Saņēmos un sāku!

Autors: hiperkeri, 2010. gada 24. septembris, 10:41:20
Saņēmos un sāku!

Stāsts par manu veselīgā dzīvesveida uzsākšanu:)Tāda sajūta,ka visa dzīve pārmet sevi uz otru-to labāko pusi:) un kāpēc? Visu pēc kārtas!

 

1.Pirms kādas nedēļas uzrakstīju savu labo domu dēli ar savām vēlmēm,sapņiem-lielās līnijās-nauda,veselība,labsajūta,kā arī mazākas-nopirkt zeķbikses(tādas,kuras vienmēr gribējies,bet vienmēr bijušas ne tādas,kā vēlējos),zābaciņi,jaunas,austrumnieciskas rokassprādzes,tirkīzzilus svārkus....kaut kas līdzīgs refresh pogai savai garderobei:)

Tad nu tas dēlis man karājās pie spoguļa:)

 

2.Pirms dažām dienām es uzzināu,ka saņemšu stipendiju akadēmijā! jēēeeēēēē:)

 

3.Kādu rītu pamodos bez modinātāja plkst.7.00 no tā,ka galvā sākās uzmācīgā tēmu apspriede-IR laiks-jāiet uz peldēšanu,vingro,dzer ūdeni lielā daudzumā-āda būs tev pateicīga!

 

4.Vakar man bija perfektā diena.Ieplānota tikai flautas stunda.Rezultāts- 8.00 esmu Ķīpsalā,lai peldētu,10.30 eju pāri Vanšu tiltam (arī turp man sanāca 45min.pastaiga,jo dievīgs laiks!!!) 11.00-13.00es spēlēju,tad skrējiens uz mājām,lai paēstu un pāŗģērbtos,15.00 man meistarklases bija(viens kungs no Francijas bija atbraucis-viena vērienīga personība) -18.00,tad vakariņas ar draudzeni un jau 19.00 spontāna izvēle-aiziet uz operu " Mīlas dzēriens"!

 

Nu,vai nav produktīvi??

 

Un tagad beigšu rakstīt,jo man slāpst:D:D