Trīs pazīmes, ka esi dehidratējusies

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. jūnijs 2014 00:38
1837

Bieži vien ikdienas steigā aizmirstam padzerties un organismam trūkst šķidrums. To, ka jāpadzeras atceramies tikai kad izjūtam slāpes, taču tas jau nozīmē, ka trūkums ir pamatīgs.

Lūk dažas pazīmes, kuras liecina, ka ar steigu jāuzņem šķidrums…

Galvas sāpes -  organisms nepārtraukti zaudē šķidrumu, tas nozīmē, ka arī tiek zaudēti sāļi, nātrijs un kālija. Trūkstot šķidruma mun sāļiem asins sastāvs mainās, tām grūti transportēt skābekli un sāk sāpēt galva.

Urīns ir  koši dzeltens – Trūkstot šķidrumam, urīnā ir ļoti daudz „atkritumi” , kuri uzkrājas un netiek atšķaidīti un izvadīti.

Aizcietējumi – Biežs aizcietējumu iemesls ir tieši šķidruma trūkums organismā. Pirms ķerties pie zālēm vai tautas metodēm, vienkārši kārtīgi jāpadzeras, iespējams tas vien jau palīdzēs.

Vai tu ļauj savam organismam izžūt???               

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 9. jūnijs 2014 13:52

Ir dehidratācija, tātad organisms ir dehidratēts :) Manuprāt, virsrakstā viss ir o.k., bet, protams, varēja jau būt arī "atūdeņojies", bet tas jau neizklausītos tik modīgi :D

mazaa raganina 9. jūnijs 2014 13:41 krx

Es tikai tagad izlasīju virsrakstu!ROFL

KRX 9. jūnijs 2014 10:59

Nu, šitam tāda divdomīga nozīme :D

hiperkeri 9. jūnijs 2014 10:21

dehidratizējies,manuprāt,ir pareizi. bet neesmu valodnieks:D

KRX 9. jūnijs 2014 10:10

Tas pēdējais vārds virsrakstā patiešām ir pareizi uzrakstīts? (emo) tāds dīvains....