Uzlādējam iekšējās enerģijas rezerves ar XS RECHARGE

Linduchy
Linduchy 29. decembris 2017 15:47
1426

Svētku karuselis rit pilnā sparā. Pasākumi, darbi un ne-darbi, mājas pienākumi, nebeidzama veikalu ķemmēšana, meklējot dāvanas, svētku tērpus, mājokļa rotājumus, interjera elementus utt. Līdz gadu mijai vēl tik daudz kas jāpaspēj. Bet šis trakais skrējiens pamatīgi nogurdina un iztukšo enerģijas krājumus. Arī drūmais laiks un saules trūkums liek par sevi manīt.

Lai arī maksimāli cenšos uzņemt visus organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas ar sabalansētu uzturu, tomēr ziemas sezonā un ikdienas steigā tas ne vienmēr izdodas, tāpēc ar prieku un lielu interesi izmēģināju Amway XS produktus – proteīna batoniņus ar šokolādes un vaniļas-karameļu garšu, kā arī magniju.

Enerģijas izsīkums saspringtā svētku un darbu kalnu laikā ir neizbēgams, tāpēc ir jāpalīdz savam organismam.

Magnijs palīdz muskuļiem un nerviem normāli funkcionēt, kā arī tas palīdzēt samazināt nogurumu. Katra Amway XS RECHARGE magnija paciņa satur 250mg magnija. Tas ir ērti lietojams – atliek vien izbērt paciņas saturu mutē un izbaudīt patīkami atsvaidzinošu citronu garšu. Magnija pulverītis ātri izšķīst mutē, nav nepieciešams uzdzert pa virsu ūdeni.

XS RECHARGE magnijs ir piemērots gan aktīviem sportotājiem, gan cilvēkiem ar saspringtu dienaskārtību, kas cieš no hroniska noguruma un enerģijas trūkuma. Amway XS RECHARGE magnijs ir ērti lietojams, garšīgs un iedarbīgs.

Ziemā neesmu nekāda lielā sporta zāles apmeklētāja, taču ikdienā fizisku aktivitāšu pietiek. Un bieži vien sanāk izlaist kādu ēdienkarti, tāpēc Amway XS RECHARGE proteīna batoniņi aizņemtās dienās ir mans glābiņš. Proteīna batoniņš neaizņem daudz vietas, tas ir ērti paņemams līdzi pat mazajā teātra somiņā.

Amway XS RECHARGE paātrina spēku atgūšanu un apmierina izsalkumu. Proteīna batoniņi satur augstas kvalitātes sastāvdaļas, tiem ir augsts šķiedrvielu saturs un tajos nav cukura. Proteīna batoniņi ir bagātināti ar selēnu un B vitamīnu kompleksu. Tā kā es esmu liela šokolādes cienītāja, tad, protams, man labāk garšoja Amway XS RECHARGE proteīna batoniņi ar šokolādes garšu, bet arī vaniļas-karameļu garša ir patīkama un maiga.

20171229154730-15232.jpg

Amway XS RECHARGE garšīgie un veselīgie produkti ir lielisks palīgs ikdienā, lai varētu sasniegt un izdarīt vairāk.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 8. janvāris 2018 21:13

Ļoti labs. :) (Y)