Signal zobupastas

agb
agb 6. aprīlis 2015 21:32
1781

Labdien!

Man, nu jau divu nedēļu garumā, bija iespēja izmēģināt SIGNAL jaunās formulas zobu pastas, kas pēc kāda pārtraukuma esot atgriezušās Latvijā. 

Tiku pie trīs veidu tūbiņām - Signal White Now; Signal White Now Ice Cool Mint; White Now Gold Triple Power.

20150406212910-89097.jpg

Jau pirmajā dienā sākot tīrot zobus, pārsteigums bija zilā krāsa. Parasti, neskatoties uz to, kādā krāsā ir pati zobu pasta, sākot tīrīt zobus, putas ir baltas. Signal zobu pasta bija skaisti  zila uz zobu birstītes, bet sākot tīrīt zilā krāsa nekur nepazuda. Putas ir skaisti zilas. Kad pirms tīrīšanas lasīju aprakstu uz paciņas par tūlītējo balinošo efektu jau no pirmās reizes, pie sevis nodomāju, ka tas būs kārtējais reklāmas sauklis.  Tomēr ieraugot zilās putas, atmiņā atausa vidusskolas fizikas stundas, un kaut kas par zilo gaismu, atstarošanos un tad sapratu, ka šis efekts tiek panākts pavisam citādā veidā, nakā to dara citas balinošās zobu pastas. 20150406212721-56534.jpg

Visas trīs zobu pastas ir ļoti labas - visas ir arī zilas. :) Man visvairāk patika Signal White Now Ice CoolMint, jo tā ir visatsvaidzinošākā (visstirākā). Man patīk izteikti stipras zobu pastas, tādēļ tā man patika vislabāk. Visizteiktāko balinošo efektu ievēroju no White Now Gold Triple Power. Kopumā visas zobu pastas ir ļoti foršas, patīk, ka balinošo efektu tagad iespējams panākt uzreiz, un bez mehāniskās iedarbības, bet gan vienkārši izmantojot gaismas un atstarošanās īpašības. 

Par skaistiem smaidiem!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies