Uzsāk akciju sēdoša un fiziski smaga darba veicējiem

17. marts 2010 00:00
1250

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā uzsākta akcija "Ar smaidu pretim pavasarim!". Akcijas mērķis ir aicināt cilvēkus, kuru ikdiena ir saistīta ar sēdošu darbu vai ilgstošu fizisku piepūli un darbu kājās, paaugstinātu stresa līmeni un intensīvu smadzeņu piepūli, atgūt kustību prieku, enerģiju un spēku, izmantojot fizioterapiju.

{smallpic:1}

Visus pavasara mēnešus līdz pat maijam ieskaitot klīnikā "Gaiļezers" par īpaši pievilcīgām cenām būs pieejamas dažādas fizioterapijas procedūras, ārstnieciskā vingrošana, masāžas, ūdensprocedūras, tostarp zemūdens masāža un izslavētās minerālvannas, kurām dabīgo augsti koncentrēto minerālūdeni iegūst no dziļurbuma klīnikas teritorijā. Tas satur nātriju, hlorīdu un bromu, kas ārstē locītavu un vielmaiņas slimības, palīdz osteohondrozes un radikulīta slimniekiem, profilaktiski stiprina nervu sistēmu, ļoti labi atslābina un palīdz atbrīvoties no stresa.

 

"Īpaši sēdoša darba veicēji, kuriem darba diena paiet vai nu pie datora, vai veikalā pie kases, nereti izjūt stīvumu un smeldzošu sajūtu plecos, muskuļu sasprindzinājumu un mokās ar galvas, muguras sāpēm un sāpēm kakla rajonā," norāda fizikālās medicīnas ārste Ilze Ozoliņa, "tomēr ne visi zina par iespējām, kādas piedāvā fizikālā medicīna - tā ir efektīva ārstēšana ar dabas dotajiem līdzekļiem."

 

Procedūras ir piemērotas arī cilvēkiem, kuriem nav īpašu sūdzību par veselību, tomēr, kuri vēlas spēcināt organismu, stiprināt imunitāti un stāties pretim pavasara nogurumam.

 

Klīnikā domāts arī par intensīva garīga darba veicējiem, kuri ir pakļauti ilgstošam stresam: "Pašlaik mums ir jauns aparāts "Alfa Stim" jeb stresa kontroles sistēma, kas sākotnēji ar lieliem panākumiem tika lietots ASV armijā kareivjiem, kurus nomāca depresija un stress. Aparāts izdala noteiktus impulsus, tā smadzenēs normalizējot alfa ritmu, kas, piemēram, uzlabo miega kvalitāti un atmiņu, stabilizē psiho-emocionālo stāvokli un samazina trauksmi," norāda I.Ozoliņa.

 

Lai nāktu pretim strādājošajiem un padarītu pakalpojumus pieejamus pēc darba laika, akcijas laikā procedūras būs pieejamas līdz pat 20:00. Iepriekš lūdzam pieteikties, zvanot pa tālr. 26448632. Atrodamies klīnikā "Gaiļezers", Hipokrāta 2, Rīgā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 18. marts 2010 10:35

Žēl ka tiki tālu no manis, jo pašlaik meklēju kur var iet uz ārstniecisko vingrošanu un ārstniecisko masāžu, ir ārsta nosūtijums, bet nevaru vēl izvēlēties kur!!