Ultimate Listerīns noslēdzies: bučošanās lieliska!

hiperkeri
hiperkeri 5. oktobris 2011 09:15
2125

Te nu būs jaunākās garšas nianšu atsauksmes no manas puses. Jāsaka,ka arī pirms šī testa mēs ļoti cītīgi trennējāmies,lai tad,kad būs dots starts,varētu pienācīgi veikt bučošanās distanci.

 

 

Tā kā mums ir distance vienam no otra,un varējām saskrieties tikai nedēļas vidū un kopā būt tikai nedēļas nogalē,tad sākām testēt katrs atsevišķi.

 

(jāpiebilst,ka `Listerine` produkciju mēs vēl nebijām izmēģinājuši).

 

Kāda bija mana pirmā reakcija? Kā lai to tā labāk saka-reklāma ir perfekta(it īpaši tajā mirklī,kad tas puisis skalo muti un paskatās ar tādu īpaši zīmīgu skatienu uz kameru,kad mutē viņam tie ūdensvīriņi `sprāgst`...) jāsaka,ka manas pirmās emocijas bija-āāāāā,cik NEŽĒLĪGI stiprs!!!!!(Zaļais Listerine ar antibakteriālo efektu) liekas,ka mēle deg un augstlejas tāpat.

 

Lietošanas instrukcijā norādītās 30 sekundes sākumā nevarēju izturēt.

 

Mans vīrietis bija pacietīgāks,noteikto laiku izturēja,bet arī izteica piezīmi,ka mēle jūtas `notirpusi`..:D

(nez,ko viņš ar to zaļo darīja..:D)

 

bet,kad jau tikām kopā,es biju apņēmusies tās 30 sekundes izturēt.un ziniet-izdevās:) kad 16.sekundē sāka ļooooti `dedzināt`,tad pēc 25.sekundes bija jūtams atvieglojums;):) (manam Lieliskajam tikmēr nebija nekādas emocijas....hmm).


Jāsaka,ka pēc agresīvās skalošanas pēcgarša ir ļooti patīkama(un tieši tās dēļ būtu vērts arī turpmāk piekopt šī līdzekļa lietošanu)-saldi svaiga.Un arī bučas uzreiz,5,15 minūtes bija gardas(gan mazās,gan maigās,arī kaislīgajām nebija nekādas vainas,un skūpstiņlielgabals bija vienkārši superīgs:) ),bet pēc 20.minūtes garša palika vienkārši neitrāla. Šķiet,līdz stundai Listerīna garšu neizdevās saglabāt.

 

Vēl viens pluss-Listerīns patiešām iznīcina visas baktērijas,aromātus un ēdiena paliekas,jo nedēļas nogalē mēs pabijām draugu pasākumā ar makšķerēšanu,pēc kuras sekoja pasēdēšana pie mums ar visādām Nasty uzkodām-kūpināta zivtiņa,`Picas Darbnīcas` pica,ķiplokgurķīši...nu,jūs jau laikam nojaušat,uz kuru pusi velk-taču izlēmu nesatraukties,jo ķiploks vajadzīgs,lai pēc sēdēšanas laivā nesaķertu kādu bacili,kas ,izrādās,arī savu funkciju izpildīja. Taču,ar foršo Listerīnu gan man ,gan mīļotajam-elpas palika svaigas un nevarēja pat pateikt,ka mēs būtu ēduši visādas `nejaucības`(ak,tās garšo tik labi..).

 

Izskalojām mutes,iedevām viens otram bučas un tad visi vienā foršā bariņā ar draugiem turpinājām vakaru svinēt klubiņā līdz pat trijiem naktī.

 

Listerīns pēc pāris kokteiļiem (smieklīgākais ir tas,ka šos man uzsauca mana mīļotā draugi(laikam jau tādēļ,ka bijām vakara `namatēvi:D`),kuri laikam bija nolēmuši pārbaudīt,cik ilgi viņu drauga meitene-iestīvināta nedzērāja-var izturēt.Vēlāk gan vaininieki atklāja,ka pasūtīja tikai un vienīgi `dāmu gāzējus`,jo bija nolēmuši mūs abus piedzirdīt un tad ātri apprecināt:D:D

 

ā..Listerīns:) jā,Listerīns izglāba vakaru,jo mums pēc ballēšanās pārnākot,nebija spēka neko šausmīgi centīgu darīt,tāpēc fiksi izskalojām mutes ar Listerīnu-sajūta bija kā pēc tikko tīrītiem zobiem,un devāmies gulēt. Elpas bija svaigas abiem arī otrajā rītā,tā kā-jādomā,ka šis produktiņš aizstās iepriekšējā mutes skalojamā firmu:)

 

Eksperimenta rezultāts-pozitīvi:):):)

 

VAIRĀK PAR LISTERINE MUTES SKALOJAMO LĪDZEKLI VARI LASĪT ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 5. oktobris 2011 11:35

noder ar;i pēc kādas grēcīgas cigaretes! lai neviens nejūt!!!

eduks 5. oktobris 2011 10:15

Man arī pirmajās reizēs asaras acīs saskrēja, bet tā kā jau lietoju vairākus mēnešu (zilo Listerine) tad tagad šī procedūra ir patīkama un bez asarām :)

5. oktobris 2011 09:22

Neesmu tiesi so produktu lietojusi,lietoju citu un sajutas skalojot ir tiesi tadas...mele pec tam ir nejutiga,notirpusi, bet ir okey :D svaigas elpas del var paciest visu :) Pirmaja reize asaras pat acis saskreja..draugs teica, tas no laimes, ka bus elpa svaiga :D