Veselības un labsajūtas diena 18.aprīlī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. aprīlis 2015 09:14
1383

Šo sestdien, 18. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās Rīgā, Graudu ielā 68 visas dienas garumā norisināsies Latvijā pirmā Veselības un labsajūtas diena. Tās ietvaros veselīga un apzināta dzīvesveida entuziasti ir aicināti noklausīties vairākas izglītojošas lekcijas, piedalīties praktiskajos semināros, kā arī izmēģināt dažādus jogas veidus, apgūt mandalu deju un izmēģināt Streļņikovas elpošanas metodi. Būs arī daži pārsteigumi no mūsu sadarbības partneriem.

Kas ir Veselības un labsajūtas diena?

Mēs šo pasākumu redzam kā savdabīgu vienas dienas festivālu – programmā ir vairāki pasākumi, no kuriem daži norisināsies paralēli viens otram. Rūpīgi izpētiet programmu un izvēlieties sev interesantāko un noderīgāko!  

VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS DIENAS PROGRAMMA

09:30 – 10:30 YOGAFLOW jogas nodarbība (Liene Krauze-Luste, Urban Yoga)

09:30 – 10:30 HATHA jogas nodarbība (Tims Nilsens, Urban Yoga)

11:00 – 12:30 Lekcija “Svaigais uzturs” (Džons Filders, Austrālija)

12:30 –13:00 Diskusija ar Džonu Filderu (moderatore Guna Bīlande, ReCure)

13:00 – 14:00 Pusdienu pārtraukums

14:00 – 15:00 Praktiskais seminārs “Svaigi spiestas sulas un zaļie kokteiļi ikdienas uzturā” (Arne Riekstiņš, Hurom Latvija un Līga Andžāne, HappyWhispers.lv)

14:00 – 16:30 Lekcija “Emocionālā inteliģence –  iespēja sevi attīstīt” (Zuarguss, Latvijas Intelektuālās Attīstības fonds)

15:00 –16:00 Lekcija “Kā izdzīvot sintētikas laikmetā” (Anitra Tooma, Vides Vēstis)

15:00 – 16:30 Praktiskais seminārs “Mandalu deja” (Evija Saminska)

16:45 – 18:00 Vakara jogas nodarbība (Lisa Bifina, Kanāda)

16:45 – 18:00 Elpošanas nodarbība pēc T. Streļņikovas metodes (Tatjana Koroļova, Maskava)

 

Kas jāzina, apmeklējot praktiskās nodarbības?

Uz visām jogas, kā arī elpošanas un mandalu dejas nodarbībām iepriekš jāpiesakās, nosūtot e-pastu uz adresi hello@happywhispers.lv. (Visās lekcijās, kā arī svaigi spiesto sulu un kokteiļu darbnīcā vietu skaits ir neierobežots, tāpēc uz tām iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama).

  • Jogas un mandalu dejas nodarbību apmeklētājiem būs pieejama ģērbtuve un duša.
  • Mandalu dejas apguvējām šo nodarbību ieteicams apmeklēt garos, brīvi krītošos svārkos vai kleitā.
  • Jogotājiem jāņem līdzi savs vingrošanas paklājiņš, jo uz vietas pieejamo paklājiņu skaits būs ierobežots.
  • Uz jogu un elpošanu vēlams tērpties ērtā, sportiskā apģērbā, kas netraucē kustību priekam.

Kā tas viss notiks?

Jūs varat iegādāties biļeti pilnas programmas apmeklējumam par 25 eiro (visērtāk to izdarīt www.ekase.lv, taču biļetes būs nopērkamas arī 18. aprīlī pie ieejas pasākumā augstskolas Turība 2.stāvā).

Tiem, kuri iegādājušies ieejas biļeti pilnas programmas apmeklējumam, ir iespēja sākt dienu, apmeklējot vienu no divām jogas nodarbībām jogas telpas Urban Yoga pasniedzēju vadībā – hatha jogu pie Tima Nīlsena vai Yogaflow jogu pie Lienes Krauzes-Lustes.

  • Tima Nīlsena nodarbība notiks angļu valodā, bez tulkojuma latviešu valodā.
  • Lienes Krauzes-Lustes nodarbība notiks latviešu valodā.
  • Abas jogas nodarbības piemērotas arī iesācējiem!

Pēc tam var doties uz pieredzējušā naturopāta, doktora Džona Fildera lekciju par svaigēšanas pozitīvo ietekmi uz veselību un tās nozīmi dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā. Pēc lekcijas ikvienam būs iespēja uzdot Džonam Filderam jautājumus diskusijā, kuru moderēs dabiskās veselības atjaunošanas centra ReCure dibinātāja Guna Bīlande.

  • Džona Fildera lekcija un diskusija notiks angļu valodā, ar Gunas Bīlandes tulkojumu latviešu valodā.

Pēcpusdienā norisināsies praktiskais seminārs par svaigi spiestu sulu un zaļo kokteiļu lietošanu ikdienas uzturā, ko vadīs biodigitālās arhitektūras speciālists un veselīga dzīvesveida vēstnieks Arne Riekstiņš, kā arī dzīvesstila bloga HappyWhispers.lv veidotāja Līga Andžāne, savukārt dabas žurnāliste un žurnāla Vides Vēstis galvenā redaktore Anitra Tooma uzstāsies ar lekciju par to, kā izdzīvot mūsdienu “sintētikas laikmetā”, kad reti kurš aptver, cik ļoti mūsu endokrīno sistēmu ietekmē plastmasas trauki, sintētiskie apģērbi un, cik daudz “piesārņojuma” mēs ikdienā nopērkam.

Paralēli notiks arī Latvijas Intelektuālās Attīstības fonda vadītāja Zuargusa ievadlekcija Augstas Emocionālās Inteliģences (AEI) konceptos un metodēs, kuras iespējams praktizēt ikdienā. AEI pamatā ir spēja izprast savas dziļākās bailes, vēlmes, sapņus, kas lielā mērā nosaka mūsu izvēles un līdz ar to - arī veselību.

Pēcpusdienā sievietēm ir iespēja apmeklēt mandalu dejas praktisko semināru pie pasniedzējas Evijas Saminskas, savukārt Veselības un labsajūtas dienas noslēgumā ikviens klātesošais var piedalīties relaksējošas, nomierinošas vakara jogas nodarbībā pie kanādiešu pasniedzējas Lisas Bifinas vai maskavietes Tatjanas Koroļovas vadībā iepazīties ar unikālo Streļņikovas elpošanas metodi.

  • Lisas Bifinas jogas nodarbība notiks angļu valodā, bez tulkojuma latviešu valodā. Tā ir piemērota arī iesācējiem.
  • Elpošanas nodarbība notiks krievu valodā, bez tulkojuma latviešu valodā. 

Biļetes pasākuma apmeklējumam var ērti iegādāties www.ekase.lv

Dalības maksa:

                            25 eiro par pilnu programmu

                            15 eiro visu augstskolu studentiem*                             

                            10 eiro tikai Džona Fildera vai Zuraguss lekcijas* apmeklējums

* Studentiem pie ieejas kopā ar biļeti jāuzrāda studentu apliecība.

** Biznesa augstskolas Turība studentiem Džona Fildera vai Zuarguss lekcijas apmeklējums bez maksas, pie ieejas uzrādot derīgu studenta apliecību.

Kā nokļūt līdz Biznesa augstkolai Turība? Vai būs, kur atstāt automašīnu?

Pie augsskolas ir pieejama maksas autostāvvieta. Informāciju par sabiedriskā transporta kustību līdz Turībai, skatiet šeit->>>

Atjaunojies un uzlādējies dzīvesprieka un labsajūtas pilnam pavasarim!

Pasākumu organizē dabiskās veselības centrs ReCure sadarbībā ar jogas studiju Urban Yoga un veselīga dzīvesstila blogu HappyWhispers.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies