Sēklu un riekstu veselīgās īpašības

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. jūnijs 2017 11:50
2717

Garšīgi un veselīgi! II daļa - dažādu sēklu un riekstu veselīgās īpašības.

Sēklas un rieksti palīdzēs dažādot tavu ikdienas uzturu, papildinot to ar vērtīgām vielām gan veselībai, gan skaistumam, gan enerģijai.

Čia sēklas - stiprina sirdi, samazina infarkta risku, veicina svara samazināšanos, enerģijas avots, samazina risku saslimt ar diabētu, mazina sāpes locītavās.

Kaņepju sēklas - uzlabo imunitāti un kardiovaskulāro veselību, lielisks proteīna avots, uzlabo ādas un matu izskatu, palīdz cīņā pret vēža šūnām.

Granātābolu sēklas - bagātīgs antioksidantu avots, bagātina asinis ar skābekli, samazina risku saslimt ar vēzi, ārstē artrītu, samazina infarkta risku.

Linsēklas - mazina vēdersāpes un krampjus, ārstē iekaisumus, stabilizē hormonālo līdzsvaru, mazina PMS un menopauzes simptomus, mazina risku saslimt ar krūts un prostatas vēzi.

Ķirbju sēklas - B vitamīna avots, ārstē depresiju, uzlabo noskaņojumu, novērš nierakmeņu veidošanos, cīnās pret organisma parazītiem.

Aprikožu kauliņi - novērš saslimšanu ar vēzi un artrīta sāpes, pazemina asinsspiedienu, ārstē saaukstēšanos un gripu, uzlabo matu veselību un izskatu.

Sezama sēklas - pazemina holesterīna līmeni un asinsspiedienu, ārstē reimatismu un artrītu, aizsargā aknas, kalcija avots.

Saulespuķu sēklas - mazina astmas lēkmes, pazemina asinsspiedienu, novērš migrēnu, samazina infarkta un insulta risku.

Ķimenes - novērš gremošanas traucējumus, antiseptiķis, uzlabo aknu darbību, ārtsē astmu un artrītu, uzlabo imūnsistēmas darbību.

Vīnogu kauliņi - pazemina asinsspiedienu un holesterīna līmeni, mazina iekaisumu pietūkumu, aizsargā acis diabēta gadījumā, veicina brūču dzīšanu.

Pistācijas - veicina svara samazināšanu, ieteicamas diabēta gadījumā, aizsargā no vēža šūnu veidošanās, pazemina asinsspiedienu, palīdz reimatisma un artrīta ārstēšanā.

Lazdu rieksti - uzlabo kardiovaskulāro veselību, samazina risku saslimt ar Alcheimeru, ārstē reimatismu un artrītu, novērš vēža šūnu veidošanos, ārstē diabētu.

Makadāmijas rieksti - pazemina holesterīna līmeni, samazina risku saslimt ar diabētu, attīra zarnas, ārstē anēmiju, novērš rīta nelabumu.

Brazīlijas rieksti - samazina risku saslimt ar kuņģa, aizkuņģa un zarnu vēzi, pazemina cukura līmeni asinīs, novērš vairogdziedzera palielināšanos, novērš reproduktīvās sistēmas traucējumus, samazina audzēju veidošanās risku.

Ēdamie kastaņi - kontrolē cukura līmeni, veicina atmiņu, uzlabo zarnu veselību un darbību, ārstē anēmiju, veicina svara samazināšanu.

Mandeles - kontrolē apetīti, veicina svara samazināšanu, uzlabo kaulu veselību, veicina atmiņu, biotīna (B7) avots.

Valrieksti - ārstē un novērš iekaisumus, novērš sirds saslimšanas, novērš aknu bojājumus, uzlabo smadzeņu veselību un darbību, novērš prostatas un krūts vēža rašanos.

Indijas rieksti - uzlabo sirds veselību, pazemina asinsspiedienu, novērš saslimšanu ar diabētu, novērš kataraktu, veicina asinsķermenīšu veidošanos un šūnu atjaunošanos.

Pekanrieksti - A, B un E vitamīna avots, uzlabo kardiovaskulāro veselību, novērš vēža šūnu veidošanos, uzlabo kaulu un zobu veselību, novērš ādas problēmas.

Ciedru rieksti - kontrolē apetīti, enerģijas avots, uzlabo sirds veselību, antioksidanti, palēnina organisma novecošanos, uzlabo redzi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam