:38

Vai bija arī sīkie ,zilie asinsizplūdumu plankumi-Pirms operāciajs???Vai tie tad arī pazūd vienkārši no tā ka lāzeri ievada galvenaja venā???

norau 15. maijs 2012 11:08

Jāāā! Interesanti uz sevi paskatīties no malas un redzēt kā tas viss notika.....Mana kājas ir pilnībā atkopušās, vēl šur tur ir pa kādam mazam zilumam, bet ne sāpes, ne diskomfortu atveseļošanās laikā neesmu izjutusi, tā kā viss ir lieliski!
Profesionāli padarīts darbiņš! Paldies dakterim Ūdrim! :)
Nu manas kājas ir veselas un skaistas!

avokado 14. maijs 2012 21:06

Mazliet bailīgi,bet tā jau ir operācija. Lai meitene veseļojas un cerēsim,ka kājas būs veselas. :)

lavave 14. maijs 2012 19:19

8-|no malas skatoties jau liekas nekas traks :^)Uh,lai nu arī atveseļošanas process nebūtu nekas traks :$Bet sievietes jau var izsciest loti daudz!!! (F)

sandijasieviesuklubs 14. maijs 2012 16:12

pārsteidzoši, kā ar katru gadu vēnu operēšanas metodes pilnveidojas