Seksologs: pēriens – efektīvas zāles libido celšanai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. novembris 2013 00:00
6407

„Kad iepazināmies, mīlējāmies pat trīs reizes dienā. Visu laiku viens pēc otra alkām. Nesaprotu, kas noticis tagad, jo pēc gada kopdzīves seksu biežāk par reizi nedēļā negribu. Ko lai daru ar sevi?“ Sieviešu Klubam jautā kāda mūsu lasītāja. Padomu lūdzam seksologam Artūram Šulcam.

„Pirmais, ko sievietei ieteiktu izvērtēt – kāda ir esošā ikdienas slodze. Vai viņa nejūtas pārstrādājusies darbā? Vai atpūta ir salāgota ar darba stundām? Vai attiecībās ir kopīgi brīvā laika pavadīšanas brīži?

Nereti libido zudums saistīts ar kopīgu pārdzīvojumu trūkumu. Varbūt ikdienas skrējienā dienas paskrien līdzīgas viena otrai? Rīta duša, brokastis, darbs, vakariņas, TV, mājas uzkopšana… Un tā katru dienu, nedēļu pēc nedēļas? Lai atsvaidzinātu erotisko noskaņojumu, ieteiktu apzināti ieplānot laiku tikai diviem vien. Varbūt vajag aiziet kopā kādā pārgājienā? Aizbraukt nelielā ceļojumā? Nu kaut vai līdz Siguldai. Varbūt kopā pamācīties dejas? Aiziet uz teātri? Koncertu? Vajag vairot kopīgos pozitīvos emocionālos pārdzīvojumus, kas ļaus pārtraukt ikdienas rutīnu.

Arī maturbācija ir viens no pozitīvo emociju gūšanas veidiem. Sieviete var masturbēt cik vien vēlas, tādēļ viņas spēki kopīgam seksuālam aktam nemazināsies.

Ja sieviete šobrīd cieš no depresīva noskaņojuma un izdegšanas simptoma, ikdienā var meklēt prieku, kas vairo pozitīvismu. Partnerattiecībās ieteiktu izmēģināt ārstēšanu ar slotiņu. Katrs ķermenisks kairinājums palielina uzbudinātību un veido laimes hormonu pieplūdumu. Pēršanās var notikt pirtī ar slotiņām vai guļamistabā ar žagariem vai speciālajām pātadziņām. Iesaku pāriem guļamistabā ieviest lielāku dažādību! Viegls sāpju daudzums uzbudina un mazina depresīvo noskaņojumu.“

 Māmiņu Klubs

Kādu jautājumu seksologam tu vēlētos uzdot?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lisrataeeva 16. februāris 2020 08:55

Libido uzlabošana sievietēm - http://tonzes.com/libidolv.htm

Maria4793 20. novembris 2014 14:45