Sandalkoka eļļas labās īpašības

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. janvāris 2014 00:00
6368

Sandalkoka eļļa ir viena no senākajām sastāvdaļām, kuru izmanto smaržās un tualetes ūdeņos. Bez tam sandalkoks ticis izmantos dažādos reliģiskajos rituālos daudzviet pasaulē. Musulmaņi dedzina sandalkoku pie mirušā kājām, lai viņa dvēsele ātrāk apceltos debesīs, Japānā to dedzina dažādās ceremonijās, bet Ēģiptē to izmantoja mūmiju veidošanā. Sandalkoka popularitāte agrākos laikos ir novedusi līdz tam, ka mūsdienās tas ir maz pieejams un plantācijās to audzē speciāli ēteriskajām eļļām.

 

Sandalkoka eļļa noder dažādu slimību ārstēšanai :

 

  • Pinnēm, augoņiem, ekzēmai – 2-3 pilieni ēteriskās eļļas uzpiliniet uz vates tampona un iesmērējiet, konkrētās vietas, kuras nepieciešams ārstēt.

 

  • Ja piemeklējusi trauksme, depresija, bezmiegs vai nervu spriedz ejat vannā pievienojot 8-10 pilienus sandalkoka eļļu. Vai 2-3 pilienus aromterapijas svecē.  

 

  • Arī kā, afrodiziaku izmantojot šo eļļu libido paaugstināšanai, piliniet 2-3 pilienus svecē vai 8-10 vannā.

 

  • Urīnpūšļa infekciju ārstēšanā vai cistīta gadījumā, arī jāvannojas vanā kurā iepilināti 8-10 pilieni šīs eļļas.

 

  • Ja ir sasprēgājusi āda, piemēram, sausi elkoņi, papēži vai lūpu kaktiņi, sajauciet 2 pilienus sandalkoka eļļu ar 2 ēdamkarotēm šķidrā lanolīna un ierīvējiet sausās vietas.

 

  • Blaugznu ārstēšanai, piejaucat 2-3 pilienus savam ikdienas kondicionierim un paturiet matos 3-5 minūtes, tad izskalojat ar siltu ūdeni.

 

  • Plaušu saslimšanu gadījumā, klepus ārstēšanai ieteicams elpot tvaika inhalācijas, kurām pievieno 2-3 pilienus šīs eļļas.

 

 20140128145006-84688.jpg

Aroma svece

 

Un kā tu izmanto sandalkoka eļļu?

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies