Vai kontracepcijas tabletes pagarina dzīvi?

14. marts 2010 00:00
2117

Skotu zinātnieki nākuši klajā ar jaunu pētījumu, kas atklāj hormonālo pretapaugļošanās tabletīšu labās īpašības – proti, pagarināt dzīvi!

 {smallpic:1}

 

Neskatoties uz to,ka ilgstoši lauzti šķēpi par hormonālās kontracepcijas tomēr iespējamām blakusparādībām kā asinsvadu nosprostošanās, pietiekami reprezentabls ilgstošs pētījums, kurā piedalījās vairāk nekā 45 000 sieviešu, skotu zinātniekiem atklājies, ka t.s. orālā kontracepcija ir droša, turklāt, atklāts tās blakusefekts – tā spēj pasargāt pat no saslimšanām un pat paildzina sievietes dzīvi.

 

Vai Tu esi lietojusi hormonālo kontracepciju? Ko Tu par to domā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
taschinka 7. aprīlis 2010 18:51

Es divas nedelas palietoju un partraucu,jo bija jabeidzas menesreizem bet tas nebeidzas.Un tikko ka saku dzert sis tabletes visu laiku nenormali gribejas est,paedu un atkal gribu un lidz ar to celas svars.Labi ka tikai 2 nedelas palietoju.Tagad jau 6 menesus lietoju spirali.neskaitot to ka ir stipra asinosana,viss parejais kartiba.(bet stipras m/r man ir ari bez spirales,jo man ir asins nerecesana)

17. marts 2010 15:22

es gan lietoju. (lietoju jau apmēram 10 gadus ar pārtraukumiem) līdz šim nekādu problēmu nau bijis...

liiga 14. marts 2010 18:14

pilnīgi piekrītu viesim-es arī vairs nekad nelietošu hormonu tabletes.
Viesi-ja nav noslēpums-kādu kontracepciju lieto? Es vēl nevaru izlemt-spirāle vai tomēr nē....

14. marts 2010 17:04

jap, esmu gan lietojusi. Un vairs nelietosu. Ginekologu piebildes, ka liekas svars nav saistits ar sim tableteem ir meli. Es patiesam pienjemos svaraa. Jaa, menesreizu sapes pargaja. Trakaakais bija pec tam kad partraucu lietot tabletes: saka augt tumsi matini uz virsluupas un vedera, cikls neregulars, sapes vel lielakas ka pirms tam... Ceru, ka no mana piemeera saprotiet, ka ta ir PAMATIIGA iejauksanas sievietes organismaa.