Veselības centrs 4 vēlas palīdzēt visiem vēnu konkursa dalībniekiem!

12. aprīlis 2012 08:55
1056

Lai gan vēnu konkurss ir noslēdzies, Veselības Centrs 4 vēlas parūpēties arī par pārējiem konkursa dalībniekiem! Vairāk par īpašo piedāvājumu stāsta Veselības centra 4 Valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds

Foto: www.reitingi.lv

Kā atklāj Māris Rēvalds, visiem pārējiem četriem konkursa finālistiem, kuri netika izvēlēti vēnu operācijām, bet jau ir izmeklēti pie Veselības centra 4 speciālistiem, tiek piedāvāta iespēja veikt operāciju par pazeminātām cenām.

Tā kā šobrīd operāciju grafiks ir aizpildīts, šo iespēju pārējie četri konkursa finālisti varēs izmantot laika periodā no jūlija līdz septembrim.

Savukārt citiem konkursa dalībniekiem, kuri Sieviešu Klubam iesūtīja savas pieteikuma vēstules, būs iespēja saņemt īpašus kuponus ar 50% lielu atlaidi ārstu konsultācijām un DUPLEX ultrasonogrāfijas izmeklējumiem!

„Tad, ja konsultāciju laikā tiks secināts, ka šiem pacientiem ir nepieciešama operācija vai kādas manipulācijas, vai procedūras, arī viņi saņems īpašu piedāvājumu – atlaides operācijām vai nepieciešamajām manipulācijām, jo gribam parūpēties par visiem, kuri sūtīja pieteikumus šim konkursam,” uzsver Māris Rēvalds.  

Tā kā Veselības centrā 4 palaikam notiek, tā saucamās, demonstrāciju operācijas, valdes priekšsēdētājs atklāj, ka Sieviešu Kluba vēnu konkursa dalībniekiem ir iespēja piedalīties arī kādā no tām.

„Veselības centrā 4 rīkojam apmācības ārstiem no ārvalstīm, kurās šādas metodes, ar kādām strādājam mēs, vēl netiek izmantotas. Mūsu labākie speciālisti viņu klātbūtnē veic, tā saucamo, demonstrācijas operāciju, kas pacientam pienākas bez maksas.

Jāuzsver, ka tas nekādā gadījumā nav nekāds eksperiments, bet tāda pat operācija kā visas citas! Atšķiras vienīgi tas, ka tās laikā telpā atrodas vēl daži ārvalstu ārsti, kuri skatās un apgūst konkrēto metodi, kas tiek pielietota pacienta kāju vēnu ārstēšanā.

Pagaidām šo iespēju varam piedāvāt četriem vēnu konkursa finālistiem, kuriem jau veikta izmeklēšana pie mūsu speciālistiem. Tomēr, ja kāds no pārējiem konkursa dalībniekiem, kurš sūtīja savu pieteikumu, Veselības centrā 4 izmantos iespēju veikt diagnostiku par pusi cenas, iespējams, ka arī viņu uzaicināsim uz kādu no nākamajām demonstrāciju operācijām.

Mēs pateicamies visiem par piedalīšanos konkursā, un tiem, kuri šoreiz netika izvēlēti operācijām, iespēju robežās sniegsim dažādas priekšrocības,” stāsta Māris Rēvalds.

Tie vēnu konkursa dalībnieki, kuri Veselības centrā 4 veikuši izmeklējumus, savus pieteikumus demonstrācijas operācijām var sūtīt uz e-pastu: vc4@vc4.lv!

Savukārt par to, kā būs iespējams saņemt 50% atlaižu kuponus izmeklējumiem un konsultācijām pie speciālistiem, kā arī vēnu operācijas par pazeminātām cenām, informēsim jau drīzumā, Sieviešu Klubā! Sekojiet līdzi informācijai!

 Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Kluba vēnu konkurss top sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 13. aprīlis 2012 12:08

Paldies! :)

norau 13. aprīlis 2012 11:08

Sveika. Norunāto blogu uzrakstīšu pa brīvdienām, šodien iešu pēc kompresijas zeķēm, tas esot interesants pasākums, gribēšu padalīties arī ar info kā man tur gāja, labi?

Sieviešuklubs.lv 12. aprīlis 2012 20:51

Arī šo manipulāciju būs iespējams saņemt ar atlaidi! :)

smukaa 12. aprīlis 2012 17:18

Jauki,tikai man kā izrādījās,nemaz operācija nav vajadzīga tikai skleroterapija;)