Sabiedrībā zināmas personības novērtē Rimi kustību Labākai dzīvei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. janvāris 2019 10:29
523

55% Latvijas iedzīvotāju gribētu ēst veselīgāk, taču tas ne vienmēr ir vienkārši. Lai iedvesmotu labākam un veselīgākam dzīvesveidamRimi radījis kustību Labākai dzīvei. Tās mērķis ir palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem orientēties veikalā un vieglāk atrast nepieciešamos produktus. Sabiedrībā zināmas personības pulcējās jaunajā Rimi Virtuvē, lai iepazītos ar kustības ideju un produktu piedāvājumu, kas iederēsies veselīga dzīvesveida piekritēju ēdienkartē. 

Rimi veselīgas ēšanas eksperte, sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina skaidro: “Skaudrā statistika rāda, ka jau pirmklasnieku vidū 13% bērnu ir ar liekā svara problēmām, turklāt aptaukošanās tendence pēdējo gadu laikā nav samazinājusies. Nepareizi ēšanas paradumi sāk veidoties jau bērnībā, un ar laiku tos mainīt var būt liels izaicinājums. Tieši tāpēc radīta šī kustība un produktu norādes ar zaļo atzīmi Labākai dzīve, kas varpalīdzēt orientēties piedāvājumā gan lielajiem, gan mazajiem.”

Kustības ieteikumus veselīgam dzīvesveidam jau novērtējusi stiliste un blogere Indra Salceviča: “Ir ārkārtīgi forši, ka kaut kas tāds ir radīts, jo ikdienas steigā gribam pavadīt vairāk laika, piemēram, ar bērniem, nevis stāvot veikalā un pētot paciņas.” Indra atzīst, ka īpašs produktu marķējums palīdz ātrāk iepirkties un izdarīt izvēli par labu tam, ko vērts likt iepirkumu groziņā.  

Savukārt divu bērnu mamma Dace Alpa dalās ar savu pieredzei, sakot, ka pārsvarā izvēlas svaigos produktus, kur nav jāiedziļinās lasīšanā, savukārt, produktus, kuru aprakstus viņa nespēj iztulkot, izvairās lietot. Dace norāda: “Man šķiet, šī ir vienkārši superīga iniciatīva! Ir tādi cilvēki, kuri nezina, kādi produkti ir labāki veselībai, un, man liekas, Labākai dzīvei tiešām varētu viņus iedrošināt sākt veselīgāku dzīvesveidu.

Izvērtējot Labākai dzīvei produktu atbilstību tiek ievēroti stingri kritēriji. Šie produkti satur mazāk sāls un cukura, vairāk šķiedrvielu un mazāk vai labākus taukus. Tie nesatur ģenētiski modificētus organismus, un šajos produktos ir tikai dabīgi aromatizētāji. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam