Uzdāvini saviem mīļajiem veselību – elektriskā zobu birste ir labākā dāvana Ziemassvētkos

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2020. gada 22. decembris, 14:27:15
Uzdāvini saviem mīļajiem veselību – elektriskā zobu birste ir labākā dāvana Ziemassvētkos

Elektriskā zobu birste zem Ziemassvētku eglītes? Protams! Šāda dāvana lieliski atspoguļo rūpes par mūsu tuvinieku veselību un pateicoties mūsdienīgajam dizainam, tā arī ir stilīga ierīce. 

Saka, ka šī gada svētku brīvdienas ļoti atšķiras no visām iepriekšējām. Valdības visa pasaulē ir paziņojušas, ka atvieglos dažus ierobežojums, taču ne visiem būs iespēja apsēsties pie Ziemassvētku galda kopā ar visu ģimeni, apciemot visus radus un piedalīties svētku kultūras pasākumos, nepārkāpjot noteiktos ierobežojumus. Tomēr viena lieta nemainīsies: rūpes par mīļajiem, kas arī izpaužas car dāvanām. Kāda ir labākā dāvana 2020. gada Ziemassvētkos? Protams, veselība - gan higiēnas prasību ievērošana, kas aizsargā tuviniekus, gan aksesuāri, kas palīdz uzturēt ķermeni labā formā.

Mutes dobuma higiēna nenozīmē tikai skaistu smaidu, bet arī mutes un visa ķermeņa veselību, tāpēc elektriskā zobu birste ir lieliska ideja Ziemassvētku dāvanai. Pateicoties mūsdienīgajam dizainam, daudzas no tām vairāk izskatās kā stilīgas ierīces nevis garlaicīgi sadzīves piederumi.

Kā izvēlēties zobu birsti viņai?

Jaunākie britu zobārstu pētījumi ir pierādījuši, ka elektrisko zobu birstu lietotāju grupā dominē sievietes - 57% sieviešu un 32% vīriešu tās izmanto mutes higiēnai. Tāpēc šāda veselību veicinoša ierīce būs lieliska dāvana, it īpaši, ja tas atbilst sieviešu estētiskajai izjūtai.

Kādu zobu birsti izvēlēties savai sievietei? Pirmkārt, meklējiet tādu, kas izceļas ar elegantu, bet arī ne pārāk uzkrītošu dizainu un interesantu krāsu. Genius X ir modelis, kas aprīkots ar ārkārtīgi stilīgu rokturi rožainā zelta nokrāsā, kas priecēs katru elegantu sievieti. 

20201222142400-67520.jpg

Dāmām patīk arī klasiski baltās birstes, kā piemēram Pulsonic 2000 White un spēcīgi rozā krāsas, kā piemēram Pro 1 750 modelis. Arī Pro 1 750 zobu birste būs lieliski piemērota - šim modelim ir ne tikai oriģināls dizains, bet arī papildu bonuss eleganta ceļojuma maciņa veidā, kas pieejams divās stilistiskās opcijās. 

Kā ar tehnoloģiskajām priekšrocībām? Sievietes novērtēs birstes, kas noņem aplikumu un virspusēju nespodrumu un tādējādi smaidu padara baltāku jau no pirmās tīrīšanas dienas. 

Kā izvēlēties zobu birsti viņam?

Vīrieši ļoti bieži ir tehnoloģisko jaunumu cienītāji, tāpēc, iegādājoties zobu birsti priekš viņiem ir vērts izvēlēties modeļus ar interesantām funkcijām. Oral-B Genius X ir aprīkota ar mākslīgo intelektu, kas uzrauga zobu tīrīšanas procesu. 

20201222142452-38463.jpg

Izmantojot lietotni, Oral-B zobu birste nosūta personalizētus padomus par tām tīrīšanas vietām, kurām jāpievērš īpaša uzmanība. Birstīte ir aprīkota ar sešiem tīrīšanas režīmiem, redzamu spiediena sensoru, kas brīdina, kad tīrīšana norit pārāk spēcīgā manierē, un ceļojuma maciņu ar USB uzlādes funkciju, pateicoties kuram jūs varat vienlaikus uzlādēt gan birsti, gan viedtālruni. Ar Bluetooth tehnoloģiju aprīkotajai Oral-B Genius X zobu birstei ir profesionāls taimeris, kas ik pēc 30 sekundēm signalizē, ka ir pienācis laiks tīrīt citu mutes zonu.

Vīrieši nepievērš uzmanību dizainam? Šis apgalvojums nevarētu būt nepareizāks. Kungiem patīk skaistas ierīces, tāpēc birstei, kuru mēs viņiem vēlamies dāvināt vajadzētu izcelties ar interesantu akcentiņu. Viņiem patiks Genius X Anthracite Greyun Pro 2 2500Black birstes ar stilīgiem rokturiem, kas pieejami elegantās krāsās. Pirmais no šiem modeļiem ir aprīkots arī ar SmartRing ar 12 krāsainām gaismas diodēm, kas ļauj personalizēt birstīti.

Kā izvēlēties zobu birsti bērnam?

Vai vakara zobu tīrīšana saistās ar raudāšanu un histērijas lēkmēm? Elsa no Ledus Sirds un citi Disneja varoņi nāk palīgā vecākiem. Zobu birste ar iemīļotu varoņu attēliem no pasakām un filmām liks jūsu mazulim bez aicinājuma aizskriet uz vannas istabu un izbaudīt kaut ko tādu, kas vēl nesen šķita kā nepatīkams pienākums. Mazākajiem bērniem patiks birste ar Disneja animācijas varoņiem, vecākiem - modeļi ar Marvel, Pixar un Zvaigžņu Karu varoņu attēliem. 

20201222142548-86545.jpg

Zobu birstes Oral-B Vitality Kids arī veicina bezrūpīgu zobu tīrīšanu. Šie modeļi darbojas ar lietotni Oral-B Disney Magic Timer ™, pateicoties kurai bērni zobus tīra daudz ilgāk.  Veicot tīrīšanu, bērns pamazām atklāj jaunus slēptā attēla elementus – jo ilgāk viņi tīra zobus, jo labāk viņi var redzēt topošo attēlu. Visbeidzot, lietotne palīdzēs bērnus motivēt tīrīt zobus ieteicamo 2 minūšu garumā. 

Un kas vēl? Oral-B elektriskajai zobu birstei, kas paredzēta bērniem, ir mīksti sariņi, kas aizsargā bērna trauslos zobus un smaganas, kā arī neslīdošs, ergonomisks rokturis, kas viegli pielāgojams mazai rokai. Ir svarīgi teikt, ka, lai arī ir bērni paši var uzsākt zobu tīrīšanu, vecākiem ir ieteicams palīdzēt ar nobeigumu, lai nodrošinātu, ka viss zobakmens tiek noņemts. Zobu birstes izmērs jāpielāgo bērna vecumam - veikalos atradīsiet mazākas birstes bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam un lielākas vecākiem bērniem.  Un visbeidzot, vecākiem bērniem arī ir pieejams lielisks risinājums, saukts par Junior Teen, kurai ir ne tikai interaktīva FunZone lietotne, bet arī smaganu spiediena kontroles sistēma un mūsdienīgs dizains.

Labi koptam izskatam ir liela nozīme gan privātajos, gan profesionālajos kontaktos, un tā pamatā ir skaisti balts smaids. Veseli zobi tomēr nav tikai skaistuma jautājums - zinātnieki mutes higiēnas trūkumu saista, tostarp, ar ievērojamu ietekmi uz vispārējo veselību. Tāpēc profesionāla zobu birste ir viena no labākajām dāvanām, ko var pasniegt tuviniekam šī gada svētku brīvdienās. 

20201222142618-23877.jpg