Vēlies uzzināt ko vairāk par sievišķīgajiem vitamīniem?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 3. marts 2011 00:00
806

Piekritīsi, ka šobrīd TOP sarunu temats ir pavasara nogurums, enerģijas un prieka izsīkums, vai ne? Vai esi domājusi – cik ļoti tas saistīts ar mūsu organismu un vitamīnu rezervēm? Tikai Sieviešu Klubā – uzdod savu jautājumu par enerģiju un vitamīniem ekspertam!

 

Foto: Flickr.com

 

 

Mūs interesē arī tavas domas un tavs viedoklis! Kā tu rūpējies par savām vitamīnu rezervēm? Ko par vitamīniem un organisma veselību vēlētos noskaidrot sīkāk?

 

Varbūt tev ir kāds konkrēts jautājums? Pievieno to komentāru sadaļā vai arī iesūti to uz epastu kintija.bulava@sieviesuklubs.lv. Jau drīzumā Sieviešu Klubs sazināsies ar ekspertiem, lai sniegtu atbildes uz visiem jautājumiem.

 

Lai saņemtu atbildes, seko līdzi Sieviešu Kluba aktualitātēm. Mēs atbildes nesūtām uz epastiem, bet gan publicējam portālā. Kas zina, varbūt tieši tavs jautājums interesē vēl kādu?

 

Gaidām tieši tavu jautājumu!

 

 

Rubrika Veselība. Vitamīni sievietēm top sadarbībā ar Vitakur Plus

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies