VIDEO: Ieteicamās diētas sievietei pēc 30

7. maijs 2011 00:00
484

Noskaties videopadomu ar diētas ārsti Lolitu Neimani un uzzini, kādas ir ieteicamās diētas sievietei pēc 30!

Alternative content

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kaisa 8. maijs 2010 00:01

Kādi ir Tavi uztura principi, Nikola?

Ja nepiekrīti Lolitai Neimanei, Tev noteikti ir sava ideja.. padalies..

Man zināmās sievietes tieši tā ir nometušas svaru- regulāras ēdienreizes, pa bišķītim katrā, ūdens un kustības. nekāda brīnumaina Holivudas diēta te nepalīdzēs.

Un ja garšo, piemēram, zefīri- tad ēd tikai zefīrus, cik ilgi izturēsi? Vēlāk novērtēsi sabalansētu uzturu :)

Tā, ka neķeram stresu.. katrs jau būtībā var tievēt kā vēlas.. un var netievēt vispār :D

aranza 7. maijs 2010 19:45

nikola
Lolita neteica, ka jāēd retāk, bet gan mazāk. Domāju, ka viņa piekristu - ne mazāk par 5 ēdienreizēm dienā - brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas. Ja ir šīs 5 ēdienreizes, tad nekad nebūs izsalkuma sajūtas. Protams, jāēd normas robežās. Ja grib tievēt, tad 1000 - 1200 kcal dalīts uz 5. Padomi ir pat ļooti pareizi!

7. maijs 2010 19:19

Vieniga formula ir- ieverot olbaltumvielas (katram savs daudzums gramos) + aktivitate (pietiek ar 10000 soliem diena) + udens (svars:30=tik, cik jaizdzer pa dienu)!!! Bet Lolita stasta par kcal! Uzturvertibai jaseko, nevis kalorijam, ja vecumdienas negribat izskatities ka rozine.

7. maijs 2010 16:07

Shis staasts jau vienu reizi bija! Kaapeec jaaliek taa pati intervija otru reizi sievieshu klubaa, tikai nomainot nosaukumu uz Dieeta virs 30? ???? man tas neliekas pareizi. Juutos apmaaniita, jo to pashu jau daktere Neimane teica ieprieksheejo reizi. Ar tiem pashiem piemreeriem par 18 min sprintu.

sandija 7. maijs 2010 14:13

Esmu gājusi pie Lolitas un nometusi 8 kg. Viņas padomi var nepatikt, bet viņa tomēr ir ārste!

lauvene15 7. maijs 2010 13:41

Es uzskatu ļoti pareizi pastāstija!!

7. maijs 2010 13:31

Un tagad visa Latvija pēkšņi sāk klausīt Lolitiņai! Eksperte taču...tas jau viss ir ļoti jauki, mazāk ēst nāk par labu. Bet ar nosacījumu, ja šis organisms ēd regulāri un labi nevis kad pagadās un ko pagadās. Lielākā daļa šīs valsts iedzīvotāju jau sen neēd tad, kad gribas un ko gribas, tā ka neesat pēc pareizās adreses vērsusies..

hulahoopguru 7. maijs 2010 13:17

nikola, kura tieši rekomendācija Tev likās tik šausminoša? :) manuprāt, diezgan loģiska, īsa un konkrēta intervija - atgādinājums gan par to, ka var neierobežot sevi nemaz, tikai tad attiecīgi ir jākustas, gan arī vecā labā patiesībā, kas sen jau 10x katrā žurnālā atrunāta un izskaidrota - paliekam vecāki, ēdam mazāk, kustamies vairāk, gan arī - patiesība par to, kas slēpjas auglī, sulas glāzē, utt. neviens jau neteica, nav jāēd augļi vai nav jādzer sula. tikai jārēķinās ar to, Kad to dara, un ko vēl klāt piekož. nevar 5 minūtēs izstāstīt uzturmācību, izņēmumus sportistiem, izņēmumus barojošām māmiņām, u.c.! visas dāmas jau nav uz BB un apzinātu muskuļu masas audzēšanu tendētas. tās, kuras to dara apzināti, tām ir sava filozofija un tās arī ievēro 6 ēdienreizes dienā, iet uz zāli, dzer visus tos uzturvielu koteiļu maisījumus, lai tos savus satrenētos muskuļus attīstītu un uzturētu.
savukārt es pie Lolitas esmu gājusi un iešu. un viens no iemesliem ir tas, Cik labi viņa pati izskatās, cik daudzi pie viņas iet un kādas atsauksmes dod.
paldies SK par šo klipiņu! ;)

nikola 7. maijs 2010 12:48

Vienkasi SAUSMAS kas par rekomendacijam!!! .. est mazak! Un tas ir risinajums? tiesi tapec ka organizms partiku sanem neregulari (ik pec 4 st.) un neuznem pa dienu pietiekamu olbaltumvielu daudzumu, pazud muskul massa! Un tiesi musluli dedzina vairak kcal neka tauku massa! 1 kg musk. patere 28 kcal, kad tauki tikai 4kcal. Un trenejotis sporta kluba, muskuli protam veidojas bet no rezerviem. Ja tos nepapildinat ar KVALITATIVEM produktiem, kuri veikalos plauktos ir maz sastopami. Pie tada "specialista" ka Lolita es noteikti neietu...