SPA vīriešiem – stiprā dzimuma veiksmes noslēpums

Intensa.pro
Intensa.pro 2. oktobris 2014 10:26
2291

Ikvienai sievietei zināms: ja vīrietis izskatās labi un ir simpātisks apkārtējiem, viņam paveras lielākas veiksmes izredzes biznesā un karjeras attīstībā. Tādēļ nav brīnums, ka viņa mēģinās rūpēties par sava līdzgājēja ārējo izskatu. Pierunāt vīrieti apmeklēt SPA salonu - tā ir tikai pusbēda, tāpat jāseko, lai viņš izdarītu pareizo izvēli par labu dažādajām procedūrām.
Mūsdienās SPA saloni piedāvā daudzas programmas, kas izstrādātas tieši vīriešiem. Šādas procedūras atrisina visdažādākās problēmas gan ar lieko svaru, asinsrites uzlabošanu, šūnu atjaunošanu, sārņu un toksīnu izvadīšanu, organisma piesātināšanu ar vērtīgiem mikroelementiem un vitamīniem, spēku un garīgā līdzsvara atjaunošanu, kā arī padziļinātas fiziskās un garīgās relaksācijas sasniegšanu, raksta skaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO

SPA vīriešiem galvenās procedūras

Masāža

Eksistē daudzi masāžu veidi. Tos var klasificēt, atkarībā no mērķa:

SPA-viriesiem-intensa.pro

  • Atveseļojošā masāža – tā ir slimību profilakse, kā arī fiziskās un garīgās veselības nostiprināšana. Veicot atveseļojošo masāžu, pastiprinās asinsrite, mazinās muskuļu spazmas, tūska, atjaunojas bojātie audi, mugurkaula artērija tiek piesātināta ar skābekli, kas uzlabo fiziskās un garīgas darbaspējas.
  • Relaksējošā masāža – atslābina ķermeņa muskulatūru. Līdzsvaro nervu sistēmu, tātad, stabilizē psihoemeocionālo stāvokli un nodrošina veselīgu miegu.
  • Elpošanu aktivizējošā masāža – aktīvi iedarbojoties uz krūšu kurvi un elpošanas muskulatūru, notiek ievērojamas izmaiņas elpošanas ciklā, kas ļauj asinis piesātināt ar skābekli un paātrināt apmaiņas procesus.

 

Daudzi centri programmā vīriešiem iekļauj tādu masāžas pakalpojumu, kā pašiesildīšanās ietīšanos. Uz klienta muguras uzliek speciālu ārstniecisko dūņu, aļģu un garšvielu maisījumu. Pēc šādas spēcīgas muskuļu iesildīšanas, tie atslābinās un procedūru panes daudz labāk.

Ietīšanās

Ietīšanās veicina apmaiņas procesu paātrināšanu, bet galvenais, sagādā patiesu baudu. Visefektīvākā ir ietīšanās, izmantojot ārstnieciskās dūņas, kuras piesātinātas, pirmkārt, ar jodu un jūras aļģēm.

Nosacīti tās var iedalīt no vīrietim nepieciešamā uzdevuma risināšanas.

  • Ietīšanās, izmantojot virkni vielu kompleksu, kas satur mikroelementus, kuri nodrošina “alus vēderiņa” samazināšanos. Vienlaicīgi ar vingrinājumiem, šāda ietīšanās ļauj ātri sasniegt rezultātu – plakanu un reljefainu vēderu.
  • Ietīšanās - “antistress”. Tās uzdevums ir nodrošināt visa organisma intensīvu atpūtu.

SPA-viriesiem-intensa.pro

Kosmētiskā kopšana

Vairumam vīriešu neraksturīgas ir rūpes par savas ādas stāvokli. Tādēļ SPA programmā vīriešiem bieži tiek iekļauta arī kosmētiskā kopšana. Parasti šādas procedūras sastāv no diviem posmiem – tā ir ādas attīrīšana un speciāla masāža, kuras laikā kosmetologs epidermu apstrādā ar individuāli izvēlētiem komponentiem. 
Pīlingu vīriešiem parasti neveic, lai pasargātu no ādas kairinājuma, kura ikdienā tiek traumēta no skūšanās. No ragvielas zvīņām vīrieša ādu attīra ar gomāžu palīdzību. Šie preparāti nesatur cietās sastāvdaļas, piemēram, sāli, cukuru un granulas, toties sastāvā ietilpst vielas, kurām pēc dažu minūšu uzklāšanas, piemīt īpašība sacietēt. Tādā veidā seju pārklāj plēvīte, kuru kosmetologi uzmanīgi noritina. Šāda procedūra saudzīgi atbrīvo vīrieti no atmirušajām šūnām.

Detoksikācija

Neveselīgs ēdiens, pilsētas smogs, smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana noved pie toksīnu uzkrāšanās organismā. Rezultātā, rodas pelēcīga sejas krāsa, riņķi zem acīm, gurdens izskats un slikta pašsajūta. Par laimi, daudzas SPA-procedūras ir vērstas tieši uz detoksikāciju, kas veicina sārņu un toksīnu izvadīšanu no organisma. 
Dziļās attīrīšanas procesu vīrietim ieteicams sākt ar sauso saunu. Pamatīgi izsvīstot saunā deviņdesmit grādu karstumā, vīrietis var doties uz ietīšanās procedūru ar dūņām vai aļģēm. Abi komponenti atver poras, attīra tauku kanālus un izvada no organisma sārņus un toksīnus.

SPA procedūru apmeklējuma rezultāts obligāti nodrošinās labu garastāvokli, možumu, veselīgu miegu, spēku atjaunošanu un garantēs veselīgu ārējo izskatu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies