Sports un tomāti Annas Šteinas pavasara mundrumam

13. aprīlis 2011 00:00
401

 Trūkst ideju, kā sevi šopavasar iepriecināt? Izmēģini kādu no aktrises Annas Šteinas ( seriāla „Ugunsgrēks” Kitijas) ieteikumiem!

 

 

 „Pirmais noteikti ir sports! Pēdējā laikā esmu konstatējusi, ka tam pievēršos pat sešas reizes nedēļā. No tām divas reizes peldu, divas – spēlēju tenisu un vēl divas reizes skrienu.

 

Nesen noskrēju trīsarpus kilometrus un sapratu – varbūt jāpiedalās Rīgas maratonā! Sports ķermenim dod tādu kārtīgu štimmungu.

 

Otrs, kas mani pavasarī priecē, ir zaļie dīgsti uz palodzes – gan baziliki, gan tomāti. Šķiet, tie man dod enerģiju, spēku un vitamīnus! Kopumā, man ir trīs gadu pieredze tomātu audzēšanā uz balkona. Es speciāli pērku zemos lauka tomātus. Un pat tādi tomātu eksperti, kuri tiešām ikdienā patērē ļoti daudz šo dārzeņu, vasarā, nogaršojot manis audzētos tomātus, apgalvo, ka balkona un siltumnīcas tomāti ļoti atšķiras. Un nav jau brīnums, jo cukura daudzums un sulīgums balkona tomātam, kas dabūjis dabīgo, īsto sauli, ir daudz lielāks. Tas ir pārbaudīts!

 

Tomēr galvenais jau, lai pavasarī spīd saule, jo tad, man šķiet, viss ir kārtībā! Kopumā, nevar teikt, ka es slīgtu pavasara depresijā. Vienu brīdi gan man uznāca tāds pavasara sagurums, bet tad sāku sportot un lietot dabīgos vitamīnus – apēdu kādu redīsu, vai iekodos gurķī – un tas pārgāja! 

 

 

 Līva Zaksa, speciāli www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādām pavasarīgām nodarbēm pievērsies tu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies