Veselīga diēta visai ģimenei: ONLINE TV saruna ar uztura speciālisti Inesi Siksnu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. februāris 2015 00:00
1285

Mēģinot iegūt slaidu augumu, jāpievērš uzmanība sabalansētam uzturam, kas sniedz organismam visas nepieciešamās barības vielas un vitamīnus, neaizmirstot par spēka rezervju atjaunošanu un organisma stiprināšanu.Māmiņu konferencē kopā ar uztura speciālisti Inesi Siksnu uzzināsi, ka organismam nav vajadzīga badošanās, bet produkti ēdienkartē, kas sniegs enerģiju, sāta sajūtu un aizsargās imūnsistēmu.

Ēdot olbaltumvielu produktus, pēc to ēšanas ilgāku laiku ir sāta sajūta, tādēļ parasti tievētājām iesaka olbaltumu produktus lietot vakarā, lai negribētos pēc vakariņām staigāt uz virtuvi pēc uzkodām un saldumiem.

Tiešraides sarunu piedāvā

PIENA SPĒKS – dabīgs enerģijas avots

20150217094846-91054.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
puppode 4. jūlijs 2018 08:26

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.