Signal jaunās zobu birstes, kas nodrošina maigas rūpes par mutes dobuma veselību

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. februāris 2016 10:33
1577

Signal ir papildinājis savu produktu portfeli ar Shiny White un Super Clean zobu birstēm ar mīkstiem sariņiem, kas palīdz nodrošināt maigu, bet rūpīgu zobu higiēnu. 

Signal zīmola vadītāja Marita Soha skaidro, ka zobu tīrīšana ir elementāra un būtiska ikdienas sastāvdaļa, kas palīdz izvairīties no mutes dobuma veselības problēmām, kā arī sniedz patīkamu sajūtu visas dienas garumā. “Zobu stāvoklis atspoguļo cilvēka veselību kopumā, tādēļ pilnvērtīga mutes higiēnas nodrošināšana ir ļoti svarīga. Kā arī skaists un vesels smaids uzlabo mūsu pašapziņu un vairo pozitīvu attieksmi pret dzīvi,” uzsver Marita. 

Latvijas Zobu Higiēnistu asociācijas valdes priekšsēdētāja, zobu higiēniste Ieva Apsīte norāda, ka svarīga ir regulāra zobu kopšana un pareiza tīrīšanas tehnika. „Lai netraumētu smaganas un nebojātu zobu emalju, labāk izvēlēties zobu birsti ar mīkstiem sariņiem. Tīrot zobus ar cietāku zobu birsti, svarīgi izvairīties no pārāk spēcīgas zobu tīrīšanas, lai tie nekļūtu jutīgi. Zobi jātīra ar slaukošām kustībām, turot zobu birsti vieglā satvērienā un 45 grādu leņķī pret smaganām,” rekomendē Ieva.

 

Shiny White un Super Clean zobu birstes ar spirālveida V formas sariem dziļi iztīra zobu starpas, savukārt mīkstā gumija tīra mēli, nodrošinot svaigu elpu. Super Clean zobu birstes ir pieejamas gan ar mīkstiem, gan vidēji citiem sariem, kā arī dubultajā iepakojumā, kas ir īpaši ērts un izdevīgs variants ģimenēm. 

Shiny White un Super Clean ieteicamā mazumtirdzniecības cena – 2,30 eiro.

20160212103257-23725.jpg

Super Clean dubultā iepakojuma ieteicamā mazumtirdzniecības cena – 3,49 eiro. 

20160212103204-42911.jpg

Par Signal:

Signal zobu pastas jau vairāk nekā 40 gadus ik dienas palīdz miljoniem cilvēku visā pasaulē atvieglot ikdienas rūpes par mutes dobuma higiēnu, radot kvalitatīvus, klīniski pierādītus produktus, kas aizsargā zobus un rūpējas par mutes dobuma higiēnu nepārtraukti – 24 stundas diennaktī. Signal zobu pastas un birstes ir atzinusi Pasaules Zobārstu federācija (FDI), ar kuru kopā tiek realizēti izglītojoši projekti mutes dobuma higiēnas popularizēšanai gan bērniem, gan pieaugušajiem visā pasaulē. Latvijā Signal sadarbības partneris ir Latvijas Zobu Higiēnistu asociācija. Signal produktus ražo kompānija Unilever

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies