Veselīgākā diēta - Vidusjūras diēta

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. marts 2013 13:00
7560

Starptautiska zinātnieku grupa kārtējo reizi nākusi klajā ar paziņojumu, ka cilvēka sirdij vispiemērotākā ir Vidusjūras diēta, kas bagāta ar pirmā spieduma olīveļļu, dārzeņiem, augļiem, zivīm un riekstiem.

Pētījumā, kurā zinātnieki Vidussjūras diētu salīdzināja ar diētu ar zemu tauku saturu, tika noskaidrots, ka cilvēkiem, kuri ikdienā piekopj Vidusjūras diētu, ir par vairāk kā trešdaļu mazāks risks saslimt ar dažādām sirdsslimībām.

Vidusjūras diētas pamatā ir extra virgin olīveļļa (to ieteicams lietot līdz pat 4 ēdamkarotēm dienā), dārzeņi, augļi, zivis un jūras veltes, rieksti, turklāt tajā ir maz gaļas. Ja no gaļas nevarat atturēties, tad uztura speciālisti iesaka priekšroku dot baltajai, nevis sarkanajai gaļai.

Bez tam, pētījuma autori maltīti iesaka šad un tad papildināt ar labas kvalitātes vīnu, taču pieļaujamās devās (līdz 7 glāzēm nedēļā).

Avots: Delfi sievietēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
puppode 3. jūlijs 2018 14:52

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.