Vēl pēdējo dienu blogu konkurss:pastāsti savu kuriozāko gadījumu, kuru esi piedzīvojusi kontracepcijas dēļ!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. marts 2011 00:00
1282

Marts Sieviešu Klubā ir veselības mēnesis, kurā mudinām ikvienu rūpēties par savu sievišķīgo veselību! Tā kā arī veselīga dzimumdzīve ir viens no veselības pamatprincipiem, aicinām tevi dalīties smieklīgākajos vai pārdomu raisošākajos stāstos, kurus esi piedzīvojusi kontracepcijas dēļ! Raksti un laimē Zvaigznes ABC grāmatu "Diedzētu graudu dzīvības spēks". 

 

Foto: Flickr.com

 

 

Ko tu saproti ar vārdiem sievietes veselība? Jā, saprotu, tas ir ļoti plašs jēdziens, kurš varētu nozīmēt da jebko, bet gan jau katrai mums ir sava atbilde. Man, piemēram, rūpes par savu sievietes veselību nozīmē - regulārs ginekologa apmeklējums, rūpes par savu emocionālo līdzsvaru un iekšēju harmoniju, kā arī - pārdomāta kontracepcijas izvēle. Vismaz līdz brīdim, kamēr skaidri apzinos - neesmu gatava kļūt par māmiņu. 

 

Jā, atzīšos, pati lietoju hormonālās tabletes. Gan medicīnisku, gan tīri personīgu iemeslu pēc. Un arī man ir viens kuriozs, kurā varu ar jums padalīties. Skaidra lieta, ka brīdī, kad attiecības divu cilvēku starpā nokļūst līdz guļamistabai, es ierunājos par mums piemērotāko izsargāšanās metodi. Nez kādēļ vienmēr ir bijis tā, ka tieši man rūp šī intīmā veselība. Līdz šim manā pieredzē tiešām neviens vīrietis pat nekad nav uzsācis sarunas tematu par seksuālo veselību, izsargāšanos. Droši vien viņi vienmēr uzskata, ka tās ir sievietes rūpes (vismaz manā prakstē tā bijis).

 

Tā kā veselības problēmu dēļ lietoju hormonālās tabletes, bet seksa laikā negribu iegūt kādu nepatīkamu bonusu STS izskatā, vienmēr izmantoju papildus drošības līdzekli - prezervatīvu. Kuriozā situācija sākās brīdī, kad jutu - mūsu attiecībās uzticības pakāpe jau ir tik liela, ka varētu iztikt bez gumijas izstrādājuma, un tīri sievišķīgi atklāju, ka lietoju drošu kontracepciju. Mēs izrunājāmies un zini, kāda bija mana mīļotā atbilde? Kādēļ tu savu organismu piesārņo ar hormoniem? Tas taču ir tik neveselīgi! Tad jau labāk, kamēr negribam bērnus, izmantojam pārtraukto dzimumaktu. 

 

Nu, kā jums patīk šāda vīriešu domāšana? Statistika Latvijā par pārtraukto dzimumaktu kā metodi, kuru pāris izmanto attiecību laikā, ir ļoti augsta. Esmu nolēmusi papētīt šo situāciju par drošu dzimumdzīvi sīkāk. Tieši tādēļ Sieviešu Klubā aicinām tevi aizpildīt aptauju par hormonālo kontracepciju. Un tieši tādēļ pēdējā laikā tik ļoti pievēršamies šai tēmai, izjautājot dažādus ekspertus. Tiešām uzskatu, ka hormonālā kontracepcija ir viens no veidiem, kā par savu sievišķīgo veselību parūpēties. Mūsdienās tabletēs (vai cita veida kontracepcijā) nemaz nav tik augsts hormonu daudzums, tādēļ tas neatstāj lielu ietekmi uz veselību. Pati personīgi vispār nejūtu nekādu diskomfortu. Ir tikai daudzi bonusi!

 

Ceru, ka padalīsieties arī savos kuriozajos un varbūt arī ne tik kuriozajos stāstos par hormonālo kontracepciju. Varbūt mūsu vidū ir kāda, kura var pastāstīt par kontracepcijas iespējām un kurioziem no padomju laikiem? Tolaik tomēr nebija ne tik plaša piedāvājuma, ne informācijas, ne iespējas to iegādāties. Tiešām tolaik biežākā kontracepcijas metode bija aborts? Vai pārtrauktais dzimumakts?

 

LAI IESŪTĪTU SAVU BLOGU, PIEVIENO TO ŠEIT VAI ARĪ SŪTI UZ EPASTU KINTIJA.BULAVA@SIEVIESUKLUBS.LV. STĀSTI VAR BŪT ARĪ ANONĪMI! TAD TIKAI RAKSTOT SAVU BLOGU, JAU NOSAUKUMĀ MINI ŠO VĒLMI.

 

Atklātākā un pārdomu vēstošākā bloga autore saņems dāvanu - Zvaigznes ABC grāmatu "Diedzētu graudu dzīvības spēks"

 

 

Blogu konkurss ilgst līdz 11. martam.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā