Tā man iet...

mazaa raganina
mazaa raganina 25. novembris 2019 20:56
381

Sveiki, visapkārt!
Pagājusī nedēļa man pagāja ārstu un izmeklējumu zīmē. Pirmkārt, es tiku pie kakla sāpēm un iesnām,bet tas tāds sīkums.
Otra lieta, man bija jānodod asins analīzes, jāuztaisa kardiogrammu un jātiekas ar anesteziologu,jo nākamnedēļ man būs operācija.
Un trešā lieta, netīšām uzgāju informāciju ,ka SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūtu realizē pētījumu“GISTAR” – gremošanas slimību agrīnai diagnostikai. Tika aicināti cilvēki sākot no 40.gadu vecuma pieteikties šim projektam un es pieteicos patiesībā uz dullo. Tas no manis prasīja 5 stobrus ar asinīm, fēču analīzi, izelpas analīzi un 1 stundu savas aizņemtās ikdienas.  Uzzināju,ka piemēram slēpto asiņu izmeklējumi tiks veikti ar modernāko aparatūru LV 
Man bija jāatbild uz ļoti daudz jautājumiem par sava dzīvesveida paradumiem. Patiesībā tas bija diezgan skarbi,jo bija jāatzīstas  sev,ka mana ēdienkarte varētu būt veselīgāka un kustību manā dzīvē ir daudz par maz. Nu nebija man viegli paskatīties acīs patiesībai, nebija. Šī patiesība man ir likusi pārdomāt vispirms jau savus ēšanas paradumus iekļaujot ēdienkartē daudz vairāk dārzeņus(kartupeļi neskaitās). Bija iespējams parunāt ar dakteriem, kuri man sniedza vērtīgu informāciju par veiktajiem izmeklējumiem. Tagad jāgaida izmeklējumu rezultāti un es domāju,ka tie būs labi.
Vēl manas analīzes uzrādīja katastrofāli zemu D vitamīnu un pazeminātu dzelzs saturu asinīs, vismaz atradu iemeslu tam kāpēc jūtos tik nogurusi. Tagad dzeru visus nepieciešamos vitamīnus, uzlaboju savu ēdienkarti papildinot to ar dārzeņiem un cenšos iekustināt savu slinko ķermeni)))
P.S. ...un meitenes, man ir jauna, gara, skaista kleita, ballei. Nenoturējos))) 

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sauljuks 26. novembris 2019 23:10

Kleita - super! Tālāk viss izdosies! :)

pece 26. novembris 2019 10:15

Lai jaunie paradumi dzīvo ilgi tavā ikdienā!