Signal laiž klajā zobu pastu junioriem - atbildi uz jautājumu un laimē!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 18. septembris 2015 00:00
2178

Signal papildina savu piedāvājuma klāstu ar zobu pastu Signal Junior, kas ir paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Jaunā zobu pasta ar maigu piparmētru aromātu ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu aizsargāt zobus pret bojājumiem un atsvaidzinātu elpu. Zobu pastas tūbiņa satur fluorīdu (1450 ppm F), kas stiprina zobus un palīdz novērst kariesa rašanos.

Latvijas Zobu Higiēnistu asociācijas valdes priekšsēdētāja, zobu higiēniste Gunta Dukse norāda, ka bērna mutes dobuma veselība ir neizsakāmi svarīga: "Veseli zobi ir neatņemama labas veselības sastāvdaļa. Tieši bērnībā un jaunībā veidojas pamats mutes dobuma veselībai nākotnē, tādēļ ir svarīgi, ka jau laicīgi bērni tiek izglītoti par tik ļoti svarīgo zobu kopšanu un zobu higiēnai draudzīgo uzturu. Šī procesa pilnveidē un attīstībā ļoti svarīgu lomu ieņem vecāki, tādēļ ieteicams izvēlēties bērnu mutes dobumam labvēlīgas zobu pastas un zobu birstes, kā arī kontrolēt un ik pa laikam atgādināt, kā tad pareizi ir jārūpējas par zobu veselību, apmeklēot zobu higiēnistu." norāda G. Dukse.

Signal Junior ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 2.47 eiro.

Signal zobu pastas ir atzinusi Pasaules Zobārstu federācija (FDI) un Latvijas Zobu Higiēnistu asociācija.

Atbildi komentāru sadaļā uz jautājumu, kā Tu ikdienā kopā ar bērniem, jaunākajiem brāļiem un māsām gatavojies skolai, un laimē Signal Junior zobu pastu.

20150915142928-35829.jpg

Komplektā ar Signal Junior dāvinām – Signal White System Naturals balinošo zobu pastu, kas parūpēsies par vecāku mutes dobuma veselību, nodrošinot zobu mirdzumu un svaigu elpu ar dabīgajiem citronu un piparmētras ekstraktiem. 

*Konkurss līdz 23. septembrim (ieskaitot)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
super 21. septembris 2015 15:37

Gatavojos morāli,jau labu laiku iepriekš. No saviem skolas gadiem atceros,ka gaidīju 1.septembri,bet jau pēc nedēļas gaidīju 31.maiju

Inleila 19. septembris 2015 22:17

Septembrī mans dēls uzsāka gaitas pēdējo gadu bērnudārzā un arī sagatavošanas klasē skolā. Augusta beigās tika nopirkti pāris jauni krekliņi, krosenes, sandales bērnudārzam. Bet septembra sākumā tika iegādātas dažas kancelejas preces bērnudārzam. Un arī, protams, zobu birste un zobu pasta, lai dārziņā pēc pusdienām iztīrītu mazos zobiņus.

Parisa 18. septembris 2015 14:02

Pašai vēl bērnu nav, bet šogad palīdzēju gatavoties pirmajai klasei māsas dēliņam. Atvedu no Francijas pāris kancelejas priekšmetus, lai mācoties dažreiz atcerētos par savu tanti:) Manam mazajam, mīļajam pirmklasniekam patīk tīrīt zobus, un 7 gadu vecumā ir tikai 1 zobs salabots, jo saldumus ēd ar mēru. Ne tā kā viņa tante..:)

pece 17. septembris 2015 18:35

Mūsmājās ir 8 klasnieks un 2 klasnieks. Ar pirmo man dižu problēmu nav - atliek palīdzēt iemācīties angļu un krievu val vārdiņus, reizēm atprasīt ģeogrāfiju vai vēsturi gatavojoties kontroldarbiem un viss.

Ar mazāko pagaidām jūtos, ir kā otro reizi skolā ietu pati :D Daudz āpalīdz, jāseko līdzi, bet nekas gan jau iemācīsies ! :)
Tā nu manās mājās ir otrā maiņa pēc darba ķeros pie mācībām! :D

VesmaSk 17. septembris 2015 09:01

Paldies maniem nu jau lielajiem bērniem (22 un 16 gadi), ka vairs tā īpaši skolai jāgatavojas nav. Protams, abi joprojām mācās, bet ir gana patstāvīgi un paši prot gan piecelties, gan laicīgi iedot sarakstus ar skolai vajadzīgajām lietām. Aleluja, audzināšana ir izdevusies!:D

nosiguldas 16. septembris 2015 11:47

Pēc liela pārtraukuma esmu uzsākusi " studijas pirmajā klasē". Mana mazā pirmklasniece gan ceļās vēlāk nekā es, bet mans rīts sākās ar brokastu gatavošanu un mīļu bučiņu ejot prom, lai nepamodinātu mazo skolnieciņu. Kad esmu pusceļā mazā dāmiņa man atzvana un atstāsta savus rīta darbiņus. -Es paēdu brokastiis un izpucēju zobiņus, tagad tūlīt būšu skolā.......:)