Slēdzot sporta klubus, treniņus aizvada dzīvokļos

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. marts 2020 10:52
553

Motivācija sportot vēl nekad nav tikusi tik ļoti izaicināta kā šajā laikā, tāpēc MyFitness ir nācis klajā ar lielisku iniciatīvu, kā atbalstīt ikvienu sabiedrības locekli izkustēties, neizejot no mājām.

Kā liecina informācija MyFitness mājaslapā, kas tika ievietota 14.03.2020.:   

MyFitness, rūpējoties par saviem biedriem un iedzīvotājiem Latvijā, ir pieņēmis svarīgu lēmumu: sākot ar 15.03.2020., tiek slēgti visi MyFitness klubi Rīgā.”

“Neskatoties uz to, ka mūsu sporta klubi uz laiku ir slēgti, kamēr situācija valstī atkal būs stabila, mēs turpinām īstenot mūsu misiju:

“… iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kuri vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku un veselīgāku ar regulāru treniņu un kustību palīdzību.”

Svētdien aizvērām klubus, bet jau pirmdienas pēcpusdienā mums bija skaidrs plāns, ka turpināsim sportot, tikai online,”  komentē MyFitness Latvia vadītāja Inna Alne.

Tagad trīs reizes dienā nodrošinām visiem MyFitness Latvia Facebook konta sekotājiem treniņus tiešraidē. Tā kā ievērojam valstī izsludinātos ieteikumus, treniņi tiek vadīti no mājām. “Sajūtu līmenī visi tiešraides skatītāji sporto trenera dzīvoklī, tas ir izvērties par ļoti iecienītu projektu un strauji guvis popularitāti sociālajos tīklos,” saka MyFitness Latvia mārketinga vadītāja Līva Morica.

“Treniņi online režīmā ir arī izaicinājums MyFitness treneriem, kuri pieraduši pie sporta klubu atmosfēras – skaļa mūzika un daudz lēkājošu sportotāju acu priekšā. Daļai no treneriem tā ir jauna pieredze gan tehnoloģiju, gan sajūtu ziņā, vadot cilvēku grupu, kuru neredzi.  Treneriem, kuri savā ikdienā ir pieraduši pie ļoti aktīva dzīves ritma, nosēdēt mājās ir īpaši sarežģīti, tādēļ šobrīd mēs varam padalīties ar savu pārliecību – ja ir motivācija, tad paveras iespējas. Mēs iedvesmojam un arī mūs iedvesmo skatītāju skaits, pozitīvās atsauksmes un bildes, ko saņemam no sportotājiem. Lai arī katrs savā dzīvoklī, jūtama netverama kopības sajūta,” tā par jaunajām iespējām saka MyFitness Latvia grupu nodarbību treneru vadītāja Ance Olte.

MyFitness sociālajos tīklos ir izvērsis kampaņu: STAY ACTIVE, STAY HEALTHY, STAY POSITIVE, kuras galvenais mērķis ir uzturēt motivāciju. Kampaņas ietvaros tiek veidots un publicēts saturs, kas ikvienam iedzīvotājam var noderēt, lai nepazaudētu vēlmi īstenot fiziskās aktivitātes mājas apstākļos, pielāgot ēdienkarti šī brīža apstākļiem un domāt pozitīvi.

Šī ir arī fantastiska iespēja visiem “nesportotājiem” ieskatīties pa atslēgas caurumu, ko tad parasti darām sporta klubos. Iespējams, tas būs iedrošinājums beidzot uzsākt fiziskās aktivitātes, jo to var izmēģināt sev komfortablā un drošā vidē.

Seko līdzi MyFitness Latvia FB lapai un vingrojam kopā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies