Skaistas kājas bez varžu acīm

kalliope
kalliope 16. maijs 2012 15:58
635

Ilgi domāju, rakstīt, vai nē, jo ne man ir vajadzība pēc plāksteriem un tomēr izlēmu - kas neriskē, tas noteikti neko arī neiegūst.

Tātad, vēlos pieteikt testam savu vīrmammu, kura ar varžacu problēmu mokās, kā pati teica, jau ilgus gadus. Iemesls, kāpēc veidojas varžacis, visticamāk ir tas, ka paliekot vecākai, pamazām sāk defomēties kāju pirksti (tā esot iedzimta vaina, ka ir arī viņas mammai un esot bijusi arī vecmammai), tāpēc ir gandrīz neiespējami atrast apavus, ka būtu patiešām ērti, bet tieši neērti apavi ir pie vainas visādām tulznām un citiem veidojumiem.

Mamma gan teica, ka plāksterus ērtāk esot lietot ziemā, kad apavi ir ciešāk pieguļoši, tāpēc plāksteris turas ciešāk, bet gan jau arī tagad ko izdomās, lai turas labi klāt.

Jā, starp citu, viņa ir šādus plāksterus lietojusi arī kaut kad iepriekš (tiesa gan neatceras ražotājfirmu), tāpēc varēs novērtēt kvalitāti agrāk un tagad :)

Visām taču gribas skaistus apaviņus vasarai, bet skaistiem apviem nepieciešamas arī skaistas kājas, ko novēlu iegūt arī savai vīrmammai!

PIESAKIES URGO TESTAM ARĪ TU! 

Ar ko īpaši ir tieši Urgo plāksteri? 

Urgo plāksteri tulznām 

Tie aizsargā kā "otra āda" – hidrokoloīdā tehnoloģija. Remdē sāpes un veicina dzīšanu. Hidrokoloīdā masa, ar ko pārklāta visa plākstera virsma, veido ādu atveidojošu, aizsargājošu gēlu, kas izolē brūci no spiediena un berzes. Plākseri ir papēdim vai pirkstiem pielāgotā formā!

URGO Cor  plāksteri - piemēroti varžacu ārstēšanai

Ārstējošie plāksteri URGO cor piemēroti, lai atbrīvotos no atmirušās ādas sabiezējumiem uz pēdām, kāju pirkstiem.

 - salicilskābe mīkstina varžacs cieto ādu

 - apaļais spilventiņš aizsargā veselo ādu no salicilskābes iedarbības sastāvs:  polipropilēna pamats, salicilskābe, akrila līmveida masa. 

Gaidām tavu pieteikumu testam! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies