Uzdod jautājumu ģimenes ārstam!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 1. decembris 2009 00:00
1850

Tikai Sieviešu Kluba veselības e-žurnāla abonentēm ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu par savu vai sev mīļo veselību, bet jau pēc divām nedēļām lasīt atbildi nākamajā veselības e-žurnālā. Kāds veselības jautājums tevi tieši šobrīd interesē?

 

 

Tumšais, drēgnais un slapjais gadalaiks parasti ir tas periods, kad ar savu veselību jābūt īpaši piesardzīgām. Ko darīt, lai profilaktiski par to vienmēr būtu parūpējusies? Kā atrast sev labu ģimenes ārstu? Ko labs ģimenes ārsts darīs un ko nekad nedarīs?

 

Kā par veselību ziemā iesaka rūpēties ģimenes ārsts? Varbūt tev ir kāds specifisks ar savu veselību saistīts jautājums - uzdod arī to. 

 

Sieviešu Kluba redakcijā visus jūsu jautājumus apkoposim, iztaujāsim ārstus jūsu vietā un jau nākamajā veselības e-žurnālā, kas tavā epastā iekritīs jau pēc divām nedēļām - 21. decembrī - būsim sagatavojušas atbildes.

 

Nepalaid garām brīnišķīgo iespēju! Lai uzdotu savu jautājumu, sūti to uz epastu - kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Lai kļūtu par Sieviešu Kluba veselības e-žurnāla abonenti, tev jāpiereģistrējās Sieviešu Klubā. Jā, tas ir tieši tik vienkārši! Kļūsti par mūsu reģistrēto biedri un turpmāk reizi divās nedēļās saņem Sieviešu Kluba veselības e-žurnālu. Šis abonements ir bezmaksas! Izdevīgi, vai ne? Esi pirmā, kas uzzina par veselības aktualitātēm Latvijā un pasaulē...

 

Kintija Bulava, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies