Smiekli nāca, tikai ne man

marimiki
marimiki 27. aprīlis 2012 09:50
421

O, tikko atcerējos vienu smieklīgu atgadījumu, bet tas notika jau pāris gadus atpakaļ, kad bijām tikko ar vīru precējušies un drīz pēc tam pieteicās mūsu pirmdzimtais Markuss.

Mēs ar vīru abi strādājām centrā un uz mājām braucām ar 6.tramvaju, tikai es iekāpu jaum Merķeļa ielā, bet vīrs- Brīvības ielā.

Vienmēr bijām sarunājuši aptuveni vienādā laikā un otrajā vagonā. Gadījās, ka citu reizi pat sazvanījāmies, lai trāpītu vienā trambulī, citreiz vienkārši sakrita. Bija , protams, reizes, kad nesakrita, bet tad viens otru sagaidījām savā gala pieturā Teikā pie Alfas, un tālāk devāmies kopīgi iepirkties vakariņām. Tas bija skaists, viegls laiks, kad mēs abi joprojām, līdz ausīm iemīlējušies, atļāvāmies publiskās vietās sabučoties, apkampties, nu kaut kā tā...

Šobrīd, salīdzinājumam, ir tāda kā rutīna, bērni (2), citas rūpes, raizes, cita mājvieta, vīrs brauc uz darbu ar auto, pie reizes aizved mazos uz dārziņu un izmet mani pa ceļam netļau no darba. Vakarā kuļos mājās ar mikriņiem. Tā bija maza atkāpīte.

Tad nu atpakaļ par smieklīgo pārpratumu - atgriežamies 5-6 gadi atpakaļ...

Vakars, sagaidu savu 6.tramvaju, iekāpju otrajā vagonā, uzpīkstinu vīriņam (tas nozīmē signālu "i'am IN". Ērti apsēžos, izvelku žurnālu, beidzot ir laiciņš pāršķirstīt. Traka diena darbā bijusi, galva dulla. Vīrs iekāps tikai pēc kādām 8 pieturām. Esmu ļoti sailgojusies pēc viņa.

Pērnavas ielā 6.tramvajā ieraušas prāvs ļaužu pulciņš. Satraucos, ka būs grūti nākošajā pieturā izlauzties līdz vīram vai viņam pie manis. Blakus nostājas sirma kundzīte, es, protams, uzreiz atrauju savu dupsi no iesildītā krēsla (tolaik vēl bija tāds tramvajs ar plastmasas krēsliem) un ko pamanu? Arī vīrs ir iekāpis (droši vien pagājis vienu pieturu atpakaļ aiz gara laika, lai trāpītu tajā pašā tramvajā) - stāv pašā vagona priekšgalā, tikai nemeklē mani.

Droši vien gaida, kad pati atnākšu līdz viņam. Metos pie viņa, un, tā kā viņš pagriezies ar muguru pret mani, nolemju mīļi pārsteigt. Pieglaužos un no aizmugures aizklādama viņa acis ar savām plaukstām. Un tad sastingstu. Nē, tas nav viņš! Sekundes simtdaļā atskārstu- svešs aromāts, cits, cits.. kaut kas cits.. tikai vējjaka tāda pati, matu krāsa, frizūra arī... it kā...  Vīrietis pārsteigts pagriežas - nē, tas nav mans vīrs!

Šoka brīdis. Šķiet, ka vagonā neviens neelpo, laikam sapratuši manu izgāšanos, tūlīt vagons locīsies smieklos. Liekas ka laiks, kā filmās apstājies. Un tad, vīrietis iedarbina to atpakaļ, klusiņām jautādams- un ko man tagad darīt- sabučot Jūs, cienītā? Ģīmis man paliek sarkanāks par tomātu, tomēr, par laimi, tramvajā visi tik paŗņemti savām ikdienas rūpēm un nogurumu, ka laikam nav īsti pamanījuši pārpratumu, vien pāris kundzītes sasmīkņājas.

Paldies šim cilvēkam, ka nepaturpināja manis iesākto cirku. Bet pati jūtos kā apkakājusies, ko darīt? Atvainojos, paskaidroju, ka sajaucu ar savu vīru. Un kamēr šī atvainošanās notiek, tieši pa šīm durvīm iekāpj mans vīrs... fū.. cik labi, viņam mugurā tieši tāda pati jaka un mans pārpratuma objekts vēlreiz saprotoši pasmaida (jāazīst, ka man arī nav diez ko laba redze, bet brilles nemīlu nēsāt, esmu uz tām savas reizes 3 apsēdusies un nesusi uz remontu). Varbūt ne tik redzes dēļ, bet dienas dulluma, noguruma iespaidā sajaucu savu vīru..

Bet viss beidzās labi, mājās, kad pastāstīju vīram savas sarkanās sejas iemeslu, sirsnīgi izsmējāmies un kopš tā laika mazliet piesardzīgāk attiecos pret savām jūtu izpausmēm. Bet dzīvē gadās dažādi un situācijas ir neparedzamas.

Vēlreiz šo joku atcerējos, kad vasarā redzēju līdzīgu skatu pludmalē. Viena meitene izpletusi rokas un ar skaļām ovācijām sāka skriet pretī vienam puisim, acīmredzot sajauca viņu ar kādu citu, kļūdījās. Izskatījās diezgan komiski, kad viņa pieskrienot tuvāk, samulsa un tādām pašām atplestām rokām turpināja skriet tālāk, tikai pretī tukšumam :D

Varbūt arī tev nāk prātā kāds smieklīgs pārpratums, ko esi piedzīvojusi savās partnerattiecībās? Pastāsti mums par to, iesūtot stāstu konkursam "Smieklīgākais pārpratums mūsu attiecībās"!

Iesūti savu stāstu šeit!

Balvu fonds 

Floragyn intīmkopšanas ziepītes

Vairāk par Floragyn lasi šeit>>

Alpecin šampūna un tonika komplekts 

Alpecin fito-kofeīna šampūns un toniks ir  paredzēti matu stiprināšanai un augšanas veicināšanai! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 27. aprīlis 2012 18:39

Lūdzu, lūdzu! :) Un paldies tev liels, ka padalījies ar mums šajā pārpratuma stāstā! (F)

marimiki 27. aprīlis 2012 13:09

Tieši tā :) p.s. mīļš paldies redakcijai par ideāli piemeklēto stāsta profila bildīti!

pece 27. aprīlis 2012 11:09

No malas smieklīgi.....

sandijasieviesuklubs 27. aprīlis 2012 11:05

:D:D

Sieviešuklubs.lv 27. aprīlis 2012 10:38

Situācija tiešām neērta... No malas skatoties droši vien tas bija ļoti smieklīgi, bet varu iedomāties, cik tev pašai šajā brīdī bija liela kauna izjūta un droši vien arī vēlme kļūt neredzamai...

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā