Vasarā - glītiem pirkstiem

kalliope
kalliope 13. jūlijs 2012 07:51
603

Urgo plāksteri jau sen kā izmēģināti un te, lūk, būs arī atsauksmīte.

Kā jau pieteikumā minēju, varžacu plāksteri vajadzīgi ne man, bet vīrmammai, tad nu viņvakar veicu nelielu interviju un kopsavilkums ir šāds:

Kopumā plāksteri mammai patika ļoti, jo savu pamatuzdevumu tie ir izpildījuši - pirksts ir smuks un bez varžacs. Protams, ar laiku tā droši vien atjaunosies, visticamāk, ziemā, kad apavi ir ciešāki, kāja mazāk elpo, bet vismaz vasaru pirksts būs glīts.

Vienai varžacij izmantojās viss iepakojums (šķiet, 10 gab.), taču jau pēc piektā plākstera veidojums kļuva mīkstāks, un kūres beigās viss forši izgāja ārā. Arī lietošana ir ļoti vienkārša, īpaši tāpēc, ka plāksterim aizsargpapīrs ņemams nost no vidus – vienu pusi noplēs, pieliec precīzi, kur vajag, noplēs otru un pielīmē kārtīgi. Plāksteriem pluss ir arī tas, ka labi turas – neplīst nost un netraucē, apavus velkot.

Mamma saka milzīgu paldies sieviešuklubam un arī citiem, ko moka šī problēma, iesaka šos plāksterus, jo tie patiešām palīdz.

p.s. titulbildīte no weheartit.com

Gaidām arī Tavu atsauksmi par URGO produktiem>>

Ko mēs testējām?

Urgo plāksterus tulznām un varžacīm:

{fotoblog:2473}

Urgo bojātiem nagiem

URGO palīdz vienkārši, ātri un efektīvi – tas attīra, reģenerē un aizsargā.

URGO līdzekli bojātiem nagiem jālieto katru vakaru pirms gulētiešanas. To uzklāj uz tīra, sausa naga un apkārtējās ādas.

Gaidām Tavu atsauksmi! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies